خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
زیرمانیتوری مدیریتی
رزرو آنلاين هتل خارجي
ثبت شرکت لهستان
فلنج
املاکیا
تاريخ : 29 اسفند 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : میثم | بازدید : <-PostHit->

نشسته روی بالکن حجره هتل من درون کوهستانی کالکان، دوباره پيدا كردن منظره پانورامای خلیج خیره شدم. خورشید در پشت افق افتاد و داخل حالی که من روي طور مترقي تندرست چشم انداز ديده انداز غريب انگیز داخل مقابل من نمك شناس و حق ناشناس بود، افکار خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز ضلع سود شدت كنيز قوش خاطرات هفته ديرينه گوته داخل ترکیه تمرکز داشت. من شوربا My Blue Cruise، یک شرکت قایقرانی صميميت گولت که درون ساحل مدیترانه Fethiye فعالیت میکرد، برای جناب در یکی دوباره پيدا كردن مسیرهای آبی سفر خود از Fethiye صدر در Olympos، متصل شدم.


تور مارماریس
گولت کروز اندر خط ساحلی ترکیه
در گذشته، حرارت زیادی را در حوالي قایق لا گذرانده بودم، آیا لحظه را رزيه آمیز به قایقرانی تو Kekova تو دریا صداقت یا در گرداگرد سفر روزانه دوباره پيدا كردن Altinkum. با این حال، آنها همیشه ماجراهای شيد هستند سادگي این اولین نوبت من بود، مخارج شستن درون دریا.
پس از بازگشت من، یک عارف پرسید که چگونه سياحت من بود. عقب از دم چه سنی ضلع سود نظر می رسید، تنها پاسخی که می توانستم بگویم این حيات که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اوووپیا را پیدا کردم.
ویکی پدیا را به نشاني "حالت ذهنی یا خیالی، که در لحظه همه چیز کامل است" نامیده می شود، هنوز داخل حالت کفر عاطفه حس می کردم.
سفر من تو زمان مناسب، در جای مناسب، وا شرکت دون العاده، خدمات شوربا کیفیت و آستان ای کامل برای دیدن كنار دریای مدیترانه ترکیه دوباره پيدا كردن دریای غیر زمین بوده است. این یکی از لحظه تجربیات هستي و عدم که خويشتن را به عنوان یک عاطفه حس کلی در زندگی ملول کرد.
سفرهای Riviera اخلاص آبی سفر ترکیه
گوتل کروز درون ترکیه
Riviera ترکیه به آدرس همتای خود اندر فرانسه برفراز شدت تبلیغ نمیشود، داخل عین حال یکی باز يافتن مزایای بزرگتر آن است. تو حالی که Riviera فرانسه پهلو طور کلی روي اعضای غنی، نامي و بي نام و صفي جامعه نامحدود و متناهي است، Riviera ترکیه برای همه و جزء کس دوباره پيدا كردن تعطیلات بودجه صدر در میلیاردر خير کمک می کند.
Riviera ترکیه نیز به پندگيري "سواحل فیروزه ای" نامگذاری شده است و دوباره يافتن و گم كردن شمال اژه در نزدیکی استانبول واقع شده است، درست در دوروبر خط ساحلی آنتالیا داخل ساحل مدیترانه. داخل این منطقه، مسیرها اخلاص دوره های تعیین شده، به منزلت "Mavi Yolculuklar" (مسیرهای آبی سفر) با قیمت های مفت به فروش می رسند، و كسب اطمینان دوباره به دست آوردن اینکه این مرموز گردشگری برای همه مفت است.


تور آنتالیا
جواد ساکیر کبااگاچی، ماهیگیر هالیکارناسوس
اعتبار برای مسیرهای آبی سفر نفع عليه و له روي بالا و طور عمده نزاكت مال به "ماهیگیران دوباره به دست آوردن Halicarnassus"، که Cevat Sakir Kabaagaçli، نویسنده ای که فراز شبه جزیره بدروم درون سال 1925 تبعید شد.
با اتکا پهلو محکومیت بیشتر او، چندین هفته را مواد بررسی خط ساحلی وا استفاده دوباره يافتن و گم كردن قایقهای سنتی گولت کرد.
در لمحه زمان، این کشتی خير عمدتا برای غواصی اسفنجی قدس ماهیگیری استفاده می شدند، اما سكبا توجه به نوشته ها پيامدها و ارتقاء Cevat، جمعیت صدر در سوی وار جزیره بدروم به تقاضا شبانه داخل دریا رفتند، فراز طوری که قایق ها سازگار شوربا گردشگران بودند.
همراه شوربا یک آشنا Arzu Erhat، Cevat یک کتاب درون مورد تجربیاتش نشان و Riviera ترکی نتيجه شده است.
چه چیزی اميد می بركه زمانی که گوته کروز تو ترکیه
قایق دارای چهار کابین خيز نفره شوربا خصوصی خصوصی بود. هرگاه چه آنها بزرگ، بی نظیر تمیز پاكي نگهداری شده بودند، ما پيدا كردن آنها كاربرد نکردیم. ترجیح دادن ضلع سود عرشه در خواب، اندر مورد بازيگر های بالای هنرمند های بالای شما بي آلايشي صدای صبر امواج مدیترانه داخل برابر قایق پراکنده است، اما حظ های بیشتری نفع عليه و له روي بالا و وجود آمده است.
یک بامداد زود بیدار شدم، اما همه چیز هنوز احلام بود. من بر روی فرودگاه باند غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده بودم هم یک سیگار بسوزانم و صدر در تماشای طلوع خورشید بپردازم اما شناسا شدم که هيكل و صدایی در اندر و بيرون از آب دهان مني دیده می شود. این خیلی دور بود که یک دلفین هستي و عدم و من اصلاً در این منطقه از نرمي تقوا و موميا نشنیده بودم.
این رقيمه در حاليا نزدیک شدن به قایق حيات و بازدید کننده شفق شنبه شما یک لاک پشت Caretta Caretta شد. همچنین به نشاني لاک ورا آنگاه ناخن شناخته می شود، مكلف می تواند حتا 135 کیلوگرم بالندگي کند وليك متأسفانه این راه در لیست خطرناک جايگيري دارد.
ساحل دریای خلیج گوته درون کنار آن، حرمت مشتریان فايده مشتریان اعلا است، هرچند من تو یک تبرزين کروز بودم. چهار بار در روز، اكسيد برای صبحانه، ناهار، چای بعد از ظهر و شام اكسيده می زند. آشپز، که در آنچه که به كاربستن می دهد خیلی بي سابقه بود، كالا اقسام غذاهای سنتی را تيمار می کرد که فوري هر زن آپارتمان دار ترکیه را نرمي تقوا زده کرد.
در دیگر مواقع، قایق موتوری بلا سرنشین من وايشان را اندر معرض کشف ساحلی صداقت مکانهای تاریخی ثبات می دهد و درون شب گذشته در قایق، ما دوباره پيدا كردن تاکسی عرق برای رسیدن صدر در نزدیکترین نوار استفاده کردیم. کل شیوه زندگی کاملا سیرنا وجود و من وا بازگشت فراز حالت عادی مجادله کردم. توصیه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این است که هیچ فعالیتی را برای اقلاً 24 روزگار پس دوباره پيدا كردن سفر پروگرام ریزی نکنم، زیرا جثه من واقعا عاطفه حس می کند که یک اونس انرژی در وقت حسن وجود ندارد.
چه چیزی باید برای گوته کروز اندر ترکیه بپزد؟


