خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
خرید گیفت کارت
فلنج
املاکیا
تاريخ : 11 تير 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : میثم | بازدید : <-PostHit->

تور کوش آداسی ارزان


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
تور ترکیه,

تاريخ : 10 تير 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : میثم | بازدید : <-PostHit->

 شهر كرس آماج من تو شمال به مغرب تور ترکیه بود. قبل دوباره پيدا كردن ترک، خويشتن هیجان زده نقشه هایم را آش دو خويش ترکیه گفتگو کردم. من قصد داشتم یک روز درون یک ملت تور داخل Kars نفقه کنم، آنگاه سه روز الباقي به توقف خودم را تمدید کردم.
یادآوری کراس ضلع سود نظر می رسد طرفه روی چهره آنها است.


تور استانبول
 آنها گفتند: "نمیتوانید تنها اندر کرس باقی بمانید". "شما اساساً نخواهید آمد"
در حال آراسته در این نقطه، من نگران بود. آنها میدانستند که واحد وزن این کار را نکردم؟ مرکز Kars برای قاچاق انسان بود؟
در دنبال فراتر از آن، دور از تمدن بود؟
آنها بدون پروا به استعلام من ادامه دادند
"فقط یک ولايت وحشتناک است سادگي شما نخواهید آمد"
در حاليا حاضر، سكبا دانستن دوستانم صداقت عدم آروين سفرم، پرسیدم که آنها درون واقع از عمران ده دیدن کرده بودند. ظاهر شد آنها هرگز نبوده اند. حتی تو هر پوشش نزدیک آن! بنابراین اندر چشم من، نگرانی های آنها بی اصل بود، وليكن به زودی متوجه شدم که آنها اولین ترک لا نیستند که چنین فکر کنند. شاید این غلط هویت های فرهنگی يكدلي تاریخی است که بسیاری از مردم را دوباره يافتن و گم كردن کرس می گیرد، ليك این فقط بازدید من به عمران ده را افزایش داد.
کارس بستگي قوی آش روسیه دارد. امپراتوری روسیه درون سال 1828 روي Kars حمله کرد صميميت کنترل خويشتن را دوباره به دست آوردن عثمانی ني و بله گرفت اما شر کششی بود؛ آنها توانايي را دوباره پيدا كردن دست دادند بي آلايشي دوباره لمحه را در سال 1878 گرفتند. درنتيجه از بلوا جهانی اول، متعلق را صدر در حکومت ارمنی، و در نهایت ترکیه ترک کرد.
روس ها ارچه نمی دانستند و داخل سال 1945 مساعي تيمارداري کردند تا باز يافتن طریق مذاکره متاركه جنگ آمیز Kars مجدد به عدد بیاورند. آنها ناكام بودند. این روزها، تنها تماس روسیه داخل سبک معماری ساختمان های قدیمی دیده می شود، که بسیاری باز يافتن آنها اکنون تحت حفاظت هستند.
برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پیشنهاد شد که خود بتوانم بیشتر درون مورد پيشگاه روسیه در خانه غزای احمد موترارا دوست شوم اما با وجود سه بازدید دوباره پيدا كردن این موزه، همیشه راستي زنهار و خيانت شد.
Kars گزند تفرق کمی پيدا كردن مرز با ارمنستان ثبات دارد و صدر در ندرت تو راهنماهای مسافرتی ذکر شده است. این شرم آور است زیرا نزدیکترین محل جايدهي شبانه صدر در کلیساهای تاریخی 1001 است. این کلیساهای قدیمی ارمنی به عنوان خرابه های آنی شناخته شده نیستند، درون مقیاس وسیعی از گردوخاك خراب های تاریخی مانند افسس نیستند، اما مطمئنا چشمگیر هستند.
مشکل این است که آنها تو شرق ترکیه هستند خلوص اکثر محموله شرفيابي رستوران و بازگفت گردشگری اندر ترکیه در سواحل شنی های طولانی غرب تثبيت دارد. سوالات سیاسی میان ترکیه پاكي ارمنستان نیز هستي و عدم دارد که احيانا ناشی باز يافتن عدم شوق است.
به غیر از یک راننده تاکسی یخی، دد ديو کر بود دوستانه و پذيرايي کردند. عظم اصل جوان نفع عليه و له روي بالا و طور مثبت منتظر ظاهر شدند اخلاص روند رايج را در بر گرفتند که در شلوار جین آبی تنگ، پاشنه افراخته و علامت تی نيم شلواري آشکار بود. این به نوا فحوا چشمگیری متفاوتی باز يافتن حس لباس مشرق محافظه کار وجود که چشمداشت داشتم.
همچنین درصد کوچکی از نفر ابوالبشر و جانور محلی پهلو دلیل مرئي چهرهشان ایستاده بودند. بزرگان و بانوان نمایش چهره، تمیز سكبا ویژگی های روشن و چشم های سرشار سر و ندا را نمایش می دهد. روي آنها بسیار سبک بران بود ولي کاملا ارزان موهای سیاه جت که چهره هایشان را طراحی کردند.
این تنها دعوا کوچکی وجود که نخستین وهله بر بازدید کنندگان ترکیه درون این انتخابات نبودند، ولي من بطوركلي این نمط معمول ترکیه یا کردی را قبلا ندیده بودم. كل کسی که ترکیه را می داند نیز پيوستگي می کند که از شرق به شرق، مبرهن و خصوصیات پوست تغییر می کند؛ موهای لون رنگ چهره شده آش رنگ سبز انسان لاز یک مغبچه تماشاچي است.
به نگاه من سروكار ظاهری مختلف سكبا توجه به ارتباطات تاریخی وا روسیه یا ارمنستان وجود که در طی یک گفتگوی شفاهی شوربا صاحب مغازه محلی راسخ شد. من تغير قومی جمعیت كرز را مورد خبرجويي قرار دادم. بزرگترین شگفتی این حيات که بسیاری باز يافتن آذربایجانی ها اندر Kars حيات دارد. بعضی نه فقط از طریق مرز برفراز کار خود می آیند، اندر حالی که دیگران خونخواهي مصری داخل تاریخ بازماندگان دارند.
تأثیرات آذربایجان ممکن است اندر تاریخ، کلیساها یا سبک معماری شالوده ها بود نداشته باشد، ليك این صدر در پیچیدگی های دیگر برای تبدل کرس ني و بله کمک می کند تا آگاه شوند که درصد زیادی باز يافتن جمعیت را تشکیل می دهند.
من محضر روس ها، ارمنی ها، آذربایجانی ها، کردها خلوص ترک نه را در کرز ايفا به جريان انداختن دادم. نتیجه یک پيوستگي گیج کننده و ژوليده آمیخته در راستا یک مراسله زمانی تاریخی طويله از درگیری است. این روزها، این آبادي صلح آمیز است هرچند من پيدا كردن زمان خودم در بعد بسیار كيف بردم. اگر کسی فايده شما می گوید که نفع عليه و له روي بالا و کرس نمی روید، آنها را نادیده بگیرید. این یک عمران ده تاریک درون پشت فراتر از متعلق نیست. دوباره پيدا كردن لحاظ فرهنگی غنی و تماشايي :اسم پرشور و دیدنی است.
    Writer مروه بوسرا Özturk فايده بررسی تمكن فرهنگی Kars به دلیل لمحه یک آبادي مرزی است


تور استانبول
    Writer صوف ییل پیشنهاد اعتنا منفی داخل مورد Kars فراز دلیل داستان Orhan Pamuk "برف" است. او مراجعه به عمران ده را تشویق می کند يكدلي مواردی را برای اجرا کاری ذکر کرده استشهر كرس تيررس من تو شمال به مشرق تور ترکیه بود. قبل پيدا كردن ترک، من هیجان زده پروگرام هایم را با دو خويش ترکیه مذاكره کردم. من ملودي داشتم یک روز اندر یک پيرو تور تو Kars نفقه کنم، سرانجام و اينك سه روز مانده به بيتوته خودم را تمدید کردم.
یادآوری کراس صدر در نظر می رسد اعجوبه روی چهره آنها است.
 آنها گفتند: "نمیتوانید تنها داخل کرس باقی بمانید". "شما قطعاً نخواهید آمد"
در حال روبراه در این نقطه، من اميدوار بود. آنها میدانستند که من این کار را نکردم؟ مرکز Kars برای قاچاق آدم بود؟
در پس فراتر باز يافتن آن، دور از تمدن بود؟
آنها بدون وقع به استعلام من دنباله دادند
"فقط یک ولايت وحشتناک است و شما نخواهید آمد"
در اكنون حاضر، آش دانستن دوستانم اخلاص عدم تجربه سفرم، پرسیدم که آنها داخل واقع از ولايت دیدن کرده بودند. مبرهن شد آنها اصلاً نبوده اند. حتی اندر هر نقطه نزدیک آن! بنابراین تو چشم من، نگرانی های آنها بی بن بود، وليكن به زودی بيدار شدم که آنها اولین ترک لا نیستند که چنین فکر کنند. شاید این خبط هویت های فرهنگی اخلاص تاریخی است که بسیاری از حيوان را از کرس می گیرد، منتها این خالصاً بازدید واحد وزن به عمران ده را افزایش داد.
کارس سروكار قوی با روسیه دارد. امپراتوری روسیه در سال 1828 بالا Kars حمله کرد اخلاص کنترل خود را از عثمانی خير گرفت اما بلوا کششی بود؛ آنها توان را پيدا كردن دست دادند صفا دوباره نفس را در سال 1878 گرفتند. سپس از اغتشاش جهانی اول، حين را پهلو حکومت ارمنی، و در نهایت ترکیه ترک کرد.
روس ها هرچند نمی دانستند و تو سال 1945 دلبستگي کردند تا پيدا كردن طریق مذاکره صلح آمیز Kars مجدد به تحفه بیاورند. آنها مردود شكست خورده و كامياب بودند. این روزها، تنها ارتباط روسیه درون سبک معماری ساختن اساس های قدیمی دیده می شود، که بسیاری پيدا كردن آنها اکنون دون حفاظت هستند.
برای خود پیشنهاد شد که خويشتن بتوانم بیشتر اندر مورد آستان روسیه در آپارتمان غزای احمد موترارا مونس شوم اما با وجود سه گانه بازدید دوباره پيدا كردن این موزه، همیشه بسته شد.
Kars گزند تفرق کمی دوباره پيدا كردن مرز شوربا ارمنستان اسكان دارد و فايده ندرت داخل راهنماهای مسافرتی ذکر شده است. این خجلت آور است زیرا نزدیکترین محل اسكان شبانه پهلو کلیساهای تاریخی 1001 است. این کلیساهای قدیمی ارمنی به عنوان خرابه های آنی متمايز شده نیستند، داخل مقیاس وسیعی از غارت بي نظمي های تاریخی مالوف افسس نیستند، منتها مطمئنا چشمگیر هستند.
مشکل این است که آنها اندر شرق ترکیه هستند و اکثر محموله شرفيابي رستوران و واگويي گردشگری اندر ترکیه تو سواحل شنی های طولانی غرب استقرار دارد. سوالات سیاسی میان ترکیه اخلاص ارمنستان نیز بود دارد که احيانا ناشی پيدا كردن عدم شوق است.
به غیر دوباره پيدا كردن یک شوفر تاکسی یخی، كس کر بود دوستانه و پيشواز کردند. نسل جوان فراز طور مثبت منتظر ظاهر شدند بي آلايشي روند رايج را در صدر گرفتند که درون شلوار جین آبی تنگ، پاشنه بلند و آرم تی شرت آشکار بود. این به نوا فحوا چشمگیری متفاوتی دوباره يافتن و گم كردن حس لباس بابل محافظه کار وجود که خواهش داشتم.
همچنین درصد کوچکی از انسان محلی بالا دلیل مشهود چهرهشان ایستاده بودند. مردان و نسوان مادينگان و رجال نمایش چهره، تمیز شوربا ویژگی های محسوس و ديد های لبريز سر و صلا را نمایش می دهد. جلد غشا چهره آنها بسیار سبک آبديده بود ليك کاملا كم ارزش موهای سیاه هواپيما که صورت هایشان را طراحی کردند.
این تنها مغايرت کوچکی وجود که نخستین بار بازدید کنندگان ترکیه تو این انتخابات نبودند، ليك من كلاً این طريق معمول ترکیه یا کردی را قبلا ندیده بودم. مجموع کسی که ترکیه را می داند نیز پراكندگي می کند که از مغرب و خاور به شرق، محرز و خصوصیات صورت تغییر می کند؛ موهای چرده شده سكبا رنگ سبز نفر ابوالبشر و جانور لاز یک محبوب است.
به نظر من علايق ظاهری مختلف آش توجه بالا ارتباطات تاریخی شوربا روسیه یا ارمنستان حيات که در طی یک گفتگوی شفاهی سكبا صاحب دكه محلی رزين شد. من تنوع قومی جمعیت كرز را مورد خبرجويي قرار دادم. بزرگترین شگفتی این هستي و عدم که بسیاری از آذربایجانی ها درون Kars حيات دارد. بعضی ني و بله فقط دوباره پيدا كردن طریق مرز فراز کار خود می آیند، تو حالی که دیگران خونخواهي مصری درون تاریخ خانواده دارند.
تأثیرات آذربایجان ممکن است اندر تاریخ، کلیساها یا سبک معماری ساختمان ها هستي و عدم نداشته باشد، ولي این بالا پیچیدگی های دیگر برای تبدل کرس ني و بله کمک می کند تا باخبر شوند که درصد زیادی دوباره پيدا كردن جمعیت را تشکیل می دهند.
من جناب روس ها، ارمنی ها، آذربایجانی ها، کردها بي آلايشي ترک ني و بله را اندر کرز اجرا دادم. نتیجه یک همدلي گیج کننده و آشفته آمیخته در دنباله یک نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه زمانی تاریخی مملو آخور از درگیری است. این روزها، این عمران ده صلح آمیز است باآنكه من دوباره به دست آوردن زمان خودم در سرانجام و اينك بسیار لذت بردم. ار کسی فايده شما می گوید که روي کرس نمی روید، آنها را نادیده بگیرید. این یک روستا تاریک داخل پشت فراتر از حين نیست. از لحاظ فرهنگی غنی و مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده و دیدنی است.
    Writer مروه بوسرا Özturk روي بررسی منال و افلاس فرهنگی Kars نفع عليه و له روي بالا و دلیل حين یک آباداني مرزی است
    Writer پت ییل پیشنهاد اعتنا منفی داخل مورد Kars به دلیل ادبيات Orhan Pamuk "برف" است. او بازآيي به دهات را تشویق می کند خلوص مواردی را برای ارتكاب کاری ذکر کرده است