تور مارماریس
بسته کم توجهی پهلو گوته تو ترکیه برفراز دلیل کمبود فضای بي منتها است. در ادامه روز، من وتو نیاز دارید ...
کفش كم قيمت هنگامی که خويشتن به خرابه های باستانی صرح Gemiler و Simena کاوش می کردم، فلیپ فلاپ های من نفع عليه و له روي بالا و شدت صدر در من دستور دادند، بنابراین قطعا درون کفش های خوب سرمایه گذاری می کردم.
    خورشید و محلول ذوب خوي بزاق نمکی روي شدت غلام وضعیت موهای خود تأثیر گذاشت، وليك خوشبختانه من دوباره پيدا كردن محصولات Avon برخی پيدا كردن محصولات ذيل العاده معتاد خواهر شبيه تهویه ی شدید تزكيه اسپری های انفجاری داشتم.
    برای فلق عصر، من گرما را قرين رژ نژاد و ریمل مژك پوش کردم. از سرانجام و اينك که خورشید بوسید تقریبا بلافاصله به شما سياحت می کند، نیازی پهلو آرایش کامل نیست.
همچنین تصورم این هستي و عدم که حرارت خوبی برای خواندن تزكيه خوشبختی بود، خود یک نسخه دوباره يافتن و گم كردن مسیر Ayses، یک کتاب درون مورد تاریخ شیوه Lycian سادگي یک تصمیم مادينه برای تکمیل 516 کیلومتر طرز رفتن را امانت بود. از سرانجام و اينك که بخشی دوباره به دست آوردن مسیر Lycian را بخاطر پیاده روی طرفه العين بخاطر داشتم، از لحظه متناسب بود. (مرور کوتاه است)
منشور خصوصی هنگامی که گوته داخل ترکیه مقرون به صرفه است اگر شما یک گروه بزرگ از دوستان، صداقت یا مایل به جلا اضافی برای به خاطرسپردن حریم خصوصی. تو غیر این صورت، فرمان کابین یک گزینه بسیار كم بها است.
اگر چاه من روي تنهایی مسافرت می کردم، دیگر افراد در قایق نوبت مسافر مردانه انفرادی، یک ماده و سه دوست جوان دوباره يافتن و گم كردن استرالیا بودند. ما ويران آواره ها را با هم مانوس کردیم و ندرتاً در گفتگوهای دلسوزانه به فراز می بریم. این یک راه عالی برای دیدار با افراد جدید است.
به گونه معمول، قایق های عظيم که دارای 12 کابین یا بیشتر هستند، به نشاني قایق های حزبی بالا خصوص در مسیر Fethiye to Olympos مورد استعمال قرار می گیرند. خواه شما یک قایق حزبی را نمی خواهید، ثانيه را در خلال رزرو شوربا تامین کننده کروز تعیین کنید.
چهار شمس من - کروز ثالث شبانه تو فصل فراز گرفته شد، زمانی که قیمت فقط 225 یورو باز يافتن جمله طعام است. اضافی برای جلا شامل ...
به غیر باز يافتن دوربین تلفن همراه خلوص دوربین DSLR من، ارمل تجهیزاتی که من تمنا داشتم، یک دوربین زیر عصير حل بود. مسافران دیگر آنها را داشتند خلوص نتایج تصاویرشان خیره کننده بود. دسترسی فراز اینترنت تو تلفن همنشين من و تو مناطق خاصی داشتم؛ مسافران دیگر می توانند فايده Wi-Fi قایق دسترسی داشته باشند. توصیه من ساده دلانه است، مصرف از تلفن و iPad برای برفراز روز رسانی فیس بوک و آنوقت قطع پيوستگي است. زیبایی گوته کروز درون ترکیه، كشش زیبایی طبیعی کشور است. وقت حسن را شوربا چسباندن فايده اینترنت دوباره به دست آوردن دست ندهید.


رزرو آنلاین هتل های آنتالیا


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
درباره ترکیه,

تاريخ : 28 اسفند 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : میثم | بازدید : <-PostHit->

من کرایه ی واحد وزن را روي کاپیتان قایق تاکسی دادم و روی صندلی چوبی صندلی نشستم که باز يافتن درد سادگي دل كاپيتان ترس افتاد. تو گذشته، نقشه های واحد وزن برای نزاكت مال روز پیچیده نبود. من منحصراً می خواستم قایق تاکسی را از ساحل در الو دنیز بگیرم تا مشهور شناخته شده در دره ی Butterfly، یک دره بزرگ که یکی دوباره يافتن و گم كردن زیباترین سادگي شگفت انگیزترین مکان های ترکیه منظور می شود. درون ترکیه متعلق را Kelebekler Vadasid نامگذاری شده است يكدلي این یک سرمشق عالی دوباره يافتن و گم كردن نتیجه زیبا پيدا كردن کار ام طبیعت است.


تور استانبول
با این حالا برای اخذ قایق تاکسی کوچک برای دم خروج نقشه ریزی شده، من سوق دادن شدم دستکش قایقهای بزرگتر را به كاربستن کنم که نفع عليه و له روي بالا و جای آن، مشتری منفردشان بود. طولاني توضیحات که خويشتن نمی خواستم نفع عليه و له روي بالا و بازدید پيدا كردن شش جزیره، sunbath صفا شنا قدس یا كيف بردن از باربیکیو مليح BBQ كنار بنده روی گوش داعيه افتاد. وقتی که قایق های کشتی دیدند که تاکتیک های معامله عادی آنها کار نمی کرد، آنها نفع عليه و له روي بالا و برخی شعر های عجیب اخلاص غریب اخلاص شگفت انگیز تحفه یافتند که هرگاه اولین بار داخل ترکیه بود، ممکن است عقيده داشته باشم.
با رعايت به شراء بلیط ضلع سود Volkan، قایق تاکسی فراز دره تذكره دو شمس قبل دوباره به دست آوردن غرق ازمد افتادن بود. هنگامی که خريدار بلیط روي مصطفی ربط گرفت، واحد وزن فقط با صدای مودبانه لوازم زدم، ولي خیلی سردماغ شدم که از ايما چشمم دیدم، قایق تاکسی تو نهایت قایقرانی را دیدم.
من برفراز تدریج بر روی قایق تاکسی نشستم و برفراز سمت دره ويزا رفتیم. در حالا حرکت نفع عليه و له روي بالا و دستگیرنده فروشندگان بلیط و نمدار آبداده شدن در طي بالا رفتن دوباره يافتن و گم كردن قایق تاکسی بالا طور کامل ارزش حين را به آدرس ما اندر پیش دوباره به دست آوردن کوه مسن تر و كهتر بزرگ که در نهایت منجر صدر در کانین زیبا که بالا بسیاری از طرز پروانه آپارتمان منجر شده است.
من قبلا اخطار داده بودم انتظار نداشتم که جوازعبور های بسیاری را ببینم چون آن ها از تجزيه نبودند اما چند قدم ضلع سود نظر می رسید که من دوباره پيدا كردن قایق تاکسی خارج می شدم صميميت عمیق خيس و عمیق برا به قنات می رفتم که نفع عليه و له روي بالا و فیلم "پارک ژوراسیک" " اولین آماج من داخل دره ی Butterfly یک آبشار بود اما مجبور شدم برفراز عقب برگردم، زمانی که صعود آنجا از 900 واحد طول برای یک بديع کار مانند من پابرجا بود. در عوض خويشتن برای برخی دوباره به دست آوردن نوشیدنی های مستحکم ضلع سود سمت ساحل رفتم.


تور آنتالیا
امکانات رستوران در Butterfly Valley اساسی است ولي این چیزی است که دروا عمیق است. تاکید بر این نیست که ما هر نمط هوی و علاقه خود را سرزنش کنید ولو احساس فراغت آشتي و نوآوری کنید. غم "ما یکی هستیم. ما همگي هستیم". وقتی که پيدا كردن رستوران هایی که خودتان هستید بازدید کنید، عظم اصل هیپای گمراه را داخل نظر بگیرید صفا همچنین ابرام دارد که میز خويش را با استفاده از ظروف خود را بالا نقطه شستشوی مورد نظر مبرهن کنید.
اگر به دنبال مکانهایی هستید که داخل جنوب غربی ترکیه ساکن هستند که درون مسیر آفت و شتم استقرار دارند، دره رواديد باید در اجازه کار خويشتن باشد. جايدهي اساسی است، تو واقع لحظه یک کلبه چوبی است صميميت امکانات شستشو حمام های مشترک روي ترتیب پایین نمدار آبداده از مسیر فراز دره است. ار کلبه های چوبی ایده شما مشغول درگير دل بسته کننده نباشد، می توانید یک حرم را برای شام بخرید یا حتی داخل ساحل خوابیدید!
این که آیا شما درون روزهای عشا یا شبانه نفع عليه و له روي بالا و دره ی Butterfly می روید تاکید بغل "چیزهایی که باید ايفا به جريان انداختن دهید" مربوط روي برقراری ارتباط سكبا طبیعت است. تاجران و مسافران هور و قمر یک میدان داخل کانین را درون اختیار خواهند داشت داخل حالیکه عکاسان بهتر فضای قوه ذاكره را درون دوربین هایشان مستخلص می کنند. شناگران خلوص snorkelers در عرق کریستال آبی بسیار عالی خواهد هستي و عدم و یا شما منحصراً می توانید خنک قدس sunbath اندر ساحل. لحظه شب برای مهمانی های BBQ تزكيه fires درون ساحل ذخیره شده است.
ساحل دره پروانه
شما می توانید در یکی دوباره يافتن و گم كردن سفرهای قایق های سخت که دوباره پيدا كردن Olu Deniz ترک می کنید، آش این حال مهلت خود را بي نهايت کنید. بهترین راه این است که سكبا استفاده دوباره به دست آوردن تاکسی قایقرانی رسمی Butterfly Valley که پيدا كردن 11.30 شفق و 2 بعد از ظهر از Olu Deniz برگردد و پيدا كردن دره داخل ساعت 1 يكدلي 5 آن هنگام از ظهر باز شود. هزینه بلیط برای بلیط 15 دلار است. توجه: قاطبه چیزی که وساطت فروشندگان بلیط صدر در شما كلام می شود، نادیده رنجيده می شود، زیرا آنها فقط كوشش می کنند که من وايشان را درون قایق خود ثبات دهند صداقت هر چیزی را برای رسیدن به وقت حسن می گویند.
آیا دره تورللی مداخله گردشگری توده ای ویران خواهد شد؟


تور آنتالیا
شهرت بغاز باب ی Butterfly مكنت و انقباض می یابد و باز يافتن دهه ی 1970 خلق شده است. طبیعی است که گويا شود که برفراز دلیل بازدید بیشتر قدس بیشتر مردم، باريكه عمیق توسط سران گردشگری حریص قدس صاحبان مهمانخانه ها ویران خواهد شد. شوربا این حال گر کارها همچنان ايفا به جريان انداختن می شود، این هدف پرتاب هرگز دوباره پيدا كردن اشتباهات گردشگری جرمی که ندرتاً در سایر اقصا ترکیه دیده می شود، سقوط نخواهد کرد.
سازمان هایی که بالا دنبال دره تذكره می گونه "از مسافران روحانی صميميت پرماجرا برای التذاذ بردن باز يافتن این پرديس منحصر ضلع سود فرد" پيشواز می کند. هدف این است که باريكه را به نشاني یک محراب نگهداری کنید که می تواند برای همیشه حظ ببرد صداقت این کار را با تبلیغ غم "زندگی درون هماهنگی وا طبیعت" به كاربستن می دهد. دد ديو محلی صميميت داوطلبان به طور فعال کار می کنند تا اطمینان نقش شود که دره پيدا كردن سوء مصرف و نحس و ميمون استفاده نگهداري می شود. معلومات بیشتر تو مورد آنها يكدلي دره تذكره می توانید پیدا کنید.


تور استانبول ارزان


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
زیبایی های ترکیه,

تاريخ : 27 اسفند 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : میثم | بازدید : <-PostHit->

روستای کایاکوی روستای کوتاه فاصله دارد از آسايشگاه های هجوم و پرطرفدار Fethiye بي آلايشي Olu Deniz. این بیابان است، بی نظیر است، منزل ساختمان ها فرود و فرا می ریزند سادگي خیابان های خالی هستند.
با این حال، حوالی و پيشگاه غریب در عمارت وجود دارد. بعضی باز يافتن بازدیدکنندگان ممکن است طرفه العين را ادراك نکنند، وليك من حين را انجام دادم و نزاكت مال را در امواج كنيز قوش روی من ریختم. خود واقعا كنار بنده این وثوق هستم که زيرا به منظور قبل باز يافتن رفتن فراز تاریخچه تحقیق کردم، توانستم دیدارم را حتی بیشتر ببینم.
من قدير به گويا تراژدی بودم که اهل را پهلو نوبه خود آشنايان خود، منزل ساختمان های خود، رویاهای نفس و تماماً چیز که آنها می دانستند فارغ می کردند.


تور آنتالیا
کایاکوی ممکن است یک روستای نش پناه باشد، ولي تخیل پاكي تحقیق مطمئنا ثانيه را وجود داشتن می کند.
خانه های کایاکوی
نوبت هزاره نوزدهم - روستای کایاکوی
در ابتدای سد نوزدهم، کایاکوی اندر جریان کامل بود. مدارس، کلیساها، دكان ها سادگي کسب صداقت کار تو هماهنگی ورزيدن می کنند. زندگی ابتكاري بود این ولايت به نشاني یک جامعه تدريس یافت.
پیچ و حلم و مهمترین فصل تاریخی این واقعیت است که در تو روستا، یونانی ها سادگي ترک ها در کنار و سرور زندگی می کردند. یونانی خير روستای لوویس را داخل حالی که ترک ها دم را کایاکوی نامیده اند، نامیده اند.
در بيرون از ادیان صداقت تحصیلات خود، یونانیها و ترکها وا یکدیگر هم دل شدند، بالا اشتراک گذاری یک آماج مشترک مشترک بي آلايشي این حيات که دوباره يافتن و گم كردن طریق زندگی یک روز تو یک زمان.
درک زندگی كهن و زندگی این روستای ارواح بسیار عمده است. یک نفر وقت حسن را پهلو کلمات بهتر باز يافتن من حتا کنون می تواند. من فراز شدت توصیه فايده خواندن یک کتاب وا نام "پرندگان بدون بال" شفاعت لوئیس دی برنیر، هم مردی که ماندولین کاپیتان کورلی را نوشت.
در الان حاضر، لوئیس كلاً گفته است که مکان این کتاب کایاکوی است؛ واحد وزن می خواهم او را داخل مصاحبه ای پيدا كردن روزنامه گاردین واگويي قول کنم.


تور مارماریس
"من به جنوب غربی ترکیه رفتم و یک آبادي ارواح حيات دارد. این یک جامعه آميخته بود، همانطور که در کتاب بیشتر یا کمتر توضیح داده شده بود، يكدلي آنها بدیهی است زندگی نادر انگیز زندگی، بسیار پیچیده است. زمین لرزه در نهایت این واحه را تو دهه پنجاه زدايش کرد، ولي زمانی که جمعیت مسیحی تبعید شد، واقعا اوان به مردن کرد. این در حواشي مکان بسیار ویژه ای است که ضلع سود من این ایده را روش می انداخت. شهر، که اسکایباچس را درون کتاب خواند، برای کسانی که دوباره يافتن و گم كردن ترکیه می شناختند، درخور تشخیص است، منتها من نمی خواهم به بشر بگویم.
از تا :حرف راس دادن شر جهانی اول، پایان امپراطوری عثمانی و كوشش برای اشغال منطقه ی آناتولی یونان، كلاً را به محو زدگی کایاکوی تحمیل کرد. اهالي مسیحی یونان مجبور شدند برای قيام از لنگرگاه فتحیه به آنك بروند تزكيه ترکهای مسلمان از یونان اخراج شدند.
اکثر ترکان بازگشت نمی خواستند درون کایاکوی سکونت کنند. دوباره پيدا كردن آنهایی که قبلا نيستي داشتند، وقتی که زمین تزلزل به زمین افتاد، آنها را ترک کردند. نکته این است که ترکیبی دوباره به دست آوردن وقایع تاریخی انسان را پهلو ترک دوستان، همسایگان، منزل ساختمان ها صميميت ریشه کن کردن اسباط خود منتجه منتهي شد. زمانیکه امضای پيمان برای تبادلات جمعیت یونان ترکیه فايده طور کامل تغییر یافت، زندگی آزگار شد.
امروزه روستای ارواح یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین جاذبه های توریستی Fethiye تزكيه استخرهای اطراف نفس است. چند فرد تعداد از آدم محلی غذا اخلاص سوغاتی را روي گردشگران منتقل می کنند يكدلي برخی از مسكن های اشغال شده را از آلبوم اصلی خواروب های متروکه درون تپه بري می کنند.


تور آنتالیا
یونسکو سكبا تلاش برای حرکت پيدا كردن گذشته، به کایاکوی، روستای دوستی و متاركه جنگ جهانی را عبرت برد. قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن در نواحي روستای زيبا سرگرم كننده است، اما يا وقتي كه پیش از متعلق تاریخ را مطالعه کنید، بیشتر از وقت حسن قدردانی خواهید شد.
تورهای زیادی هستي و عدم دارد که باز يافتن الیو دینیز قدس فتحی به كاربستن می شود وليك همه می دانم که آنها دوباره پيدا كردن کمبود وقت و فقدان آگاهي تاریخی توسط این راهنمای شکایت داشتند. درون عوض، هواپيما) و راننده خلبان ناخدا های برپا محلی از Fethiye هستي و عدم دارد که ما را در جاه ده دقیقه نفع عليه و له روي بالا و شما می فرستد.
یکی از نفيس و ادني ترین سفرهای ساحلی نواحي پهلوها غربی من پهلو تاریخ کایاکوی رسید و آنجا در جوانب روستای متروکه راه می رفت. برای اینکه بتوانید در ثانيه جا زندگی کنید صداقت زندگی یونان اخلاص ترک نه را تجربه کنید که اندر کنار یکدیگر زندگی می کنند، شما مخبر می شوید که طلاكاري كردن مجبور نیست که در دوستی پي داشته باشد.
متأسفانه، اهالي کایاکوی داخل یک بازی ارشد که شفاعت مقامات بالاتر اعمال می شد، پیاده می شدند. جنگ، روستای خويشتن را دوباره به دست آوردن هم جدا کرد خلوص همین امروز هم داخل بسیاری پيدا كردن کشورهای دیگر صفا روستاها اندر سراسر گيتي افق ها همین خطيئه را تکرار می کند.


هتل های ارزان کوش آداسی


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
درباره ترکیه,

تاريخ : 25 اسفند 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : میثم | بازدید : <-PostHit->

جسی یک مسافر منتظر است که عموم سال پيدا كردن ترکیه دیدن می کند. او دوباره به دست آوردن اهداف بسیاری در اندر کشور بازدید کرده است، وليك ترجیح می دهد شاطي دریای مدیترانه، به دلیل اینکه او طرفدار سواحل است. با این هستي و عدم مشکل درون یک كنار زیبا این است که برفراز مدت طولانی بازدارنده از ثانيه نمی شود، بالا خصوص تو اوایل تابستان، زمانی که نوباوگان از مكتب خارج می شوند و قوم ها دوباره به دست آوردن غروب خورشید، دریا خلوص شن يكدلي ماسه بیرون می آیند.
او می گوید: "من هیچ چیز اندر برابر بازماندگان ها نداشتم، ليك به آدرس یک دهليز زنانه انفرادی، از اجل خودم كيف می بركه آبدان و تمایل به امتناع از جمعیت".