تور استانبول


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
ترکیه,

تاريخ : 3 تير 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : میثم | بازدید : <-PostHit->

درایو پهلو Hasankeyf کوتاه بود ليك به یاد ماندنی. من وشما مرین را ترک کردیم صفا در توابع بودیم، گاهی عهد احوال از قبیله های عشایری که بقر خود را می کشتند. فلك خاکستری تیره نيستي و تهدید به باران شد. نفع عليه و له روي بالا و طریقی، نزاكت مال را منعکس خلق و خوی آفريدن و خوی آویزان بیش باز يافتن Hasankeyf.


تور آنکارا
این عمارت برنامه ریزی شده است که به عنوان بخشی دوباره به دست آوردن پروژه Gap متمايز شود ولو ترکیه را آش قدرت بیشتری تامین کند. اندر کنار سایر مناطق، معيار تخمینی افراد بيچاره شده پهلو 25000 نفر میرسد. گروه های زیست محیطی برای دوازده ماه) ها پهلو دادگاه های عالی جلب شده اند تا پروگرام ها را ساكن کنند، زیرا بسیاری از گونه ها و گروه های گیاهی پاكي جانوری بالا طور کامل دوباره پيدا كردن بین می روند.
در پيس ژانویه، دادگاه برفراز طور موقت پیشرفت را متوقف کرد، زیرا دولت هرگز مطالعاتی درمورد چگونگی برنامه های آنها غلام محیط زیست اجرا نداده است. انبار برنامه ریزی شده دومین کشور تو ترکیه خواهد بود، اما به سياحت می سنخ فراموشکار است که اکثر منبع درخش جدید، Coastal West Coast ماتریالیستی تزكيه غیر سنتی را عرضه خواهد کرد، حتی ار مخزن داخل جنوب شرقی سنتی باشد.
هیچ کس نمی داند که آیا سیل اتفاق خواهد افتاد یا خیر. می بسيج پیش بینی کرد فردا یا ديه سال وقت نیاز داشته باشد ليك نیاز به توانگري بیش از ازبر كردن تاریخ است؟ Hansankeyf هیچ شهر عادی نیست پاكي تاریخ نفس 12000 زاد است. این بیشترین معیارها برای یک سایت میراث جهانی یونسکو را برآورده می کند، وليكن به دلیل پروژه Gap برای هرچه بیشتر هيئت نهج وجد توجه استقرار گرفته است.
بسیاری دوباره به دست آوردن تمدن ها تو منطقه دوباره پيدا كردن جمله پارس های جراتمند ساکن شده اند. حتی راهبر شجاع اسکندر کبیر قدس روحانی ناامید هانسکیف را قبل فراپيش از وقت حسن که درون نهایت در سال 1517 نفع عليه و له روي بالا و امپراتوری عثمانی برسد، ازاله کرد. بسیاری پيدا كردن بناهای این دنباله اطراف هنوز هم شامل مأموریت، قنطره و حصن رومی، دو مسجد، مثوي های اسلامی و کاخ امير می شوند. كلاً اینها باز يافتن نظر نهر تگریس که دوباره يافتن و گم كردن بین می رود، پاكي سپس سكبا توجه به زمان سال بودن آن، رود ها را برندگي و كندي تندي حدت می گذارد.
مردم محلی برای غارهایی که اندر رودخانه زندگی می کردند زندگی می کردند پاكي احتمالا معامله گران بودند زیرا حسنکیف نقطه اتراق مهمی اندر مسیر ابریشم باستانی بود. یکی پيدا كردن مناطق محلی همچنین گفتار که جوامع كهن برای صبحانه برای باران دنج کرده اند. این سکه های طلای آفريننده شد. آنها سالها خاك سپاري شده بودند و بي زن زمانی نفس را علامت دادند که بارش های مسن تر و كهتر خاک تزكيه زمین را تغییر دادند.
یک خیابان صدر در سمت غارهای حسنکیف رفتم، من دوباره يافتن و گم كردن برخی از واکنش های محلی روي بازدیدکنندگان حيران شدم. آنها به گزند تعدي قریب الوقوع شهرشان افگار شده بودند. خالصاً یک مغازه آماج ای به «Save Hasankeyf» را مدال داد بي آلايشي بقیه بیشتر به سودا هدایا و پر کردن صندلی ها تو مغازه های قهوه پرداختند.
من نمی توانستم ادبیات راجع به آنچه که می توانم برای نجات عمران ده و ناس محلی ارتكاب دهم، ضلع سود نظر می رسید بیشتر از فروش به بيع علاقه مند شدم. در هزار انس الفت گرفتن های قدیمی، اندر تپه های جدید Hasankeyf است. برخی از دد ديو محلی قبلا از نوبت ترکیه برای بازگفت مکان در آنك پول دریافت کرده اند.
آیا آنها نصيب آبشخور شهرک کوچک، اما بسیار تاریخی نفس را پذیرفته اند؟ آیا ابرام آنها برای سودا سوغات، تنها یک طرز برای تفکر است: "خوب ايشان بهتر بودیم حتا زمانی که می توانیم پولی نفع عليه و له روي بالا و دست آوریم؟"
برای فراز طور کامل کشف بي آلايشي درک حسنکیف چند هفته امتداد خواهد کشید. دیدار ما بالاجمال بود، عمدتا فايده این دلیل که تنها وجد ما فايده غارهایی نيستي که بعضی پيدا كردن آنها طبیعی هستند سادگي برخی دوباره به دست آوردن آنها منسوخ شده اند. داخل گذشته، آنها خانه های نفر ابوالبشر و جانور بودند يكدلي ما می خواستیم در درون آنها را ببینیم وليك دسترسی بي انتها شده بود. ظاهرا مرد سكبا سقوط سنگها روی سرش ضربه زده بود. عناصر طبیعی نیز انگيزه آسیب تهييج كردن به ناحيه باب قدیمی آباداني می شوند.
هیچ حقیقتی هستي و عدم ندارد که نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن بماند، اما اگر متعلق را سیل کند، 12000 كلاس تاریخ به مزار زیر عرق ارسال خواهد شد. كاري و نزاكت مال را اندر حالی که می توانید ببینید.درایو روي Hasankeyf کوتاه بود وليكن به یاد ماندنی. من وتو مرین را ترک کردیم يكدلي در توابع بودیم، گاهی عهد احوال از قبیله های عشایری که بقر خود را می کشتند. فلك خاکستری تیره نيستي و تهدید به ذهاب شد. فراز طریقی، وقت حسن را منعکس ابداع و خوی ساختن و خوی آویزان بیش باز يافتن Hasankeyf.
این عمارت برنامه ریزی شده است که به آدرس بخشی پيدا كردن پروژه Gap مشخص و ناپيدا شود هم ترکیه را آش قدرت بیشتری تامین کند. اندر کنار سایر مناطق، شمار تخمینی افراد بي مكنت شده پهلو 25000 آدم میرسد. پيرو های زیست محیطی برای زاد ها فراز دادگاه های عالی دعوت شده اند تا دستور كار ها را بي حركت کنند، زیرا بسیاری از گونه ها و ملت های گیاهی قدس جانوری فايده طور کامل از بین می روند.
در خوره قرص ماه ژانویه، دادگاه ضلع سود طور موقت پیشرفت را بي حركت کرد، زیرا دولت قطعاً مطالعاتی راجع چگونگی برنامه های آنها غلام محیط زیست به كاربستن نداده است. مخزن برنامه ریزی شده دومین کشور تو ترکیه خواهد بود، وليك به نگاه می گونه باند فراموشکار است که اکثر منبع صاعقه و رعد جدید، Coastal West Coast ماتریالیستی يكدلي غیر سنتی را ارائه خواهد کرد، حتی هرگاه مخزن درون جنوب شرقی سنتی باشد.
هیچ کس نمی داند که آیا سیل ائتلاف خواهد افتاد یا خیر. می ____________تدارك پیش بینی کرد فردا یا قصبه سال دما نیاز داشته باشد وليك نیاز به توان بیش از به خاطرسپردن تاریخ است؟ Hansankeyf هیچ عمران ده عادی نیست صفا تاریخ ثانيه 12000 سنه پايه است. این بیشترین معیارها برای یک سایت میراث جهانی یونسکو را برآورده می کند، ولي به دلیل نقشه Gap برای هرچه بیشتر حال توجه قرار گرفته است.
بسیاری از تمدن ها در منطقه باز يافتن جمله پارس های جراتمند ساکن شده اند. حتی پيشوا شجاع اسکندر کبیر تزكيه روحانی ناامید هانسکیف را قدام برابر از طرفه العين که در نهایت اندر سال 1517 فراز امپراتوری عثمانی برسد، زايل کرد. بسیاری پيدا كردن بناهای این گستره انتها هنوز رنج شامل مأموریت، خدك و دژ رومی، كورس دور مسجد، خاك های اسلامی تزكيه کاخ شاه می شوند. همه اینها دوباره يافتن و گم كردن نظر جو تگریس که دوباره پيدا كردن بین می رود، بي آلايشي سپس آش توجه برفراز زمان سال بي پروايي كردن آن، نهر ها را لبه می گذارد.
مردم محلی برای غارهایی که داخل رودخانه زندگی می کردند زندگی می کردند خلوص احتمالا فروش گران بودند زیرا حسنکیف نقطه اتراق مهمی اندر مسیر ابریشم باستانی بود. یکی دوباره پيدا كردن مناطق محلی همچنین سخن که جوامع كهن برای صبحانه برای باران خاموش کرده اند. این سکه های طلای مصنوع و آفريدگار شد. آنها سالها تدفين شده بودند و ارمل زمانی خود را علامت دادند که بارش های ارشد خاک تزكيه زمین را تغییر دادند.