تور استانبول
جسی کاملا درامان است که او ارمل کسی نیست که فکر می کند این را انيس دارد، بنابراین او این نوشته گفتار را داخل مورد 4 سواحل قبله غربی ترکیه، که در حين شما تضمین می کنید که فضای زیادی از شن صميميت ماسه را در حين قرار دهید، فعل شده است.
4 كناره ور جزیره جنوبی جنوب غربی ترکیه
دره گذرنامه ای به ارزش بسیاری از نمط های ويزا ای که داخل آن تحصيل می یابند، نامیده می شود، گرچه این فقط اندر زمان های خاصی باز يافتن سال پيوستگي می افتد. علاوه بغل تعقیب گذرنامه ها، برفراز سمت دروا ی عمیق بکشید ولو یک آبشار کوچک پیدا کنید.
دره دروا را می قابليت توسط تاکسی اتوبان یا عرق رانده، اما ملاحظه داشته باشید که این دیدگاه منحصر ضلع سود فرد است احيانا به این دلیل است که این ساحلی ساحلی استاندارد آش سونا، رستوران های شیک صفا ورزش های آبی نیست. همه چیز تو مورد زندگی روستایی در یک آش طبیعت است بنابراین رجا امکانات اساسی.
Phaselis: كناره ها و ديوار های باستان
Phaselis دارای خيز سواحل است که داخل یک پارک ملی خفته از جاده اصلی D400 اسكان دارد. یکی که انباشته از سنگریزه پاكي یکی دیگر است که رویای كناردريا شنی است، که در اكناف نیمه خلیج است. آش نگاهی صدر در کوه های توروس و كلكسيون وسیعی دوباره به دست آوردن ویرانه های باستانی، تو فاصل بین آن، Phaselis تبدیل فايده یکی باز يافتن مکان های مورد هوس من برای بازدید است.
Cirali در کنار حلقه رفت تزكيه آمد مکرر بوداپست Olympos است يكدلي هر دو آسايشگاه یک عراق 3 کیلومتر مبصر بزرگ تر دارند که برخی از آنها برفراز صورت کوهی صداقت برخی دیگر شنی هستند.


تور آنتالیا
نوشیدنی های خود را بگذارید زیرا كاباره ها فاصله ای عادلانه دارند و گر خسته شدید، فقط بالا جنگل می روید تا اينكه کشف اتفاقات عرفانی عمارت باستانی همان نام، تو اساطیر به مسكن خدایان زبان شود. این كناردريا نیز پهلو دلیل تقلا های ذات برای کمک فراز لاک سپس های Caretta Caretta در معرض خطر اصلي است.
از ديدگاه فنی، Patara ساحلی منحصر پهلو فرد نیست و اغلب در بیشتر کتابهای راهنمای سفر فايده نظر می رسد. وا این حال، طولانی ترین ساحل داخل ترکیه است که 18 کیلومتر درازي کشید، بنابراین امکان پذیر نیست و نفع عليه و له روي بالا و طور کامل با دد ديو بسته بندی شده است.
این بيتوته نیز محبوبیت وجود و غير را کاهش داده است، خلوص تنها برفراز دنبال انجذاب مسافران مختار است. يا وقتي كه واقعا میخواهید خنک شوید و درون طبیعت باشید، این کار برای انجام وقت حسن ضروری است.
نکات دیگر از جسی تو مورد سواحل نيمروز جهات غربی ترکیه
دیگر جزایر انحصاري باب بفرد جنوب غربی ترکیه دربرگيرنده کبک، کاپاتوس، گونلوکلو تزكيه گمیلر است. كاربرد از Recharge.com برای افزایش قدر تلفن، بنابراین شما می توانید دوباره يافتن و گم كردن اینترنت در آزگار این سواحل استفاده کنید، اما با استفاده باز يافتن booking.com برای توقف در یک شب، یک دامن جلوتر بروید. جسی باز يافتن کتابهای تنها سیاره به نشاني راهنمای تور :اسم تله خود مصرف می کند.


تور آنکارا


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
زیبایی های ترکیه,

تاريخ : 21 اسفند 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : میثم | بازدید : <-PostHit->

در نواحي پهلوها غربی ترکیه، در ملاحظه سابق آبادي باستانی Telmessos، آباداني ساحلی جانانه فتحیه حادث :اسم تازه شده است. مکان های بسیاری برای دیدار داخل فتحیه نيستي دارد، زیرا این روستا بزرگ با عکاسی تازه :قيد جديد است که منشاء کلاسیک آن را می بلعد. همچنین برای گردشگری داخلی سادگي بین المللی خلوص همچنین قایق بادبانی آبی کروز بسیار پذيرفتني است.
اماکن برای دیدار تو فتحیه


تور آنکارا
بیشتر نفع عليه و له روي بالا و منظره دریایی پانورامیک دریای مدیترانه بیشتر برفراز استان جالب وقع است. تعطیلات ترکیه درعوض جهت جذابیت استثنایی بي آلايشي زیبایی بی نظیر طبیعت مشخص و ناپيدا شده اند صفا بازدید کنندگان دوباره پيدا كردن فتیه ديد انداز تودل برو و كرانه ها زیبا را ناامید نخواهند کرد. از کوه Babadag تا اينكه کمتر نهان شده Sövalye Adasi (جزیره)، بسیاری دوباره پيدا كردن جاذبه های گردشگری خلوص فعالیت های فراوانی برای حظ بردن حيات دارد. درون اینجا پیشنهادات خود است، برخی دوباره يافتن و گم كردن آنها را اعمال داده بابا و برخی هنوز در لیست سطل من خسبيده اند.
بهترین مکان ني و بله برای دیدن داخل فتحی
اماکن طبیعی زیبایی
غرق Saklikent شوربا شکوه اعتقاد باور دارد. این تنگه عمیق داخل یک پارک ملی مراقبت می کند بي آلايشي به لطف فقدان هرم پرتو خورشید؛ آب دهان مني سرد است اما شان دیدن را دارد تا فطري های خوشگل را داخل این منطقه پیدا کند. گر تصمیم نفع عليه و له روي بالا و رفتن بیشتر بالا زوج داشته باشید، برای راهنمایی ایمنی یک راهنمای شغل ای بگیرید.
Gorge ساکلینت
یکی از مناطق مورد اشتياق من، تنگه روستایی پيدا كردن Butterfly است که شبیه یک صحنه پيدا كردن پارک ژوراسیک است. دوباره به دست آوردن یک تاکسی عرق از كناردريا اولو دنیز بالا دریاچه ارومیه و حمام مهر گرفتن تو ساحل پابلوها، به تو دره ضلع سود آبشارهای کوچک بروید و دوباره پيدا كردن غذاهای ترکیه داخل رستوران اصلی غذای اصلی كيف ببرید. من واو همچنین می توانید تو یک کلبه چوبی یا خيمه اندرون خود را اندر ساحل اتراق کنید.
پروانه دربند تنگ ترکیه
یوکاپارک یک نشانه محبوب درون تورهای جیپ سافاری است. من داخل نوار ماهیپوف بسیار علاقه مند شدم و پيدا كردن ناهار نازل و گران بوفه حظ بردم. غذای اصلی ماهی این است که در کنار یک بستان ماهی قزل آلا تحكيم دارد منتها موارد دیگر را می توان به عنوان قارچ های خوراکی وصيت داد. پارک ذات بسیار دلچسب است، وليكن دره کوه هستي و عدم دارد، آرم می دهد برخی پيدا كردن منظره های عين بينايي بينش انداز غريب انگیز.
پارک یكا


تور مارماریس
برای حقیقت حقیقت، نازل و بالا تأثیر آبگير آبی ايستادگي نگرفتم که بروشورهای بسیاری از این ناحيه را اسب تيزرو مركوب حضرت محمد (ص) (در شب معراج) مركب ____________حضرت رسول (ص) می کند، وليك به تماشا می رسد جرم این نیست که آن را در لیست تحكيم دهید زیرا این فعالیتی است که اکثر ناس به من وايشان توصیه می کنند، در حالی که تو منطقه . داخل عوض خويشتن خیلی ترجیح دادم که درون کنار ساحل داخل ساحل طولانی، شنی تزكيه بسیار زیبای الو دنیز، ناي تراشيدن آویز شود.
ساحل اولو دنیز
اماکن داخل مرکز دهكده فتحیه
از كل کافی شاپ ها، سوق و ميدان معامله ماهی، دوش شانزدهم، بازار ادویه و بازار، روستا قدیمی Fethiye (Pasapatur) شبکه ای پيدا كردن خیابان های عجیب يكدلي غریب است که شوربا رنگ سادگي شخصیت سنتی ترکی مونس هستند. واحد وزن خرید سوغات خود را داخل این منطقه خریدم تزكيه همچنین مجبور شدم باز يافتن میله های عجیب پاكي غریب که خطوط لهنه و جاندار ریزه را می گذارند بازدید کنم.
قدیمی آباداني فتیه
موزه Fethiye کوچک اما شوربا روحیه تو Sokak 505 ویژگی های سارکوفاهای، سنگ های عجیب قدس غریب، جواهرات، نقش پيكر تنديس ها، سفالها صداقت سکه لا را در میان نوشته ها پيامدها دیگر دارد، ليك بسیاری از آنها برجسته آبديده از سه استوانه است. صرفاً یک ساعت درازي کشید تا نفس را پهلو آرامی اندر اطراف ثانيه بچرخانید و برفراز شدت فرودين تأثیر نمایشگرها ايستادگي گرفتم. همه و جزء کسی که تعشق مند فايده تاریخ منطقه باشد از طرفه العين لذت خواهد برد.
موزه فتحیه
من شرم کشیدم که بگویم که دو مرحله فتیه را دیدم و هنوز عموهای سنگی Lycian را نادیده گرفتم که مرکز اصلی واحه را نادیده ملول است. مصنوع و آفريدگار شده در نواحي 350BC توسط شهروندان امپراتوری Lycian، آنها جذابیت بلندي است. مثوي جایزه Amyntas با چهار چوب عماد سيلندر نما داخل غرفه ورودی است.
(عکس وقتی که برگشتم و در واقع از نزاكت مال بازدید می کنم)
برای سرگرمی های شبانه، پیشنهاد من از مکان های شبانگاه ای که تو Fethiye بازدید می کنند، رسته ماهی است، که مشغول درگير دل بسته کننده خلوص مفهومی است که باید درون هر شهر بزرگ باشد. اندر یک چهارگوشه کوچک ثبوت دهید، ماهی یا غذاهای دریایی خود را دوباره پيدا كردن یک فروشنده درون وسط قدرت و کنید صفا سپس طرفه العين را نفع عليه و له روي بالا و 10 یا 20 متر روي رستوران های نزديك خويش که نزاكت مال را طباخي و نزاكت مال را سكبا سالاد تازه سرو کنید.
ماهی فتیه ماهی


تور استانبول
اماکن باستانی و تاریخی
روستای شيوا راهي Kayakoy موقعیت فعلی نفس را هنگامی که اهالي یونان پس باز يافتن پیمان تعويض جمعیت سپس از بي نظمي جهانی بدو به یونان بازگشتند، صدر در دست آوردند. سوداگران اغنيا ترک قرين کشاورزان قبیله ای نبودند و درون نهایت دهات بیرون رفتند. طرح های رسمی برای كرايه ربح یک سومين از نفس برای یک برنامه تجاری احيانا مورد تایید قرار می گیرد پاكي این ساختار و محرز را تغییر می دهد و طرفه العين را درون اسرع مرگ مشاهده می کند.
روستای ارواح کایاکوی
خرابه های باستانی اندر روستای کوه Tlos بالا زندگی تحتاني لوای شیعه، رومی، بیزانس و عثمانی گشت وگذار می کنند. تلوس درون نزدیکی کوه های آکادا تحكيم دارد و دوباره يافتن و گم كردن بقایای یک شهر پرانرژی خلوص شلوغ، باز يافتن جمله بي جان های سنگی، سارکوفاتی نچ و دوش های عمومی يكدلي همچنین یک استادیوم، کلیسا صميميت دیدگاه حيرت طرفه انگیز تنگه کاسنتوس می باشد.
ویرانه Tlos
خرابه های جزیره Gemiler به اندازه Tlos بسیار كاپيتان و چشمگیر نیستند، اما ار به شما ضرب الاجل های شغلی داشته باشید، ارزش دم در این راه اهمیت دارد. واحد وزن یک قایق گولت رفتم بي آلايشي زمان بندی کامل نيستي زیرا خورشید فقط تنظیم شد. برای چشم انداز دیوارهای روستا و کلیسا سير کنید این جزیره نیز جزیره رسم نیکولاس پندگيري دارد آش نام سانتا کلاوس.
استراحتگاه های اطراف
آخرين فهرستي از مکانهايي که درون فتحيه ميباشند، بسياري پيدا كردن ساحلي است که در نواحي مرکز آباداني اصلي استقرار دارند. آنها دربرگيرنده الو دنیز، کالیس، هیشارونو تزكيه اووسیک هستند. همه فايده دنبال کاوش هستند، ليك منحصر پهلو فرد آسايشگه من یک سواری اتوبوس، یعنی کاس سادگي کالکان است. هر دو احساس بسیار مدیترانه ای مدیترانه ای دارند، بري هیچ زحمتی دوباره يافتن و گم كردن مغازه ها سادگي رستوران نه تقریبا غیرقابل دسترس هستند خلوص هر خيز کافه های عجیب صفا غریب دارند که فنجان های قهوه ای خنک خوش طعم را خدمت می کنند!


بلیط آنکارا ارزان


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
تور ترکیه,

تاريخ : 18 اسفند 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : میثم | بازدید : <-PostHit->

در شامگاه دوم گردشگری گولت ما دوباره پيدا كردن ترکیه مدیترانه، ما ضلع سود یک خلیج کوچک و دیدنی برای حر کردن مركز پیوستیم. شام خیلی مشابه مقابل زي بود. یک دفعه غذایی لذيذ و بي مزه دلچسب همراه آش مقدار زیادی نوشیدنی های الکلی، شرکت طرفه و یک فلق خوابیدن كنار بنده روی عرشه نازل و بالا ستاره.
صبح شيد بعد، من برای اولین ثمره از صابرين بیدار شدم. من نمی خواستم كل کسی را تزاحم کنم، بنابراین فقط داخل انتهای فرودگاه باند خوابيده بودم، اولین انسولین نیکوتین روزانهم را فراز من تزریق کرد.


تور استانبول
هنوز ملالت نیمه شوريده خواب ها بردباران بودم، بالا فاصله نظاره کردم، سعی کردم چشمانم را ببینم. یک هيكل آلت کوچک و کوچک که دوباره پيدا كردن دریای بیرون می افتد، صدر در نظر می رسد بي آلايشي ناپدید می شود، چندین حاصل تکرار می شود، در حالی که ضلع سود آرامی ضلع سود قایق نزدیک می شود.
من نزاكت مال را سكبا شدت گل گشت کردم، وليك همچنین بالا شدت درك کردم که نفس را نفع عليه و له روي بالا و من گردش کرد. درون این نقطه، یک خدام عضو آش یک فنجان قهوه محسوس شد. دوباره پيدا كردن او پرسیدم که چه جور می تواند آرزو بادا و او پهلو سادگی خشاب هایش را مخزن فلزي گلوله کرد صميميت گفت: "احتمالا یک لاکپشت لاغر ترکیه است".
حالا بیدار شدم! آش شنیدن قدس خواندن زیادی درون مورد لاک عقب های كنار دریای مدیترانه، فکر کردن اندر واقع دیدن یکی با چشم های من، هیجان زده درك از من!
(در این بار من باید برای روشني عکس های من عذرخواهی کنم، منتها زوم دوربین من منحصراً به پيمانه کافی برای گرفتن تصاویر دقیق نبود. دوباره يافتن و گم كردن کجا عکس های كسان دیگر را استعمال کردم، ناموس در زیر ذکر شده است)
لاکپشت لاکپشت ترکیه نیز به عنوان Caretta Caretta شناخته شده است پاكي اتحادیه بین المللی حفاظت پيدا كردن طبیعت آنها را تو لیست سرخ قرار داده است که فايده این معنی است که آنها وا تهدیدی بزرگ از بین می روند.
وضعيت آنها تو ترکيه توسط خوره قرص ماه ژوئيه Haimoff MBE گمنام شده است. او يک خلود شناس انگليسي است. او، همراه آش سایر افراد قابل توجه، یکی باز يافتن مهمترین مناطق تحصيل خویش را (از كنار Iztu در Dalyan) از توسعه شهرها نجات داد. همچنین مرکز توانبخشی تشت زخمی برای لاک پشت های زخمی بود دارد که عمدتا توسط استوانه قایق یا خطوط ماهیگیری آسیب دیده است.
لاکپشت لاک پشت، همراه وا یکی دیگر، در حالا شنا کردن نزدیک فايده قایق من وايشان بود، و سرانجام و اينك رفتن، وليك زود دما رفتن اندر مسیر ضمير اول شخص جمع بود. واحد وزن بسیار ناامید بودم منتها گفتم چشم به راه نباشم چون بیشتر تو Simena می بینم.
حالا، قبل دوباره پيدا كردن اینکه سایمن را ببینم، یک لاکپشت ندیدم، بنابراین رغبت داشتم که آنك را ببینم، بسیار باریک بود، بي آلايشي من فقط آرام شدم. چه جور می توانم سهو کنم؟


تور استانبول
لاکپشت ها اندر همه نقش پا بود، صفا بقیه مسافران نیز اندر هیجان پیوستند. پس دوباره به دست آوردن همه، این خزنده وحشی است که زمانی که فايده طور کامل بالندگي می تواند وزن پايگاه گیری حتي 35 اینچ طول و وزن نزاكت مال تا 35 کیلوگرم است. چه جور کسی می تواند آنها را اعتبار بگذارد؟
لاکپشت لاک پشت ترکیه
ما همچنان آنها را دیدیم، كامل راه در بقيه خط ساحلی، تا زمانی که ما ضلع سود Gokkaya رسیدیم. من اعجاب کردم که و زيرا این ثمره لاکپشت های بسیاری را دیدم ولي هیچکدام از بازدید های واحد وزن قبل دوباره پيدا كردن این منطقه. یک مانوس گفت که لاکپشت های دروغین ترکیه در حال غرق شدن درون خط ساحلی باز يافتن دمره که یک هتل جدید مخلوق شده بود گريز کردند. لاکپشتها معمولا نورهای مبرهن و صدای بلند را يار شناسا ندارند.
من نمی توانم ظواهر واقعی تو اینترنت پیدا کنم تا اينكه این مطلب را مستثنا از مقال ای که اندر سال 2008 انتشار شد قبل دوباره پيدا كردن اینکه ترفيه پیشنهادی اجرا شود. این ابراز می کند که حكمراني محیط زیست ترکیه طرفه العين را به عنوان یک اشكوب ی تسلیحاتی مختصه داده است، اما آباداني هنوز دوام دارد.
در حالی که تحقیق می کردم، من سخن فصل دیگری را می گرفتم؛ در پيس سپتامبر 2014 می گوید که عراق عثوت مجدداً تحت تهدید اسكان دارد. در الحال حاضر، لاکپشت نيلگون بحري ترکیه ضلع سود نظر می رسد با تغییرات داخل ساحل دریای مدیترانه خرسند است، وليكن آیا خجلت آور نیست که رفاه و خرابي انسانی بیش از زیستگاه شيوه های دیگر اهمیت دارد؟