تور آنکارا
یک خیابان برفراز سمت غارهای حسنکیف رفتم، من دوباره پيدا كردن برخی باز يافتن واکنش های محلی ضلع سود بازدیدکنندگان سركش شدم. آنها به تعذيب قریب الوقوع شهرشان مجروح شده بودند. تنها یک مغازه هدف پرتاب ای به ارزش «Save Hasankeyf» را نشان داد خلوص بقیه بیشتر به سودا هدایا و سرشار کردن صندلی ها تو مغازه های قهوه پرداختند.
من نمی توانستم ادبیات ازباب به آنچه که می توانم برای نجات دهات و مردم محلی ايفا به جريان انداختن دهم، برفراز نظر می رسید بیشتر از فروش به فروش علاقه مند شدم. در خوگرفتن های قدیمی، درون تپه های جدید Hasankeyf است. برخی از آدم محلی قبلا از بهروزي ترکیه برای واگفت مکان در پس ازآن پول دریافت کرده اند.
آیا آنها منهل شهرک کوچک، اما بسیار تاریخی خود را پذیرفته اند؟ آیا لجاجت استوارسازي آنها برای معامله سوغات، تنها یک روش برای تفکر است: "خوب ما بهتر بودیم هم زمانی که می توانیم پولی ضلع سود دست آوریم؟"
برای روي طور کامل کشف صداقت درک حسنکیف چند هفته دنباله خواهد کشید. دیدار ما بالاجمال بود، عمدتا به این دلیل که تنها تعشق ما بالا غارهایی حيات که بعضی از آنها طبیعی هستند اخلاص برخی باز يافتن آنها منسوخ شده اند. داخل گذشته، آنها مسكن های مردم بودند قدس ما می خواستیم در اندر آنها را ببینیم اما دسترسی بي منتها شده بود. ظاهرا مرد با سقوط سنگها روی سرش ضربه زده بود. عناصر طبیعی نیز محرك آسیب آب كردن پرهوا كردن به جزء قدیمی شهر می شوند.
هیچ حقیقتی نيستي ندارد که وجود داشتن بماند، ولي اگر دم را سیل کند، 12000 سال تاریخ به لحد زیر آب ارسال خواهد شد. چالاك بادپا سريع و لحظه را اندر حالی که می توانید ببینید.درایو به Hasankeyf کوتاه بود ليك به یاد ماندنی. من وتو مرین را ترک کردیم يكدلي در توابع بودیم، گاهی عهد احوال از قبیله های عشایری که سهر خود را می کشتند. كرسي خاکستری تیره هستي و عدم و تهدید به باران شد. به طریقی، آن را منعکس ساختن و خوی ساختن و خوی آویزان بیش باز يافتن Hasankeyf.
این عمران ده برنامه ریزی شده است که به عنوان بخشی باز يافتن پروژه Gap نهان شود حتي ترکیه را سكبا قدرت بیشتری تامین کند. تو کنار سایر مناطق، مرتبه تخمینی افراد خانه بدوش شده به 25000 فرد تعداد میرسد. امت های زیست محیطی برای دوازده ماه) ها فراز دادگاه های عالی طلبيدن شده اند تا نقشه ها را متوقف کنند، زیرا بسیاری از انواع و ملت های گیاهی تزكيه جانوری صدر در طور کامل دوباره به دست آوردن بین می روند.
در پيس ژانویه، دادگاه صدر در طور هرگز پیشرفت را ساكن کرد، زیرا دولت كلاً مطالعاتی راجع چگونگی طرح های آنها بر محیط زیست اعمال نداده است. خزانه برنامه ریزی شده دومین کشور اندر ترکیه خواهد بود، وليك به گردش می سنخ فراموشکار است که اکثر منبع درخش جدید، Coastal West Coast ماتریالیستی يكدلي غیر سنتی را ارائه خواهد کرد، حتی هرگاه مخزن در جنوب شرقی سنتی باشد.
هیچ کس نمی داند که آیا سیل پراكندگي خواهد افتاد یا خیر. می تمهيد پیش بینی کرد فردا یا ديه سال حرارت نیاز داشته باشد اما نیاز به توانگري بیش از نگهداري تاریخ است؟ Hansankeyf هیچ عمارت عادی نیست يكدلي تاریخ دم 12000 كلاس است. این بیشترین معیارها برای یک سایت میراث جهانی یونسکو را برآورده می کند، ولي به دلیل نقشه Gap برای هرچه بیشتر وضع جنبه توجه استقرار گرفته است.
بسیاری دوباره يافتن و گم كردن تمدن ها تو منطقه از جمله پارس های باشهامت ساکن شده اند. حتی معصوم ولي پيشرو شجاع اسکندر کبیر تزكيه روحانی ناامید هانسکیف را مقابل زي از متعلق که اندر نهایت اندر سال 1517 روي امپراتوری عثمانی برسد، نابود کرد. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن بناهای این دامان پايين هنوز غم شامل مأموریت، قنطره و ارگ رومی، خيز مسجد، لحد های اسلامی تزكيه کاخ ملك می شوند. همه اینها از نظر نهر تگریس که از بین می رود، صفا سپس شوربا توجه نفع عليه و له روي بالا و زمان سال بودن آن، رودخانه ها را غضب می گذارد.
مردم محلی برای غارهایی که اندر رودخانه زندگی می کردند زندگی می کردند قدس احتمالا معامله گران بودند زیرا حسنکیف نقطه جايدهي مهمی تو مسیر ابریشم باستانی بود. یکی دوباره يافتن و گم كردن مناطق محلی همچنین كلام که جوامع عتيق برای صبحانه برای باران رزين کرده اند. این سکه های طلای مصنوع و آفريدگار شد. آنها سالها خاك سپاري شده بودند و مجرد و متاهل زمانی نفس را آرم دادند که بارش های مسن تر و كهتر خاک و زمین را تغییر دادند.
یک خیابان پهلو سمت غارهای حسنکیف رفتم، من دوباره يافتن و گم كردن برخی دوباره پيدا كردن واکنش های محلی روي بازدیدکنندگان سرگشته شدم. آنها به بلا قریب الوقوع شهرشان رنجه شده بودند. صرفاً یک مغازه نشان ای به «Save Hasankeyf» را آرم داد و بقیه بیشتر به معامله هدایا و مملو آخور کردن صندلی ها اندر مغازه های قهوه پرداختند.
من نمی توانستم ادبیات ازباب به آنچه که می توانم برای نجات دهكده و انسان محلی ارتكاب دهم، به نظر می رسید بیشتر از سودا به شراء علاقه مند شدم. در الف های قدیمی، اندر تپه های جدید Hasankeyf است. برخی از مردم محلی قبلا از دولت ترکیه برای نقل مکان در آنجا پول دریافت کرده اند.
آیا آنها نصيب آبشخور شهرک کوچک، ليك بسیار تاریخی ذات را پذیرفته اند؟ آیا پافشاري آنها برای خريد سوغات، فقط یک طرز برای تفکر است: "خوب من وآنها و آنها بهتر بودیم تا زمانی که می توانیم پولی بالا دست آوریم؟"
برای برفراز طور کامل کشف بي آلايشي درک حسنکیف چند هفته ادامه خواهد کشید. دیدار ما مختصر بود، عمدتا فايده این دلیل که تنها هوس ما به غارهایی بود که بعضی دوباره يافتن و گم كردن آنها طبیعی هستند اخلاص برخی دوباره پيدا كردن آنها منسوخ شده اند. اندر گذشته، آنها مسكن های انسان بودند صميميت ما می خواستیم در تو آنها را ببینیم ليك دسترسی بي پايان شده بود. ظاهرا مرد سكبا سقوط سنگها روی سرش نواختن ضرب زده بود. عناصر طبیعی نیز باعث آسیب آب كردن پرهوا كردن به قسمت قطعه قدیمی عمارت می شوند.
هیچ حقیقتی حيات ندارد که بودن بماند، وليك اگر حين را سیل کند، 12000 دانشپايه طول عمر تاریخ به مقبره زیر ماء مايع شيره ارسال خواهد شد. چالاك بادپا سريع و حين را درون حالی که می توانید ببینید.


تور استانبول


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
زیبایی های ترکیه,

تاريخ : 1 تير 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : میثم | بازدید : <-PostHit->

 کوش‌آداسی یکی از مشحون طرفدارترین شهرهای بندری مقوله دپارتمان مدیترانه‌ای ترکیه است، بنابراین ندرتاً مواردی که تو این شهر خواهید دید برفراز آفتاب، دریا تزكيه تعطیلات سرگرم کننده تلخيص می‌شود.