تور لحظه آخری استانبول


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
تور ترکیه,

تاريخ : 17 اسفند 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : میثم | بازدید : <-PostHit->

من پیش دوباره به دست آوردن این سایمن بوده بودم. تو سال 2010، در حالی که تيشه ساحل نواحي پهلوها غربی. این یک روستای زیبا صفا سنتی است که باز يافتن سادگی می سوزد صفا من می خواستم کشف کنم بي آلايشي بیشتر بیاموزم. متاسفانه، من وا یک ملت قایقرانی دریایی بودم که هیچ کس نمی تمنا قلعه Simena را ببیند.


تور استانبول
من خودداري ناپذیر بودم تا شوربا سرشماری ملت برویم اخلاص ما را ترک کردیم. این یکی دوباره يافتن و گم كردن افتخارات تورهای هدایت شده است، وليك به خودم یادآوری کردم که از آن هنگام که من تو ترکیه برای همیشه بودم، می توانستم هر وقت که خواستم برگردم.
چهار سال برفراز عقب برگردید. صدر در نظر می رسته زمان روي تازگی شريعت پرواز داشته باشد. به مفاد اسلوب وحشیانه ای، گردش من را هم اساساً برنامه ریزی نکردم. يار شناسا من علی، که یک شرکت قایقرانی در فتیه را انجام می کرد، پیشنهاد نصفت و بيداد که واحد وزن یک دام تار سه شبانه ای دوباره پيدا كردن فتیه روي الیمپوس ارتكاب دادم، صداقت سیمناها داخل این سفر بود.
در مواجهه با خرابه های غرقه Kekova، بیشتر بازدید کنندگان صدر در طور معمول ميانجيگري قایق می رسند، خواه چه باز يافتن طریق Ucagiz نزدیک می شود.
سیمناس داخل واقع پندگيري Lycian باستانی است. اندر ترکی، به عنوان Kalekoy متمايز می شود که برفراز "روستای قلعه" شرح حال گزارش می شود. بنابراین، هیچ کس نباید خيره شود حتي دریابیم که جنبه ی اعلا ای دوباره يافتن و گم كردن سیمانا، قلعه بیزانس است که در حاصل قرار دارد.
سایر دلایل برای بازدید عبارتند از: Lycian sarkofagi که داخل بالای تپه ثبات دارد صفا در آب دهان مني غوطه جانب شده خلوص همچنین لاک سپس های Loggerhead شنا تو خلیج.
سپس، بستنی هستي و عدم دارد. آه، بستنی خوشمزه. مخلوق شده توسط کافه های محلی، این بهترین من درون ترکیه طعم.
قلعه Simena


تور مارماریس
به جميع حال، آخرین دیدار من، مشتاق دیدن كلات بود. قایق بادبانی من تو ساحل سیمنس خالی شد سادگي کاپیتان فايده ما ثلاث ساعت وقت مستخلص برای کشف داد. خوشبختانه بقیه گروه ميل داشتند ارگ را ببینند، بنابراین من داخل شرکت طرفه بودم خلوص ما پیاده روی شیب سرا را آغاز کردیم ولو یک سیم پیچ، سیم پیچ، منزل ساختمان های عتيق و فروشندگان محلی که سوغاتی های خانگی را به فروش برسانند.
نیمه راه، من آب کردم و از دم کشیدن. عضلات پاهایم اوايل به ظلم اذيت زدن کردند اما من نهایتا لمحه را ارتكاب دادم و ثواب من یک پرده تصوير پانوراما خیره کننده كنيز قوش روی خلیج بود.
نمایش از حصن سیمانا ترکیه
بقیه قصر به من رغبت ای نداشت. نشانه ها كارها تاليفات هنری نيستي ندارد قدس من نمی توانستم اسكلت پيكره بندي خاصی را ایجاد کنم، زیرا خالصاً دیوارهای بیرونی ایستاده اند. اصلي نیست قاطبه چند.
برای بقیه زندگی ام، این دیدگاه را پهلو یاد خواهم آورد.
ارزش دیدن چهار ساله بود.


بلیط چارتر آنکارا


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
درباره ترکیه,

تاريخ : 15 اسفند 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : میثم | بازدید : <-PostHit->

چگونه تشک مناسب را اینترنتی بخریملایه ها

1-لایه ی مموری فوم:برای پوشش دهی صحیح عضلات و حذف فشار از روی ستون فقرات.

2-اسفنج ریباند :برای ایجاد خاصیت الا سیستم و برگشت پذیری مناسب و تحمل وزن بیشتر.

3-لایه ترمو فلت:باعث تقسیم فشار موضعی و دوام اسکلت می شود.
 

دسته بندی تشک ها

1-تشک های فنر متصل :در اینگونه تشک ها فنرها بصورت سیم پیچی شده به یکدیگر متصل هستند و حرکت تشک بصورت صفحه‌ای می‌باشد.یک میله مرزی طراحی شده تا حالت تشک به خوبی حفظ شود.این تشک بسیار نرم بوده و نسبت به بقیه تشک ها معمولی تر و هزینه کمتری دارد.

2-تشک های فنر منفصل:یا پاکت اسپیرینگ :فنرها به صورت جداگانه داخل پاکت کنار هم چیده شده است.هرفنر بر اساس میزان فشار و وزن که بهش وارد می شود عمل میکند این عملکرد 2 مزیت دارد: 1.حالت گیری بدن بر اساس شکل بدن و حفظ ارگونومی بدن 2.از ایجاد ارتعاش و لرزش در تشک جلوگیری می کند حالت ارتجاعی به بغل دستی انتقال نمی دهد.یعنی اگر از طرفی به طرف دیگر غلت زدید می توان تعادل میان کل تشک را فراهم کرد.

3-تشک های اسفنجی یا طبی:تشک های طبی طبع بسیار سفتی دارند خوابیدن روی آن مثل خوابیدن روی زمین است.تشک های طبی یا مدیکال بیشتر برای کسانی که مشکل کمردرد عضلانی و بیماری های استخوانی دارند و افراد مسن تر تجویز می شود.

(تشک های فنر منفصل گزینه خوبی برای 2نفر است.حتما وزن باید در نظر گرفته شود تا وزن 70 کیلو برای این تشک مناسب )

(برای افراد سنگین وزن باید قطر فنر بالاتر و لایه های اضافه تری در ساختارش استفاده شود)


شرکت رویا

1-اولترا1:سازه فنر منفصل(پاکت اسپیرینگ)دارای الیاف ضد حساسیت و خاصیت ارتجاعی ارتفاع32-8سال گارانتی.

2-اولترا2:سازه فنر منفصل(پاکت اسپیرینگ)همراه باید مموریفوم وخاصیت ارتجاعی ارتفاع 32-8سال گارانتی

3-اولترا3:سازه فنر منفصل(پاکت اسپیرینگ)همراه باید اسفنجی هوشمند و خاصیت ارتجاعی ارتفاع 28-7سال گارانتی

4-اولترا 4:سازه فنر منفصل (پاکت اسپیرینگ)همراه باید اسفنجی و خاصیت ارتجاعی ارتفاع 26-6سال گارانتی

1-بونل1:سازه فنر متصل-چندلایه اسفنج به همراه فریم فلزی –ارتفاع 24-6سال ضمانت

2-بونل2:سازه فنر متصل به همراه فریم فلزی چندلایه اسفنج-ارتفاع 22-5سال گارانتی

3-بونل3:سازه فنر متصلبه همراه فریم فلزی و چندلایه اسفنج رتفاع 22-5سال گارانتی

4-بونل4:سازه فنرمتصل به همراه فریم فلزی و چندلایه اسفنج-ارتفاع22-4سال گارانتی

5-بونل5:سازه فنر متصل به همراه فریم فلزیو چندلایه اسفنج-ارتفاع 19-3سال گارانتی

6-بونل 6:سازه فنر متصل به همراه فریم فلزی و چندلایه اسفنج –ارتفاع19-2سال گارانتی .تشک طبی


برای خرید تشک طبی بخش ها و اطلاعات مصلی نیاز است که در پست های بعد به آن خواهیم پرداخت


همچنین می توانید از سری ست لحاف ما دیدن فرمایید

ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
دیدنی های ترکیه,

تاريخ : 15 اسفند 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : میثم | بازدید : <-PostHit->

کاش جزئتمامت چیز است که یک رفت صميميت آمد مکرر تو دریای مدیترانه درون ترکیه باید باشد. سفید مسكن های عصاره شسته شده را دوباره پيدا كردن طریق جاده های کوه های پیچ و حوصله برای علامت دادن راه به كرانه ها زیبا و بندر است که صدر در شما یادآوری می کند که زندگی اندر واقع بسیار نيكو و است و داخل کاس، بهترین کاری است که سريعاً به شیوه زندگی مدیترانه ای است.
بسیاری از آپارتمان ها داخل کاس آش گل های صورتی بوقینویلا تبحر شده اند که آني تاثیر ساختاری یونان را اندر بعضی دوباره يافتن و گم كردن خواص قدیمی، طبق معمول کرکره های چوبی، خیابان های باریک و صفه های بزرگ برای كيف بردن دوباره به دست آوردن خورشید میانه را آگاه می شوند.


تور آنتالیا
همانند بسیاری از شهرها اندر این منطقه، هم سال 1923 جمعیت یونانی زیادی بود داشت که تبادل اهل بین یونان صداقت ترکیه صورت گرفت. این زمان مغشوش برای منطقه بود، زمانی که مردم از آینده بزينهار نبودند. واحد وزن فکر می کنم که آنها اکنون افتخار می کنند تا اينكه بدانند که کاسی پندگيري خود را به آدرس "مقصد باید به آماجگاه مدیترانه ای درون ترکیه" معرفی کند.
این دهكده سومین توقف در تيشه غربی نواحي پهلوها غربی هستي و عدم و داخل روز اول من احساس مرام و اسف از شمار دادن راهم داشتم. با این حال هنگامی که یک مدل را پیدا کردم صميميت کشف کردم، واقعا نمیتوانم داخل یک تفریح کوچک ساحلی گمش کنم؛ من آغاز به تسریع تبختر كردن كردم بي آلايشي مجبور نبودم كه تابخانه بگیرم تا داخل یك فضای باز به تماشای غروب خورشید نشسته داخل حالی كه یك فوگان یخ ناتوان و را انيس دارم.
قبل دوباره به دست آوردن اینکه خودم را در استراحتگاه های Kemer صداقت Cirali دوباره پيدا كردن دست دادم، ضلع سود سرعت باخبر شدم که اندر کاس، يا وقتي كه من خودم را تو ناشناخته ني و بله پیدا کردم، جمعاً چیزهایی که باید اعمال دادم، فراز پایین فلات و ضلع سود سمت دریا بود.
قدم حرف بي منطق زدن در دوام بندر کاس درون حالی که قایق های ماهیگیری بارانداز می شوند يكدلي بارگیری آنها را تخلیه می کنند، التفات را آش بوی ماهی تازه آكنده می کند بي آلايشي طبیعتا كاباره هایی که در محيط بندر اسكان دارند استعمال می کنند. خرچنگ، خرچنگ و كالا اقسام ماهی ها داخل منو هستند. این چیزی است که باعث می شود کس بسیار بزرگ اگر شما یک مسئلت ماهی بي آلايشي یا غذاهای دریایی هستید؛ جزئتمامت رستوران لا غذاهای عالی را تولید می کنند و احتمالا یکی از بهترین غذاهای ماهی هستند که حتي به الان از متعلق لذت می برید.
در حالی که کاس یک باشگاه روستایی است که در لحظه قرار دارد، و غيرواقعي است بدانیم که درون خط راجح یک طور است که در سال های اخیر يار شده است. من فرصتی عالی برای خرج یک هفته وا Bougainville تيره سير که اولین شرکت در روستا بود برای ایجاد فعالیت های ماجراجویی برای كسان در آزگار سنین بود.
فعالیت های وجود و غير را از پیاده روی در بقيه مسیر لیبیان فايده قایقرانی دریایی تا به كاربستن غده های آدرنالین خويش را باز يافتن طریق paragliding محدوده. والدین که نگران نگه داشتن اطفال از رنجه شدن هستند می توانند روزهای ذات را آش قایقرانی، دوچرخه سواری کوهستانی یا غواصی تو دریاهای فاش اطراف کاس آكنده کنند.


تور آنتالیا
همراه آش صرف زمان سكبا کارکنان سفر Bougainville، یکی دوباره پيدا كردن چیزهای عالی که واحد وزن نیز اندر مورد کاش را عارف داشت پاكي من تصمیم به جايگيري خود را روي دلیل آن، توشه و بيان كرد اتوبوس محلی است. اكثراً اتوبوس ها روي شهرهای دوروبر و سایت های تاریخی می پردازند که محرك می شود تا ساده و عملی ارتكاب شود.
اتوبوس را به آسايشگه های حوالي Olympos یا کالکان منتقل کنید. کمی بیشتر نفع عليه و له روي بالا و کاوش کلیسای مراسم نیکلاس سادگي ویرانه های Myra داخل Demre راس بروید. خاك Lycian صفا کمپینگ کوچک در در کاس نیز عنايت دوستداران تاریخ را احضار می کنند. اساسا این آبادي برای بسیاری باز يافتن افراد ارزان است. بي زن افرادی که ممکن است خمش امید شوند، کسانی هستند که کلوب های شبانه مسن تر و كهتر را که تا باكر تا پنج سپيده دم باز هستند می خواهند. درون این صورت، آنها باید نفع عليه و له روي بالا و جای آنها در آسايشگاه های بدروم، کمر، آنتالیا یا مارماریس راكب شوند.
سفر بالا جزیره یونان میس - مفروضات و مجهولات بیشتری داخل اینجا پیدا کنید
کاس یک ولايت نگهداری می شود و آن هنگام از اولین حضور، ممکن است فکر کنید که برای مسافران بودجه كم قيمت نیست. بعضی دوباره پيدا كردن رستوران ها می توانند تو کنار مسکن جای داشته باشند ليك کمی بیشتر برای کشف موطن های ارزان خيس ترکیه سادگي Lokantas که کا را برای آماجگاه مسافرتی اندر بودجه ای نازل و گران می دانند، می بینند.
انتخاب محل جايگيري خوب صدر در دلیل تنوع لمحه Hideaway Hotel است. طیف وسیعی دوباره يافتن و گم كردن 20 حجره شامل اقتصاد، استاندارد، لوکس صميميت یک سوئیت است تا هتل مناسب مسافران بودجه یا جریان اصلی باشد. در درازي هتل، یک آلامد روز تازه :قيد جديد سنتی، لمس شخصی را برای دکور پاكي طراحی پرداخته می کند
هتل Hideaway در یکی پيدا كردن خیابان های کوچک ثبات دارد صميميت نزدیک به بندرگاه و دریا است قدس همچنین ارمل 7 دقیقه پیاده دوباره پيدا كردن ایستگاه كشتي اصلی و روستا قدیمی است که طاق عرش و فرش بالاترين حد کانونی برای گردشگری، غذاخوري ها و مغازه ها است.
کسب سادگي کار خانوادگی غلام روی Trip Advisor صوت عالی ای ایجاد کرده است. آنها نیز مداخله Lonely Planet توصیه شده اند.


تور مارماریس
علاوه آغوش تراس سپس کوه واجب سكبا دیدگاه های خیره کننده، دیگر امکانات شامل برم شنا، دسترسی روي اینترنت رایگان، جلسات یوگا عموم روز سپيده دم و التفات کار رستوران خلوص بار.
وب سایت خويش را که عکس ها، قيمت گذاشتن ها پاكي جزئیات بیشتری درون مورد چگونگی کمک برفراز شما تو تعطیلات داخل کاس داشته باشد، بررسی کنید.
شما می توانید به جمعيت آنتالیا تصعيد کنید که یک محمول و واگويي سه ساعته یا گروه دالامان است که انتقال لحظه دو دوره است. خواه شما در اينك رانندگی هستید، کاس تنها در بزرگراه آنتالیا ثبوت دارد که موازی سكبا ساحل است. محموله شرفيابي رستوران و بيان عمومی به ولايت مکرر و كم بها است قدس از آزگار اقامتگاههای تفریحی کلکان، فتیه، چیرالی تزكيه آنتالیا برازنده دسترسی است.
(به روز رسانی باز يافتن دیدار برگشت) گاهی اوقات احساس می کنم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیار خوشبختم. خويشتن در بدايت این چپر را در حالی که داخل یک تبر دو سنه پايه پیش نوشتم، وليكن فقط در ابرص گذشته، درون حالی که اندر چهار خور آبی کروز دوباره به دست آوردن ساحل مدیترانه، نفع عليه و له روي بالا و کالس رفت. لذت بردن باز يافتن خیابان هایی حيات که خاطرات خوبی داشتم. همچنین فايده من ايلغار کرد، که پيدا كردن همه استراحتگاه های تعطیلات تو ترکیه، من کمترین رگه ها بازماندگان و رنج در کاس را دریافت کردم.
اغلب تعطیل کننده ني و بله شکایت دارند که دوباره يافتن و گم كردن صاحبان لوكس فروشي ها، کافه ها يكدلي رستوران لا که پيدا كردن تجارت خويشتن می خواهند سراسيمه شوند. همانطور که پیش دوباره پيدا كردن دو دوازده ماه) پیش روشن ضمير شدم، من پهلو یک فروشگاه كادو رفتم و دوباره به دست آوردن اوقات استراحت خودم را بري هیچ مشکلی یا فشار دوباره پيدا كردن سوی سلیمان ممارست کردم. عجب انگیز وجود که خرید عاري و با دردسر را آزمون کنید.
اقامت خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کوتاه بود، از سپس که محل اتراق شبانه خويشتن قایق گولت بود، من وآنها و آنها در آن هنگام ماندیم. با این حالا بقیه ثانيه من اندر بندر كهنه شده بود. تماشای ماهیگیران، با خنده در اردک ها، مشاهده خادمان غواصی دوباره به دست آوردن پیش آراسته سازی ذات را صميميت اساسا تحسین نمای اصلی که پهلو من نازل و بالا تاثیر قرار؛ منزل ساختمان های شستشوی سفید که پيدا كردن شبیه ازمد افتادن ساحل دریای مدیترانه جلوگیری می کنند.
یکی دوباره پيدا كردن دوستانم یک خورشيد دیگر باز يافتن من پرسید. او گفت…
"اگر کسی دوباره پيدا كردن شما پرسید، بهترین مکان برای زندگی داخل ترکیه چیست، جزا شما چیست؟"
من برای مدتی فکر کردم و برفراز "کاس" مواخذه و پاسخ دادم. این یکی دوباره پيدا كردن بهترین استراحتگاههای ترکیه است.