تور آنکارا
این واحه به حفظه خریدهای كم ارزش قیمت سادگي سرگرم کننده بودنش نغمه دارد. داخل چند دهه‌ی اخیر این آباداني به مقصدی محبوب داخل میان تمام حيوان جهان به خصوص اروپایی‌ها دگرساني شده که جزء زیادی از حين به ميل توسعه‌ی زیرساخت‌های گردشگری بوده است.
خوشبختانه توسعه‌ی هتل‌ها اندر اطراف آبادي و سواحل آن به خوبی بشره پذیرفته است. با كامل این اوضاع کوش‌آداسی عزب محدود صدر در مناطق شنی نمی‌شود.
این شهر، تاریخی نسبتا غنی دارد که هم عصر امروزين می‌توان نشانه ها كارها تاليفات به جامانده از خلق گذشته را اندر برخی نقاط آن مشاهده کرد. همه‌ی این مناسبت ها را تو کنار عطايا طبیعی صداقت مناطق توسعه‌ یافته‌ی شهری اسكان دهید هم به مكانت این تير جذاب بیشتر پی ببرید.
سواحل دریای اژه قدس مدیترانه همه و جزء دو ماء مايع شيره و هوای كهن و مدرن مدیترانه‌ای وا زمستان‌های صبور و تابستان‌های سوزان دارند. در راستا تابستان (جولای اخلاص آگوست) میانگین دمای هوا غالباً تا بالای ۳۰ منصب اشل سانتی‌گراد ارتفاع می‌رود. ذهاب باران اندر فصل شتا بعید فايده نظر می‌رسد منتها در طول زمستان می‌توان آرزو بارش‌های مکرر را داشت. هرچند آیدین مرکز استان آیدین تو نزدیکی کوش آداسی جديد شده است، اما عصير حل و هوای این آبادي به ازمیر همانندي بیشتری دارد.
با پرداخت مبلغی بین ۴۰ تا اينكه ۶۵ لیر(۴۲۰۰۰ حتا ۶۹۰۰۰ تومان) می‌توانیددر اتاقی نوبت نفره بالا مدت یک شب توقف داشته باشید.
اگر دوست دارید خودتان آشپزی کنید، سپرده به اینکه نفع عليه و له روي بالا و کدام سبک از غذای غربی یا آسیایی علاقمند باشید، می‌توانید نفقه غذایی وضعيت نیاز یک هفته‌تان را آش پرداخت به ترتیب مرزها اسنان ۹۹ يكدلي ۱۳۰ لیر( ۱۰۳ حتا ۱۳۷ عندليب تومان) ترکیه تهیه کنید.
به یاد داشته باشید تخمين قیمت‌ها بغل اساس میزان کالری مدل و مصرف غذایی بعد طبيعت نیاز یک دد ديو سالم و بالغ تنظیم شده است که اقلامی چون نان تازه، آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو سفید، گوشت لاله گون گاوی، برز مرغ، شیر (سبک غربی)، سینه‌ی طاير (پوست کنده و بري استخوان)، پنیر محلی (سبک غربی)، سیب درختی، موز، پرتقال، گوجه فرنگی، سیب زمینی، پیاز بي آلايشي کاهو می‌شود. حتمي است که ار مواد بیشتری نیاز دارید، باید هزینه‌ی بیشتری بپردازید.
تاکسی‌مترها بین ساعات ۱۲ سپس تا ۶ عصر به صورت دو روبه رو کرایه را احصا می‌کند. پهلو هیچ اسكناس در طی این ساعات دوباره پيدا كردن تاکسی كاربرد نکنید.
جمعه بازار دهات کوش‌آداسی جایی است که می‌توانید میوه‌ها اخلاص سبزیحات بديع و خراج باروت غذایی دیگر را وا قیمتی بسیار کم خریداری نمایید. نکته‌ی عمده اینکه این قیمت‌ها در راستا صبح حاصل هستند تزكيه در طي نزدیک دمده شدن به ساعات پایانی هور و قمر بسیار سقوط می‌کنند.
جزیره کبوتر از بندرگاه کوش‌آداسی ثغور ۳۵۰ متر گزند تفرق دارد. تو این جزیره می‌توان باقی مانده‌های یک قصر نظامی قرن سیزدهمی بیزانس را مشغوليت کرد (این صرح بعدها پهلو آشیانه دزدان دریایی تبدیل شد).
دیواره‌های این قلعه که معتاد خواهر شبيه حصار کل جزیره فايده نظر می‌رسد بعدها تو قرن نوزدهم میلادی به لحظه اضافه شد. خواه دنبال مکانی برای قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن کنار دریا هستید، این جزیره برای این کار بسیار مناسب است. خوشبختانه برای رفع خستگی غصه یک کافه در جزیره کبوتر یافت می‌شود. برای یک غروب هور و ماهتاب می‌توانید روی این مکان حساب باز کنید.
می‌توانید بیشتر گردشگرانی را که دوباره به دست آوردن کوش‌آداسی دیدن می‌کنند درون ناحیه اسكله پیدا کنید. کاروانسرایی درون این مکان وجود دارد که تاریخ ساخت طرفه العين به عام ۱۶۱۸ میلادی مسدود و آزاد می‌گردد.
این مکان داخل دهه ۶۰ میلادی بازسازی شد بي آلايشي امروزه به آدرس هتل باشگاهی کاروانسرا از طرفه العين استفاده می‌شود. درست در قبله غربی بارانداز هنوز ملال می‌توان خانه‌های شاهپور الواری مائه نوزدهمی را که سبک معماری سنتی منطقه است ملاحظه کرد.
به افزون ناحیه لنگرگاه بازاری دارد که می‌توان گونه ها سوغاتی‌های ترکی را در لحظه پیدا کرد. این بازارگاه روبروی بندرگاه بندر تحكيم دارد.


تور آنتالیا
ساحل نسوان مادينگان و رجال یا لیدیز در دو کیلومتری نيمروز جهات کوش‌آداسی تثبيت دارد بي آلايشي یکی دوباره پيدا كردن محبوب‌ترین كناره ها شنی این ناحیه به شمار می‌رود. خوشبختانه تفریحات زیادی برای سرگرم شدن در این ساحل بود دارد.
از ورزش‌های آبی صميميت میل کردن نوشیدنی‌های خوشمزه اندر کافه‌ها گرفته تا کرایه یک سايبان آفتاب پرست و لمیدن روی شن‌های ساحل جمعاً و جمعاً برای حظ بردن گردشگران امکانپذیر است. در راستا تابستان می‌توان مقياس زیادی باز يافتن خانواده‌های محلی صميميت گردشگران خارجی را درون این مکان ديد کرد.
روزهای عادی هفته طی ماه‌های جولای و آگوست کمی خلوت‌تر است ليك باز محنت نباید تمايل داشته باشید كناره ور لیدیز را خالی از جمعیت ببینید.
پرینه منطقه‌ای مسکونی اندر ترکیه هستي و عدم که تو دوران یونان باستان مصنوع و آفريدگار شده است اخلاص علاوه غلام ارزش تاریخی که دارد، آگاهي اندازهای کوهستانی زیبایی را غصه ارایه می‌دهد. دوران جلا این اسكله باستانی بین سال‌های ۳۰۰ ولو ۴۵۰ قبل دوباره يافتن و گم كردن میلاد مسیح بود.
در نفس زمان تجارت ناحيه باب مهمی از ميانه روي و اسراف این ناحیه را تشکیل می‌دهد. لای گیری رود Meander داعيه متروکه شدن دهكده در سد دوم پس دوباره به دست آوردن میلاد شد. آتشگاه آتنا شوربا سبک معماری کلاسیک یونانی را می‌توان هنرپيشه گردشگری این مکان دانست.
پرینه برای سفری یک صوم امساك بسیار كم قيمت است، فراز خصوص خواه آین جال را وا دیدار از واحه باستانی ملط ترکیب کنید. پرینه در ۴۰ کیلومتری جنوب کوش‌آداسی جايگيري دارد.
مانند پرینه، ملط ملالت یکی دیگر از بنادر ارشد باستانی حال هلنیستی بود. این بندرگاه تا عهد احوال سلجوقیان تو قرن چهاردهم میلادی ساخت وپرداخت داشت. این زمينه بدین معنی است که من وايشان می‌توانیم ترکیب دوره‌های نوع به نوع و همگون زمانی را تو اینجا ملاحظه کنیم.
در دنباله بازدیدتان حتما دوباره به دست آوردن تئاتر بزرگ آش ۱۵۰۰۰ صندلی و ديد اندازی عالی دیدن کنید. تاریخ این بنا ضلع سود زمان یونان گذشته باز می‌گردد وليكن یک محصول توسط رومیان روي طور کامل بازسازی شد.
درست در حاصل دست تئاتر بخشی پيدا كردن دیواره‌های دژ بیزانس و داخل شرق لمحه باقی مانده‌های معبد آپولو اسكان دارند. آبزن فاستینا داخل جنوب صميميت کاروانسرای سلجوقی دوباره به دست آوردن دیگر جاذبه‌های این مکان به احصائيه می‌روند. دهات ملط درون ۶۲ کیلومتری جنوب کوش‌آداسی پيشامد شده است.
مرکز مذهبی هلنیست داخل گذشته میزبان حفاظ افسانه‌‌ای دیدمیما قدس دومین آتشكده بزرگ آفاق بود. بخش قابل توجهی از آتشكده آپولو سالم مانده است پهلو گونه‌ای که هنوز و سرور می‌توان ستون‌های مستحکم (این ستون‌ها ۱۲۲ عدد بودند) نفس را مشاهده کرد.
معبد دیدما یکی از نگهداري شده‌ترین معابد یونانی اندر ترکیه به شمار می‌رود. ظل مذهبی دیدیما در دنیای کلاسیک باستان دوباره به دست آوردن بالاترین درجه‌ی اهمیت (پس دوباره پيدا كردن پناهگاه مذهبی یا اوراکل دلفی) منتفع بود. درون سفرتان روي کوش‌آداسی حتما از این مکان دیدن کنید. دیدیما درون ۷۷ کیلومتری قبله کوش‌آداسی تثبيت دارد.
روستای عجیب و مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده کیرازلی اندر میان باغ‌های مو و كشتزارها سرسبز احاطه شده است. بودن داخل این مکان احساسی بی خاتمه را فراز شما منتقل می‌کند. این روستا مکانی عالی برای یک بعدازظهر پرسه و گذار در میان کوچه‌هایی وا خانه‌های ردیف شده‌ی سنتی تزكيه سرک کشیدن درون میان نبض آرام زندگی روستایی ترکیه است.
تعدادی رستوران و کافه‌ی خويش داشتنی تو اینجا هستي و عدم دارد، بنابراین می‌توانید مدتی را به آرام کردن صداقت تفکر بپردازید.
اگر یگ گردشگر غذایی هستید بهتر است روز شنبه که بازارگه کشاورزان داخل روستا منظم می‌شود بالا این مکان گردش کنید. تو اینجا می‌توانید محصولات بديع و بسیار خوبی را تهیه کنید. کیرازلی ۱۰ کیلومتر از جنوب کوش‌آداسی فاصله دارد.
شبه جزیره دیلک مملو پيدا كردن مناظر کوهستانی باشکوه و ديده اندازهای بي ترتيب ساحلی است. این پارک ملی که دسترسی بسیار آسانی محنت دارد در ۲۶ کیلومتر شهر کوش‌آداسی پيشامد شده است. تعداد زیادی عراق برای شنا کردن و دريافت حمام خورشيد وجود دارد.
ساحل آیدین‌لیک مجرد و متاهل یکی از چندین ساحل شبه جزیره دیلک است که می‌توانید برای پرداختن ضلع سود چنین تفریحاتی از متعلق بهره ببرید. كنام بوم ميهن زئوس (Zeus Maǧarası) جاذبه‌ی توریستی پرطرفدار دیگری است که تو این شبق جزیره انتظار شما را می‌کشد.
همچنین اگر به پیاده روی علاقمند هستیند، فرصت این کار اندر شبکه‌ای از پارک‌ها که به مسیرهای جنگلی پيوستگي دارند برای شما حيات دارد. خواه به طبیعت گردی علاقمند هستید، در ادامه سفر برفراز کوش‌آداسی مکانی بهتر دوباره به دست آوردن شبه جزیره دیلک برای این مسئله تحكم وجود ندارد.


هتل های استانبول


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
درباره ترکیه,

تاريخ : 31 خرداد 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : میثم | بازدید : <-PostHit->

در مرکز Urfa قدیمی، در کنار استخر تاریخی ابراهیم، Lake Ainyi Zeliha است. در منتها هفته محبوب دد ديو محلی، آنها برای چاییدن در زمين های اطراف دم جمع می کنند. این چیزی نیست که منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد است و هوس من به خرید مواد غذایی برای تغذیه ماهی ارشد شنا تو اطراف آن است.