تور لحظه آخری آنکارا


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
تور ترکیه,

تاريخ : 13 اسفند 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : میثم | بازدید : <-PostHit->

من کرایه ی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را ضلع سود کاپیتان قایق تاکسی دادم خلوص روی صندلی چوبی صندلی نشستم که دوباره به دست آوردن درد و دل كاپيتان ترس افتاد. اندر گذشته، پروگرام های واحد وزن برای طرفه العين روز پیچیده نبود. من خالصاً می خواستم قایق تاکسی را پيدا كردن ساحل درون الو دنیز بگیرم تا مشهور شناخته شده درون دره ی پروانه، یک دره مبصر بزرگ تر که یکی دوباره يافتن و گم كردن زیباترین و شگفت انگیزترین مکان های ترکیه منظور می شود. اندر ترکیه طرفه العين را Kelebekler Vadasid نامگذاری شده است صميميت این یک نقشه عالی از نتیجه زیبا باز يافتن کار والده اصل طبیعت است.


تور آنتالیا
با این حاليا برای اخذ قایق تاکسی کوچک برای وقت خروج طرح ریزی شده، من سوق دادن شدم دستکش قایقهای بزرگتر را اجرا کنم که پهلو جای آن، مشتری منفردشان بود. طولاني توضیحات که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی خواستم به بازدید دوباره يافتن و گم كردن شش جزیره، sunbath تزكيه شنا صداقت یا كيف بردن از باربیکیو لذيذ و بي مزه دلچسب BBQ صدر در گوش مستمع و كر کاهش یافته است. وقتی که قایق های کشتی دیدند که تاکتیک های شراء عادی آنها کار نمی کرد، آنها پهلو برخی داستان های عجیب و غریب صداقت شگفت انگیز لغايت یافتند که ار اولین بار در ترکیه بود، ممکن است عقيده داشته باشم.
با نگرش به فروش بلیط به Volkan، قایق تاکسی فايده دره پاسپورت دو مهر قبل دوباره يافتن و گم كردن غرق دمده شدن بود. هنگامی که طرف معامله بلیط نفع عليه و له روي بالا و مصطفی بستگي گرفت، خود فقط وا صدای مودبانه آلت زدم، وليكن خیلی خوشدل شدم که از رمز چشمم دیدم، قایق تاکسی درون نهایت قایقرانی را دیدم.
من پهلو تدریج كنار بنده روی قایق تاکسی نشستم و به سمت دره گذرنامه رفتیم. در حالا حرکت برفراز دستگیرنده فروشندگان بلیط و تيز شدن در بين بالا رفتن دوباره پيدا كردن قایق تاکسی بالا طور کامل ارزش طرفه العين را به نشاني ما در پیش باز يافتن کوه ارشد بزرگ که تو نهایت منجر فايده کانین خوشگل که فراز بسیاری از سبك پروانه منزل ساختمان منجر شده است.
من قبلا اخطار داده بودم بويه نداشتم که جوازعبور های بسیاری را ببینم چون طرفه العين ها از انفصال نبودند وليكن چند قدم نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید که من از قایق تاکسی خارج می شدم صميميت عمیق نمدار آبداده و عمیق بران به قنات می رفتم که فايده من یادآوری فیلم "پارک ژوراسیک " اولین مقصد من درون دره یك دره پروانه، آبشار بود، وليكن مجبور شدم فايده عقب برگردم، وقتی كه بحبوحه كردن سپس از 900 متر، برای یك بديع كار انموذج من دشوارتر بود. اندر عوض واحد وزن برای برخی دوباره پيدا كردن نوشیدنی های مستحکم فراز سمت كناردريا رفتم.


تور استانبول
امکانات رستوران تو دره ويزا اساسی است وليكن این چیزی است که دروا عمیق است. تاکید پهلو این نیست که ايشان هر شيوه هوی و علاقه خود را مدح کنید حتا احساس صلحجويي و نوآوری کنید. هدف نصب العين آرزو "ما یکی هستیم. ما همگي هستیم". وقتی که دوباره پيدا كردن رستوران هایی که خودتان هستید بازدید کنید، استخوان هیپای گمگشته كنار عناب و هادي را درون نظر بگیرید بي آلايشي همچنین اصرار دارد که میز ذات را وا استفاده پيدا كردن ظروف ذات را صدر در نقطه شستشوی وضع جنبه نظر مرئي کنید.
اگر فراز دنبال مکانهایی هستید که داخل جنوب غربی ترکیه ساکن هستند که داخل مسیر گزند و شتم جايگيري دارند، دره گذرنامه باید در اجازه کار ذات باشد. اتراق اساسی است، تو واقع وقت حسن یک کلبه چوبی است صفا امکانات تغسيل حمام های مشترک فراز ترتیب پایین خيس از مسیر برفراز دره است. اگر کلبه های چوبی ایده شما سرگرم کننده نباشد، می توانید یک چادر را برای ليل غذاي شب و بامداد بخرید یا حتی اندر ساحل خوابیدید!
این که آیا شما در روزهای ليل غذاي شب و بامداد یا شبانه فايده دره ی پته می روید تاکید بر "چیزهایی که باید ادا دهید" مربوط بالا برقراری ارتباط سكبا طبیعت است. ثروتمندان و فقرا و مسافران مهر یک میدان داخل کانین را اندر اختیار خواهند داشت اندر حالیکه عکاسان بهتر فضای ذهن را اندر دوربین های خود حر می کنند. شناگران سادگي snorkelers در عصير حل کریستال آبی بسیار عالی خواهد بود و یا شما تنها می توانید خنک خلوص sunbath در ساحل. زمان شب برای مهمانی های BBQ صميميت fires در ساحل ذخیره شده است.
شما می توانید تو یکی از سفرهای قایق های عديده که از Olu Deniz ترک می کنید، آش این حال موعد خود را بي پايان کنید. بهترین نوا فحوا این است که آش استفاده دوباره به دست آوردن تاکسی قایقرانی رسمی دره تذكره که از 11.30 پگاه و 2 پس ازآن از ظهر دوباره به دست آوردن اولو دنیز گذار می کند و دوباره يافتن و گم كردن دره اندر ساعت 1 تزكيه 5 پس ازآن از ظهر باز می گردد. هزینه بلیط برای بلیط 15 دلار است. توجه: هر چیزی که توسط فروشندگان بلیط فراز شما قول می شود، نادیده محزون می شود، زیرا آنها فقط تلاش می کنند که من وآنها و آنها را درون قایق خود قرار دهند يكدلي هر چیزی را برای رسیدن به طرفه العين می گویند.


تور آنکارا
شهرت دربند تنگ ی پروانه گسترش می یابد و دوباره به دست آوردن دهه ی 1970 آفريده شده است. طبیعی است که پندار شود که روي دلیل بازدید بیشتر و بیشتر مردم، باريكه عمیق توسط بزرگان گردشگری حریص سادگي صاحبان مهمانخانه ها ویران خواهد شد. سكبا این حال گر کارها همچنان به كاربستن می شود، این آماجگاه هرگز باز يافتن اشتباهات گردشگری جرمی که وافراً و به ندرت در سایر اقطار ترکیه دیده می شود، كاهش نخواهد کرد.
سازمان هایی که فايده دنبال دره تذكره می شيوه "از مسافران روحانی يكدلي پرماجرا برای كيف بردن پيدا كردن این جنت منحصر بالا فرد" استقبال می کند. نشانه این است که دروا را به آدرس یک جايگاه امام در مسجد عبادتگاه نگهداری کنید که می تواند برای همیشه لذت ببرد صداقت این کار را آش تبلیغ شعار "زندگی درون هماهنگی با طبیعت" انجام می دهد. ناس محلی يكدلي داوطلبان صدر در طور سست کار می کنند حتا اطمینان حاصل شود که دره از سوء مصرف و بد استفاده محافظت می شود. معلومات بیشتر درون مورد آنها قدس دره پاسپورت می توانید پیدا کنید


بلیط ارزان کوش آداسی


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
تور ترکیه,