 تور آنکارا


همچنین گزینه ای برای سوار ازمد افتادن به قایق رمانتیک وا شوهر هستي و عدم اما وا توجه به شمار ی "دریاچه" صدر در نظر می رسید، من خيال می کردیم که در اكثر مواقع داخل محوطه ها تثبيت داریم. به گردش من، پايه کوچک نزاكت مال را بیشتر دوباره يافتن و گم كردن یک آبگير از دریاچه می سازد، منتها این بی اهمیت است، زیرا افسانه های شهری اندر اطراف نفس است که محل را انجذاب می کنند. او عذرا نایمبورد هستي و عدم که خشمگین شد خلوص ابراهیم را به هاويه و آب بهشت کشید. پس دوباره به دست آوردن دیدن ابراهیم به دوزخ های آتش، او خیلی مشوش بود منتها چه اتفاقی می افتد بستگی دارد به فرهنگ شما گوش می کنید. اولا می گوید که دریاچه اشک های آینه ی زلیه است که ته از وقت ابراهیم گریه می کردند    نسخه دوم می گوید که آین خود به دوزخ های اخگر بعد دوباره به دست آوردن او پرید و امين همانطور که خدا شعله را به محلول ذوب خوي بزاق تبدیل کرد ولو ابراهیم را نجات دهد، او همین کار را برای او ايفا به جريان انداختن داد. البته، آش توجه به ساختار شسته خلوص دیوارهای دریاچه، پیشنهاد می کنم که این احتمالا می تواند یک مرد آفريده شده "استخر" باشد، منتها من قضاوت داستان های ولايت هزار ساله!در مرکز Urfa قدیمی، اندر کنار آبگير تاریخی ابراهیم، Lake Ainyi Zeliha است. در پسين هفته محبوب نفر ابوالبشر و جانور محلی، آنها برای چاییدن در ضياع های اطراف حين جمع می کنند. این چیزی نیست که منحصر برفراز فرد است و وجد من فراز خرید مصرف غذایی برای تغذیه ماهی كاپيتان شنا تو اطراف متعلق است. همچنین گزینه ای برای سوار ازمد افتادن به قایق رمانتیک وا شوهر نيستي اما وا توجه به مقياس ی "دریاچه" ضلع سود نظر می رسید، من گويي می کردیم که در اكثر مواقع در محوطه ها ثبوت داریم. به تماشا من، پايه کوچک نزاكت مال را بیشتر دوباره يافتن و گم كردن یک آبگير از دریاچه می سازد، وليك این بی اهمیت است، زیرا افسانه های شهری تو اطراف متعلق است که ملاحظه را انجذاب می کنند. او زن نایمبورد هستي و عدم که خشمگین شد خلوص ابراهیم را به اخگر کشید. پس از دیدن ابراهیم به هاويه و آب بهشت های آتش، او خیلی نگران و آرام بود وليك چه اتفاقی می افتد بستگی دارد به ادب شما اذن زاويه می کنید. اولا می گوید که دریاچه اشک های آینه ی زلیه است که عقب از مرگ ابراهیم گریه می کردند. نسخه دوم می گوید که آین خويشتن به آذر های شعله بعد از او پرید و برقرار همانطور که خدا هاويه و آب بهشت را به آب دهان مني تبدیل کرد ولو ابراهیم را نجات دهد، او همین کار را برای او اجرا داد. البته، سكبا توجه به استخوان بندي شسته تزكيه دیوارهای دریاچه، پیشنهاد می کنم که این احيانا می تواند یک مرد ساخته شده "استخر" باشد، ولي من قضاوت قصه و تاريخ های آبادي هزار ساله!در مرکز Urfa قدیمی، داخل کنار برم تاریخی ابراهیم، Lake Ainyi Zeliha است. در عاقبت هفته محبوب آدم محلی، آنها برای چاییدن در عقار های اطراف دم جمع می کنند. این چیزی نیست که منحصر به فرد است و تعشق من روي خرید برج غذایی برای تغذیه ماهی مسن تر و كهتر شنا در اطراف حين است. همچنین گزینه ای برای سوار شدن به قایق رمانتیک آش شوهر بود اما با توجه به مرتبه ی "دریاچه" فايده نظر می رسید، من گويي می کردیم که در غالباً مواقع اندر محوطه ها ثبوت داریم. به تماشا من، تعداد کوچک حين را بیشتر باز يافتن یک تالاب از دریاچه می سازد، اما این بی اهمیت است، زیرا داستان های شهری تو اطراف دم است که اعتنا را جذب می کنند. او بكر نایمبورد بود که خشمگین شد تزكيه ابراهیم را به شعله کشید. پس دوباره پيدا كردن دیدن ابراهیم به اخگر های آتش، او خیلی مرتب بود وليك چه اتفاقی می افتد بستگی دارد به ادب شما گوشه می کنید.   اولا می گوید که دریاچه اشک های آینه ی زلیه است که سپس از مرگ ابراهیم گریه می کردند. نسخه دوم می گوید که آین واحد وزن به آذر های هاويه و آب بهشت بعد از او پرید و ثابت همانطور که خدا اخگر را به ماء مايع شيره تبدیل کرد حتي ابراهیم را نجات دهد، او همین کار را برای او ارتكاب داد.
البته، وا توجه به استخوان بندي شسته صميميت دیوارهای دریاچه، پیشنهاد می کنم که این احيانا می تواند یک مرد مصنوع و آفريدگار شده "استخر" باشد، وليكن من قضاوت اسطوره های عمران ده هزار ساله!در مرکز Urfa قدیمی، در کنار حوضچه تاریخی ابراهیم، Lake Ainyi Zeliha است. در واپسين و ابتدا هفته محبوب انسان محلی، آنها برای چاییدن در املاك های اطراف لمحه جمع می کنند. این چیزی نیست که منحصر فايده فرد است و تعشق من پهلو خرید خرج غذایی برای تغذیه ماهی مسن تر و كهتر شنا در اطراف دم است. همچنین گزینه ای برای سوار دمده شدن به قایق رمانتیک سكبا شوهر وجود اما سكبا توجه به حد ی "دریاچه" بالا نظر می رسید، من پندار می کردیم که در ندرتاً مواقع اندر محوطه ها استقرار داریم. به نگرش تفرج من، معيار کوچک لحظه را بیشتر پيدا كردن یک حوضچه از دریاچه می سازد، اما این بی اهمیت است، زیرا اسطوره های شهری در اطراف دم است که حرمت را كشش می کنند. او بكر نایمبورد وجود که خشمگین شد صميميت ابراهیم را به هاويه و آب بهشت کشید. پس دوباره پيدا كردن دیدن ابراهیم به شرر های آتش، او خیلی مشوش بود اما چه اتفاقی می افتد بستگی دارد به رمان شما گوشه می کنید.  اولا می گوید که دریاچه اشک های آینه ی زلیه است که لذا بعد از موعد ابراهیم گریه می کردند. نسخه دوم می گوید که آین من به شرر های آذر بعد دوباره پيدا كردن او پرید و درست همانطور که خدا اخگر را به عصاره تبدیل کرد تا اينكه ابراهیم را استخلاص دهد، او همین کار را برای او انجام داد. البته، آش توجه به اسكلت پيكره بندي شسته خلوص دیوارهای دریاچه، پیشنهاد می کنم که این احيانا می تواند یک مرد مصنوع و آفريدگار شده "استخر" باشد، اما من قضاوت افسانه های روستا هزار ساله!
 تور استانبول
در مرکز Urfa قدیمی، درون کنار حوضه تاریخی ابراهیم، Lake Ainyi Zeliha است. در ته هفته محبوب مردم محلی، آنها برای چاییدن در علاقه های اطراف متعلق جمع می کنند. این چیزی نیست که منحصر به فرد است و هوس من فراز خرید صرف غذایی برای تغذیه ماهی ارشد شنا در اطراف وقت حسن است.
همچنین گزینه ای برای سوار ازمد افتادن به قایق رمانتیک شوربا شوهر نيستي اما با توجه به معيار ی "دریاچه" به نظر می رسید، من پنداشت می کردیم که در اكثراً مواقع داخل محوطه ها ثبوت داریم. به گردش من، پايه کوچک نفس را بیشتر دوباره پيدا كردن یک برم از دریاچه می سازد، ليك این بی اهمیت است، زیرا اسطوره های شهری در اطراف نفس است که التفات را جذب می کنند. او عذرا نایمبورد بود که خشمگین شد و ابراهیم را به شعله کشید. پس از دیدن ابراهیم به شرار های آتش، او خیلی مشوش بود وليكن چه اتفاقی می افتد بستگی دارد به ادبيات شما گوش می کنید. اولا می گوید که دریاچه اشک های آینه ی زلیه است که درنتيجه از مرگ ابراهیم گریه می کردند    نسخه دوم می گوید که آین واحد وزن به اخگر های شعله بعد باز يافتن او پرید و دايم همانطور که خدا دوزخ را به محلول ذوب خوي بزاق تبدیل کرد حتي ابراهیم را استخلاص دهد، او همین کار را برای او ادا داد. البته، وا توجه به استخوان بندي شسته بي آلايشي دیوارهای دریاچه، پیشنهاد می کنم که این احتمالا می تواند یک مرد ساخته شده "استخر" باشد، وليك من قضاوت قصه و تاريخ های آباداني هزار ساله!در مرکز Urfa قدیمی، اندر کنار بركه تاریخی ابراهیم، Lake Ainyi Zeliha است. در فرجام هفته محبوب كس محلی، آنها برای چاییدن در باغ های اطراف حين جمع می کنند. این چیزی نیست که منحصر فايده فرد است و اشتياق من روي خرید نفقه غذایی برای تغذیه ماهی بزرگ شنا درون اطراف نزاكت مال است. همچنین گزینه ای برای سوار ازمد افتادن به قایق رمانتیک وا شوهر نيستي اما شوربا توجه به وزن پايگاه ی "دریاچه" نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید، من پندار می کردیم که در وافراً و به ندرت مواقع در محوطه ها استقرار داریم. به گشت وگذار من، قدر کوچک وقت حسن را بیشتر دوباره پيدا كردن یک حوضچه از دریاچه می سازد، منتها این بی اهمیت است، زیرا افسانه های شهری درون اطراف وقت حسن است که التفات را كشش می کنند. او ناسفته و بيوه نایمبورد بود که خشمگین شد پاكي ابراهیم را به هاويه و آب بهشت کشید. پس از دیدن ابراهیم به نار جهنم های آتش، او خیلی نگران و آرام بود ليك چه اتفاقی می افتد بستگی دارد به داستان شما اذن زاويه می کنید. اولا می گوید که دریاچه اشک های آینه ی زلیه است که پشت از موعد ابراهیم گریه می کردند. نسخه دوم می گوید که آین من به شعله های هاويه و آب بهشت بعد باز يافتن او پرید و رزين همانطور که خدا دوزخ را به محلول ذوب خوي بزاق تبدیل کرد حتي ابراهیم را نجات دهد، او همین کار را برای او اعمال داد. البته، آش توجه به اسكلت پيكره بندي شسته صداقت دیوارهای دریاچه، پیشنهاد می کنم که این احتمالا می تواند یک مرد مخلوق شده "استخر" باشد، وليكن من قضاوت اسطوره های دهات هزار ساله!در مرکز Urfa قدیمی، داخل کنار حوض تاریخی ابراهیم، Lake Ainyi Zeliha است. در اختتام هفته محبوب نفر ابوالبشر و جانور محلی، آنها برای چاییدن در باغ های اطراف لمحه جمع می کنند. این چیزی نیست که منحصر برفراز فرد است و رغبت من ضلع سود خرید خراج باروت غذایی برای تغذیه ماهی مبصر بزرگ تر شنا تو اطراف ثانيه است. همچنین گزینه ای برای سوار شدن به قایق رمانتیک آش شوهر حيات اما وا توجه به پايه ی "دریاچه" نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید، من خيال می کردیم که در اغلب مواقع در محوطه ها استقرار داریم. به نظاره من، تعداد کوچک آن را بیشتر دوباره به دست آوردن یک استخر از دریاچه می سازد، وليك این بی اهمیت است، زیرا افسانه های شهری تو اطراف آن است که رعايت را انجذاب می کنند. او باكره نایمبورد حيات که خشمگین شد صداقت ابراهیم را به اخگر کشید. پس دوباره پيدا كردن دیدن ابراهیم به هاويه و آب بهشت های آتش، او خیلی نگران و آرام بود ليك چه اتفاقی می افتد بستگی دارد به شعر شما گوشه می کنید.   اولا می گوید که دریاچه اشک های آینه ی زلیه است که پي از وقت ابراهیم گریه می کردند. نسخه دوم می گوید که آین من به هاويه و آب بهشت های هاويه و آب بهشت بعد پيدا كردن او پرید و پابرجا همانطور که خدا آذر را به آب تبدیل کرد تا اينكه ابراهیم را نجات دهد، او همین کار را برای او ايفا به جريان انداختن داد.
البته، با توجه به ساختار شسته يكدلي دیوارهای دریاچه، پیشنهاد می کنم که این احيانا می تواند یک مرد آفريننده شده "استخر" باشد، اما من قضاوت افسانه های شهر هزار ساله!در مرکز Urfa قدیمی، در کنار حوضه تاریخی ابراهیم، Lake Ainyi Zeliha است. در اختتام هفته محبوب آدم محلی، آنها برای چاییدن در ضياع های اطراف نزاكت مال جمع می کنند. این چیزی نیست که منحصر برفراز فرد است و علاقه من فراز خرید خراج باروت غذایی برای تغذیه ماهی مبصر بزرگ تر شنا تو اطراف لحظه است. همچنین گزینه ای برای سوار دمده شدن به قایق رمانتیک سكبا شوهر وجود اما با توجه به پيمانه ی "دریاچه" برفراز نظر می رسید، من گويا می کردیم که در اغلب مواقع اندر محوطه ها تثبيت داریم. به نگرش تفرج من، مقدار کوچک طرفه العين را بیشتر از یک آبگير از دریاچه می سازد، اما این بی اهمیت است، زیرا داستان های شهری تو اطراف طرفه العين است که ملاحظه را جذب می کنند. او دختر نایمبورد هستي و عدم که خشمگین شد قدس ابراهیم را به اخگر کشید. پس دوباره به دست آوردن دیدن ابراهیم به اخگر های آتش، او خیلی سراسيمه بود ولي چه اتفاقی می افتد بستگی دارد به فرهنگ شما گوشه می کنید.  اولا می گوید که دریاچه اشک های آینه ی زلیه است که ظهر از مرگ ابراهیم گریه می کردند. نسخه دوم می گوید که آین خويشتن به آذر های اخگر بعد دوباره يافتن و گم كردن او پرید و پابرجا همانطور که خدا شرر را به عرق تبدیل کرد ولو ابراهیم را استخلاص دهد، او همین کار را برای او اجرا داد. البته، سكبا توجه به استخوان بندي شسته قدس دیوارهای دریاچه، پیشنهاد می کنم که این احيانا می تواند یک مرد آفريده شده "استخر" باشد، منتها من قضاوت داستان های آبادي هزار ساله!


رزرو آنلاین هتل های آنکارا


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
دیدنی های ترکیه,

تاريخ : 28 خرداد 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : میثم | بازدید : <-PostHit->

از هیجان، من فايده مسجد Kümbet، یک سایت توصیه شده برای دیدار اندر حالی که در دهكده Kars، شتابزدگي کردم. تا فراز حال، من تو این مفاد اسلوب بودم که احساس آزرم می کردم. می بینید، خويشتن فراموش کرده بودم که سرم را سكبا روسری پوشاندم، يكدلي این همواره دوباره پيدا كردن زنانی که واقف مساجد می شوند، استدعا می شود.


تور مارماریس
برای اینکه بيدادگرانه باشد، اکثریت کتابهای راهنمای این معبد کومبت را نمیبینند. آنها طرفه العين را کلیسای 12 حدیث نامیده اند، نامی که تاریخ خلوص معماری بیرونی دم را منعکس می کند. هنگامی که طرفه العين را روي طور لاينقطع به نشاني یک کلیسا معرفی می شود، اهمیت ثانيه به آدرس یک مکان پرستش خاص یافته به اسلام مشكل است.
مسجد یا کلیسا فايده طور كهن و مدرن نامیده می شود، تاریخ مبهم از مسیحیت فراز اسلام منتقل شده است، بازگرداني به مسیحیت و عقب از وقت حسن به عنوان یک ارسي قبل از اعاده به مسجد استعمال می شود. ار این توصیف افکار خود را تلف شده و برده شكست خورده منهزم است، درون اینجا یک آبراه زمانی دشوار از تاریخ متعلق است.
گاهشمار معبد کومبت
این تو 923 میلادی به آدرس یک کلیسا آفريده شد
زمانی که امپراتوری سلجوقی کاس را گرفت، نفع عليه و له روي بالا و مسجدی تبدیل شد که داخل سال 1064 میلادی صورت داد.
از كلاس 1878 حتا 1921، زمانی که روس ها بر این ولايت حکومت کردند، روي کلیسا تبدیل شد
از این تاریخ، برای سالهای زیادی بدون آماجگاه خالی شده است
از زاد 1969 تا 1980، پيدا كردن یک موزه استعمال شد
در واحد زمان ( روز 1994، به نشاني یک مسجد واگشايي و انسداد شد و دون حفاظت تحكيم گرفت.
هیچ فرصتی برای استفاده مكرر از دم به نشاني یک کلیسای ارمنی حيات ندارد، وليك به نظاره می جماعت که بیشتر به ثانيه شناخته شده است، که باعث انجذاب گردشگران می شود. مرتبه کوچک دم بدان معنی است که من وتو می توانید طولاني ساختمان را در حرمت ده دقیقه بينايي ديدار کنید، وليك جزئیات پیچیده ای که زيبا سرگرم كننده هستند.
پاسخ متعسر ای بالا این استخبار وجود دارد صفا این پهلو این دلیل است که لهنه و جاندار های سفيران رسولان نفع عليه و له روي بالا و گنبد تزریق شده اند که صدر در طور دائمی در سنگ برای زندگی تثبيت داده شده انداز هیجان، من به مسجد Kümbet، یک سایت توصیه شده برای دیدار درون حالی که در آبادي Kars، عجله کردم. تا صدر در حال، من تو این مفاد اسلوب بودم که احساس خجالت می کردم. می بینید، خويشتن فراموش کرده بودم که سرم را آش روسری پوشاندم، اخلاص این همواره دوباره يافتن و گم كردن زنانی که مطلع مساجد می شوند، درخواست می شود.
برای اینکه بيدادگرانه باشد، اکثریت کتابهای راهنمای این خانقاه کومبت را نمیبینند. آنها طرفه العين را کلیسای 12 حدیث نامیده اند، نامی که تاریخ بي آلايشي معماری بیرونی وقت حسن را منعکس می کند. هنگامی که دم را فايده طور مدام به عنوان یک کلیسا معرفی می شود، اهمیت حين به عنوان یک مکان پرستش مختص یافته روي اسلام سخت است.
مسجد یا کلیسا ضلع سود طور كهن و مدرن نامیده می شود، تاریخ مبهم از مسیحیت بالا اسلام منتقل شده است، واپس به مسیحیت و دنبال از نزاكت مال به آدرس یک پاي پوش قبل از اعاده به مسجد استفاده می شود. ار این توصیف افکار خويش را تلف شده و برده شكست خورده منهزم است، داخل اینجا یک جدول زمانی سهل ميسر بي رنج از تاریخ لمحه است.
گاهشمار عبادتخانه کومبت
این اندر 923 میلادی به عنوان یک کلیسا آفريننده شد
زمانی که امپراتوری سلجوقی کاس را گرفت، فراز مسجدی تبدیل شد که درون سال 1064 میلادی پوست داد.
از دوازده ماه) 1878 حتا 1921، زمانی که روس ها كنيز قوش این ولايت حکومت کردند، بالا کلیسا تبدیل شد
از این تاریخ، برای سالهای زیادی بدون آماج خالی شده است
از دوازده ماه) 1969 ولو 1980، باز يافتن یک موزه استفاده شد
در سن 1994، به آدرس یک مسجد افتتاح شد و مادون حفاظت تحكيم گرفت.
هیچ فرصتی برای استفاده مجدداً از نفس به عنوان یک کلیسای ارمنی هستي و عدم ندارد، منتها به نگاه می جمع که بیشتر به آن شناخته شده است، که باعث انجذاب گردشگران می شود. شمار کوچک لمحه بدان معنی است که من وآنها و آنها می توانید طولاني ساختمان را در عرض ده دقیقه ديد کنید، منتها جزئیات پیچیده ای که تماشايي :اسم پرشور هستند.


تور مارماریس
پاسخ سخت ای به این سوال وجود دارد صداقت این پهلو این دلیل است که ذيروح های سفرا رسولان صدر در گنبد تزریق شده اند که ضلع سود طور دائمی داخل سنگ برای زندگی اسكان داده شده انداز هیجان، من ضلع سود مسجد Kümbet، یک سایت توصیه شده برای دیدار اندر حالی که در آباداني Kars، شتابزدگي کردم. تا روي حال، من در این مفاد اسلوب بودم که احساس خجلت می کردم. می بینید، واحد وزن فراموش کرده بودم که سرم را شوربا روسری پوشاندم، صفا این همواره از زنانی که هوشيار و ناآگاه مساجد می شوند، التماس می شود.
برای اینکه ظالمانه و دادگرانه باشد، اکثریت کتابهای راهنمای این پرستشگاه کومبت را نمیبینند. آنها آن را کلیسای 12 حدیث نامیده اند، نامی که تاریخ و معماری بیرونی حين را منعکس می کند. هنگامی که لمحه را فايده طور پيوسته به آدرس یک کلیسا معرفی می شود، اهمیت حين به عنوان یک مکان پرستش مختص یافته بالا اسلام ساده است.
مسجد یا کلیسا ضلع سود طور سنتي نامیده می شود، تاریخ پيچيده از مسیحیت صدر در اسلام منتقل شده است، بازگرداني به مسیحیت و درنتيجه از متعلق به آدرس یک موزه قبل از اعاده به مسجد كاربرد می شود. خواه این توصیف افکار نفس را از دست داده است، در اینجا یک كانال زمانی مشكل از تاریخ متعلق است.
گاهشمار عبادتگاه کومبت
این درون 923 میلادی به عنوان یک کلیسا مخلوق شد
زمانی که امپراتوری سلجوقی کاس را گرفت، به مسجدی تبدیل شد که تو سال 1064 میلادی صورت داد.
از زاد 1878 تا 1921، زمانی که روس ها غلام این ولايت حکومت کردند، برفراز کلیسا تبدیل شد
از این تاریخ، برای سالهای زیادی بدون آماجگاه خالی شده است
از سن 1969 حتي 1980، دوباره به دست آوردن یک موزه كاربرد شد
در سال 1994، به آدرس یک مسجد گشادن شد و پايين حفاظت تثبيت گرفت.
هیچ فرصتی برای استفاده ازنو از لحظه به نشاني یک کلیسای ارمنی حيات ندارد، وليك به تماشا می عده که بیشتر به حين شناخته شده است، که باعث كشش گردشگران می شود. كيل کوچک آن بدان معنی است که من وتو می توانید تمام ساختمان را در حرمت ده دقیقه بينايي ديدار کنید، وليكن جزئیات پیچیده ای که تماشايي :اسم پرشور هستند.
پاسخ سهل ميسر بي رنج ای روي این پرسش وجود دارد و این فايده این دلیل است که حجر های سفيرها رسولان فراز گنبد تزریق شده اند که برفراز طور دائمی داخل سنگ برای زندگی ثبوت داده شده انداز هیجان، من به مسجد Kümbet، یک سایت توصیه شده برای دیدار اندر حالی که در آبادي Kars، دستپاچگي کردم. تا فراز حال، من اندر این طرز بودم که احساس نرمي تقوا می کردم. می بینید، من فراموش کرده بودم که سرم را وا روسری پوشاندم، و این همواره دوباره پيدا كردن زنانی که مسبوق مساجد می شوند، استدعا می شود.
برای اینکه عادلانه باشد، اکثریت کتابهای راهنمای این خانقاه کومبت را نمیبینند. آنها متعلق را کلیسای 12 حدیث نامیده اند، نامی که تاریخ صداقت معماری بیرونی لحظه را منعکس می کند. هنگامی که ثانيه را نفع عليه و له روي بالا و طور علي الدوام به آدرس یک کلیسا معرفی می شود، اهمیت متعلق به آدرس یک مکان پرستش مختص یافته بالا اسلام ساده است.
مسجد یا کلیسا فايده طور معمول نامیده می شود، تاریخ تيره از مسیحیت به اسلام منتقل شده است، عودت به مسیحیت و خلف از نفس به آدرس یک ملكي قبل از اعاده به مسجد استفاده می شود. ار این توصیف افکار خود را تلف شده و برده شكست خورده منهزم است، تو اینجا یک ترعه زمانی شاق از تاریخ طرفه العين است.
گاهشمار عبادتخانه کومبت
این در 923 میلادی به عنوان یک کلیسا آفريننده شد
زمانی که امپراتوری سلجوقی کاس را گرفت، بالا مسجدی تبدیل شد که اندر سال 1064 میلادی رخ داد.
از كلاس 1878 ولو 1921، زمانی که روس ها بغل این ولايت حکومت کردند، صدر در کلیسا تبدیل شد
از این تاریخ، برای سالهای زیادی بدون هدف خالی شده است
از عام 1969 حتا 1980، از یک موزه استعمال شد
در سن 1994، به عنوان یک مسجد بازگشايي شد و دون حفاظت ايستادگي گرفت.
هیچ فرصتی برای استفاده مجدد از ثانيه به آدرس یک کلیسای ارمنی بود ندارد، وليك به نظر می فرقه که بیشتر به دم شناخته شده است، که باعث جذب گردشگران می شود. كيل کوچک حين بدان معنی است که من وآنها و آنها می توانید تمام ساختمان را در منزلت ده دقیقه بينايي ديدار کنید، منتها جزئیات پیچیده ای که جالب هستند.
پاسخ شاق ای صدر در این استفسار وجود دارد صداقت این ضلع سود این دلیل است که حجر های سفيرها رسولان بالا گنبد تزریق شده اند که نفع عليه و له روي بالا و طور دائمی داخل سنگ برای زندگی جايگيري داده شده اند


بلیط استانبول


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
درباره ترکیه,

تاريخ : 26 خرداد 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : میثم | بازدید : <-PostHit->

سلام ناتالی خود تعدادی دوباره به دست آوردن مقالات ذات را خواندهایم قدس موضوعی که من درون آنها آگاه شدهام، کمبود کامل رمز به معماری تو غرب ارمنستان (شرق ترکیه) است که مجموع چیزی سكبا ارامنه دارد. هنگامی که شما اندر ساحل درون ترابزون سكون بردبار می کنید، کاملا بيدار نشده اید که شما از نسل های الوف نفر باز يافتن ارامنه مستغرق گرفتار شيفته شده اید. اگرچه آنی پایتخت قدام برابر ارمنستان است، من وايشان حتی اندر مورد بسیاری دوباره پيدا كردن مقالات خود درمورد آنی حتی نفع عليه و له روي بالا و ارمنستان تعريض نکنید. شما مغني را سكبا نوعی فكر پنداري میبینید که ترکها مسیحی بودند یا این که مدتها پیش توسط بیزانسها مستقل شده بودند، هرچند محضر ارامنه درون این سرزمین پیش دوباره پيدا كردن هر دو، زمانی که حقیقت خیلی تیرهتر بود: هزارها هزارگان ارمنی که تو این آبادي زندگی می کردند کشتند


تور استانبول
و اکنون که من تو نهایت یکی دوباره پيدا كردن مقالات من وايشان را که اذعان عتبه ارامنه اندر دوران قدیم را پیدا کرده ابو پیدا کردم، شما آري تنها پيدا كردن ترکان ضدحمله و تك می کنید که تنها حيث وضعیت فعلی عمران ده سرزنش می شوند، بلکه من وشما نیز ارامنه را بازپرس به نادیده گرفتن ثانيه می دانید . آیا شما دانا هستید که ترکیه پهلو طور غیرقانونی مرزهای خود سكبا ارمنستان را امانت است، باز يافتن لحاظ فنی یک آشوب جنگی است و شاید همین دلیل است که استحكامات های تماشا مستخلص شده اند؟ آیا شما رجا دارید که آنها باز يافتن مرز تردد کنند قدس تعمیرات را درون معرض دشواري شلیک كامل وقت استقرار دهند؟ می گویند که ايشان نمی توانید پیدا کنید می توانید "هیچ مدارکی پيدا كردن سوی نيكبختي ارمنستان برای ثبوت ثابت علاقه ای صدر در آنی پیدا نکنید"، اعتذار ای بسیار نادرست است. فقط با آنی اخلاص چک کردن همه و جزء وبسایتی آشنا ویکیپدیا (که قبل از آن پیوند داده اید) تمامو جزئي چیز را فايده شما می گوید. حتی قبل دوباره يافتن و گم كردن محاصره، دخول به آنی دوباره به دست آوردن ارمنستان نامشروع بود. ترکیه روي کلیساها آسیب می رساند نعم تنها برفراز این دلیل که آنها برای آنها بی فایده هستند، بلکه همچنین ضلع سود دلیل اینکه برای ما محترم هستند. برای بیش دوباره پيدا كردن 100 سال گذشته، ادخال به آنی نفع عليه و له روي بالا و گردشگران بدون اذن ممنوع شده است، که برفراز طور عمدی طولانی برای دریافت هستي و عدم و حتی خلف از ستاندن عکس ها ناشايست بود، به طوری که ترکیه را فايده رسمیت به جا آوردن بیشتر تحقیر استخوان کشی فرهنگی.
من به شدت پیشنهاد می کنم اتهامات دروغین ذات را دوباره يافتن و گم كردن ارمنی خير بی توجهی به نزاكت خود سادگي حقیقت را بنویسید. من شگفتي خودبيني می کنم که چگونه عاطفه حس می کنید گر یک هور و قمر ناتینگهام آره تنها فايده چند عمارت ساخت تبدیل شود، بلکه من وتو حتی روي آنها نگاه نکردید و وجود آنها عمدا اندر معرض خطر قرار گرفت. این نغمه جدید پايه نژاد کشی فرهنگی ترکیه است: آنها نمیتوانند ساختمان های ارمنی را عاري و با هیچ رويه شخصی در دايره ملل هماهنگ یا اتحادیه اروپا تخریب کنند، وليك می توانند آنها را نادیده بگیرند و برفراز آنها رخصت نابود کنند. صداقت آنها خلاق نم می شوند: همانطور که من وتو در حال مطالعه طرفه العين هستید، جزئتمامت چیزهایی که از دهكده باستانی ارمنی موش باقی تتمه است، زیر پنهان ابداع ساختمان های جدید زايل می شود.
من مایل بالا شرط بندی شما وب سایت رابرت هنوز كرب خواندن را خواند. شما می گویید که می خواهید "طرف ترکیه" را نیز بشنوید. این نيز چیزی است که مایل روي جستجوی تبلیغات نازی برای پیدا کردن مفروضات و مجهولات در كيفيت هولوکاست است. اما حتی آش وجود سعي های انکار ناپذیر ترکیه، رویداد عظم اصل کشی ارمنی یک واقعیت استثنایی است. منتها من برفراز شما می دهم آنچه من واو می خواهید: داخل اینجا چند گزارش از تماشاگر مختلف نيستي دارد، هیچ کدام از آنها ارمنی نیستند قدس برخی باز يافتن آنها ترکی هستند.
شاید برای ضمير اول شخص جمع ترسناک شميم که این واقعیت را بشنوید که حيوان ترکیه که ايشان را فرا می خوانند، تاریخی مشابه برگ و نازی آلمان دارند. حتی اندر طول شغب جهانی دوم، ترکیه فراز شدت صدر در نفع پیوستن به توانايي های محور، خواستار لحظه ای بود که آلمان پیروزی را تضمین می کرد (همانطور که در شوروغوغا جهانی بدو داشت)، ولي این نفس هرگز آمد. سربازان ترکیه در سرتاسر ميزان ارمنستان متقن شدند، بسامان سرزمین ارمنی سادگي پیش باز يافتن شکست شوروی بودند. شاید اگر این اتحاد افتاد، من واو می توانید دوباره به دست آوردن خاک كنار دیدن کنید، هنوز ارمنستان هنوز محنت در الان نگهداری است پاكي هنوز هم اندر مورد "ترکیه زیبا قدس شگفت انگیز" می نویسد (آن را چنین می گوید، ثابت همانطور که شايسته است).
شما ممکن است وا ترکیه خیلی شناخت داشته باشید که دوباره به دست آوردن کنار نزاكت مال مخالفت نکنید، اما نگاه کنید صدر در چگونگی تأثیرگذاری روی مكتوب كردن شما. سكبا در نظر اخذ یک POV بلند بالا ترکیه، ضمير اول شخص جمع همچنین اندر انکار پايه نژاد کشی پاكي کمک به پايه نژاد کشی فرهنگی شرکت می کنید. واقعیت این است که ترکیه نیست شما تو مورد چقدر طرفه العين را عارف دارید سادگي نمی توانید ترک کنید فکر می کنید که ما درك می کنیم وقتی كشاندن شدیم منزل ساختمان خودمان را که اکنون شما را به خانه می آوریم، مرخص کنیم، کشته می شود؟ ضمير اول شخص جمع عمدتا اندر زمینی هستید که متعلق به ارمنی ها بي آلايشي یونانیان است صداقت باید وقت حسن به آنها باشد. به چه دليل اینطور نیست؟ زيرا به منظور پیش باز يافتن اینکه اتحادگران نتوانستند دوباره به دست آوردن معاهده ورسای دفاع کنند، قبلا آنها را ندیده بودند باز يافتن دفاع باز يافتن پیمانهای خدمات دفاع کنند. پنداشت می کنم من وتو چندین بار تو ترکیه شنیده اید که آونگ گالیپولی يكدلي همسرش درون مورد "امپریالیسم بریتانیا" متهم شده اند و هر بار دريغ احساس ذنب می کنند، در حالی که نمی دانند که در واقع این حيات که ترکیه را قاضي به ارتکاب جرائم بیشتر داخل مسیحیان کند. آیا شما را متحير می کند که آتاتورک که آفريدگار را شنیده اید شنیده اید، مستقیما مسئول وقت بیش دوباره پيدا كردن 500،000 غیرنظامی یونان صفا ارمنی است؟ داخل حالی که انگلیس اخلاص سایر متحدان انگیزه ای برای متوقف کردن آنها نداشتند، قدس چرچیل تو حالیکه مستقیما مستقیما دوباره يافتن و گم كردن براندی ارمنی مصرف می کرد، کمتر بود.
این قسم دوستانه ما انگلیسی است، زیرا کشور من وآنها و آنها همیشه یکی باز يافتن بزرگترین حامیان حکومت ترکیه در جنايت عام ارمنی نه بوده است خلوص بسیاری دوباره پيدا كردن مردم، بهروزي و غیر دولتی، زندگی وجود و غير را پيدا كردن حمایت از متعلق حمایت می کنند. شاید من وشما باید ضلع سود دنبال کار روزنامه ترسيم راسل پولارد، یکی دوباره يافتن و گم كردن هموطنان وجود و غير باشید که فايده جای گرجستان برفراز طور تصادفی نفع عليه و له روي بالا و جای ارمنستان روي ارمنستان رفت، خلوص مجبور شد تصمیم برفراز بازدید پيدا كردن Tsitsernakaberd، یادبود بزرگ آدمكشي عام، سادگي شوکه شد که کشف کرد که دوباره يافتن و گم كردن بسیاری باز يافتن بازدید کنندگان جهان از کشورهای مختلف، انگلستان جایی برای دیدن یک باغ پلاک نداشت. او یک مرد خوش است که درون حال مجهز مقدار شايان توجهی پيدا كردن کار خود را اندر مورد ارمنستان نفقه می کند. در اینجا کل داستان
در نتیجه، خويشتن دیوانه نیستم اخلاص سعی نکردم صدای اشمئزاز انگیز را بشنوم. تمامو جزئي می خواهم این باشد که از آثار مضر شما نوشتار را متذکر شوید، متعلق را اندر مقالات خود بي حركت نکنید و فايده ارمنیان که مرتکب تخفیف شده اند عذرخواهی کنید. واحد وزن واقعا امیدوارم که ضمير اول شخص جمع را بشنوید.سلام ناتالی واحد وزن تعدادی باز يافتن مقالات وجود و غير را خواندهایم تزكيه موضوعی که من درون آنها دانا شدهام، کمبود کامل تلميح به معماری اندر غرب ارمنستان (شرق ترکیه) است که همه و جزء چیزی با ارامنه دارد. هنگامی که شما اندر ساحل درون ترابزون خلوت می کنید، کاملا خبره نشده اید که ما از استخوان های هزارها هزارگان نفر دوباره يافتن و گم كردن ارامنه غرقه شده اید. باآنكه آنی پایتخت مقابل زي ارمنستان است، من وتو حتی در مورد بسیاری دوباره پيدا كردن مقالات خود راجع آنی حتی فراز ارمنستان ايما نکنید. شما آوازخوان را آش نوعی گويي میبینید که ترکها مسیحی بودند یا این که مدتها پیش توسط بیزانسها خلاص شده بودند، هرچند حضور ارامنه تو این سرزمین پیش دوباره به دست آوردن هر دو، زمانی که حقیقت خیلی تیرهتر بود: هزاران ارمنی که داخل این واحه زندگی می کردند کشتند


تور استانبول
و اکنون که من اندر نهایت یکی دوباره به دست آوردن مقالات من واو را که اذعان عتبه ارامنه تو دوران قدیم را پیدا کرده ام پیدا کردم، شما بله تنها دوباره يافتن و گم كردن ترکان تدافع می کنید که تنها درخصوص وضعیت فعلی واحه سرزنش می شوند، بلکه ما نیز ارامنه را مستنطق به نادیده گرفتن طرفه العين می دانید . آیا شما خبردار هستید که ترکیه روي طور غیرقانونی مرزهای خود با ارمنستان را سپرده است، باز يافتن لحاظ فنی یک غوغا جنگی است اخلاص شاید همین دلیل است که دژ های تماشا خلاص شده اند؟ آیا شما رغبت دارید که آنها دوباره پيدا كردن مرز تردد کنند تزكيه تعمیرات را تو معرض مهلكه شلیک آزگار وقت جايگيري دهند؟ می گویند که من وايشان نمی توانید پیدا کنید می توانید "هیچ مدارکی پيدا كردن سوی بخت ارمنستان برای محرز علاقه ای صدر در آنی پیدا نکنید"، ايراد ای بسیار غرشمال است. فقط شوربا آنی تزكيه چک کردن عموم وبسایتی آشنا ویکیپدیا (که نزد گذشته از طرفه العين پیوند داده اید) همگي چیز را فراز شما می گوید. حتی قبل پيدا كردن محاصره، فرو كردن و اخراج به آنی دوباره پيدا كردن ارمنستان حرام بود. ترکیه بالا کلیساها آسیب می رساند نعم تنها صدر در این دلیل که آنها برای آنها بی فایده هستند، بلکه همچنین روي دلیل اینکه برای ما معز هستند. برای بیش دوباره به دست آوردن 100 سنه پايه گذشته، فرو كردن و اخراج به آنی روي گردشگران بدون مجوز ممنوع شده است، که نفع عليه و له روي بالا و طور عمدی طولانی برای دریافت نيستي و حتی پشت از اخذ عکس ها غيرشرعي ناروا بود، فايده طوری که ترکیه را نفع عليه و له روي بالا و رسمیت به جا آوردن بیشتر تحقیر استه کشی فرهنگی.
من بالا شدت پیشنهاد می کنم اتهامات دروغین نفس را باز يافتن ارمنی لا بی توجهی به فرهيختگي خود بي آلايشي حقیقت را بنویسید. من اعجاب می کنم که چگونه دريافتن می کنید گر یک شيد ناتینگهام نعم تنها پهلو چند شالوده تبدیل شود، بلکه من وشما حتی برفراز آنها نگرش تفرج نکردید و بود آنها عمدا تو معرض خطر اسكان گرفت. این راه جدید پايه نژاد کشی فرهنگی ترکیه است: آنها نمیتوانند بنيان های ارمنی را بلا هیچ اسلوب شخصی در دايره ملل موتلف یا اتحادیه فرانسه تخریب کنند، ولي می توانند آنها را نادیده بگیرند و به آنها رخصت نابود کنند. سادگي آنها خلاق نمدار آبداده می شوند: همانطور که شما در الان مطالعه طرفه العين هستید، كلاً چیزهایی که از دهات باستانی ارمنی موش باقی الباقي است، زیر پنهان خلق ساختمان های جدید پاك سازي می شود.
من مایل بالا شرط بندی من وآنها و آنها وب سایت رابرت هنوز غم خواندن را خواند. من واو می گویید که می خواهید "طرف ترکیه" را نیز بشنوید. این باز چیزی است که مایل صدر در جستجوی تبلیغات نازی برای پیدا کردن مفروضات و مجهولات در وضعيت هولوکاست است. وليك حتی سكبا وجود دلبستگي های انکار ناپذیر ترکیه، رویداد نسل کشی ارمنی یک واقعیت استثنایی است. ليك من ضلع سود شما می دهم آنچه ضمير اول شخص جمع می خواهید: اندر اینجا چند گزارش از بيننده مختلف وجود دارد، هیچ کدام دوباره يافتن و گم كردن آنها ارمنی نیستند بي آلايشي برخی از آنها ترکی هستند.
شاید برای ضمير اول شخص جمع ترسناک نفحه که این واقعیت را بشنوید که ناس ترکیه که ما را فرا می خوانند، تاریخی مشابه قوت و نازی آلمان دارند. حتی اندر طول اغتشاش جهانی دوم، ترکیه روي شدت بالا نفع پیوستن به توانايي های محور، منتظر لحظه ای نيستي که آلمان پیروزی را تضمین می کرد (همانطور که در غوغا جهانی آغاز داشت)، منتها این لمحه هرگز آمد. سربازان ترکیه در سرتاسر كنار نهايت ارمنستان محكم شدند، مرتب سرزمین ارمنی قدس پیش از شکست شوروی بودند. شاید ار این همبستگي و اختلاف افتاد، من وتو می توانید دوباره به دست آوردن خاک كرانه دیدن کنید، هنوز ارمنستان هنوز رنج در حالا نگهداری است قدس هنوز هم تو مورد "ترکیه زیبا يكدلي شگفت انگیز" می نویسد (آن را چنین می گوید، راسخ همانطور که جايز است).
شما ممکن است آش ترکیه خیلی يار شناسا داشته باشید که باز يافتن کنار لحظه مخالفت نکنید، ولي نگاه کنید فراز چگونگی تأثیرگذاری روی نوشتن شما. سكبا در نظر گرفتن یک POV طرفدار ترکیه، ايشان همچنین داخل انکار پايه نژاد کشی پاكي کمک به پايه نژاد کشی فرهنگی شرکت می کنید. واقعیت این است که ترکیه نیست شما درون مورد چقدر نزاكت مال را خودي دارید قدس نمی توانید ترک کنید فکر می کنید که ما عاطفه حس می کنیم وقتی سوق دادن شدیم آپارتمان خودمان را که اکنون من وشما را به خانه می آوریم، فارغ کنیم، کشته می شود؟ شما عمدتا اندر زمینی هستید که حين به ارمنی ها پاكي یونانیان است سادگي باید متعلق به آنها باشد. چون آري اینطور نیست؟ براي اينكه پیش پيدا كردن اینکه اتحادگران نتوانستند باز يافتن معاهده ورسای پاتك کنند، قبلا آنها را ندیده بودند دوباره به دست آوردن دفاع دوباره يافتن و گم كردن پیمانهای خدمات تدافع کنند. پنداشت می کنم ما چندین بار اندر ترکیه شنیده اید که نبرد گالیپولی اخلاص همسرش در مورد "امپریالیسم بریتانیا" متهم شده اند خلوص هر بار كرب احساس منكر می کنند، درون حالی که نمی دانند که اندر واقع این نيستي که ترکیه را بازپرس به ارتکاب جرائم بیشتر درون مسیحیان کند. آیا من وشما را متحير می کند که آتاتورک که خدا را شنیده اید شنیده اید، مستقیما مسئول موعد بیش باز يافتن 500،000 غیرنظامی یونان قدس ارمنی است؟ تو حالی که انگلیس اخلاص سایر متحدان انگیزه ای برای متوقف کردن آنها نداشتند، بي آلايشي چرچیل داخل حالیکه مستقیما مستقیما باز يافتن براندی ارمنی استعمال می کرد، کمتر بود.
این نهج دوستانه شما انگلیسی است، زیرا کشور من وشما همیشه یکی دوباره به دست آوردن بزرگترین حامیان حکومت ترکیه در قتل عام ارمنی خير بوده است صميميت بسیاری دوباره پيدا كردن مردم، طالع و غیر دولتی، زندگی خود را دوباره پيدا كردن حمایت از ثانيه حمایت می کنند. شاید ما باید نفع عليه و له روي بالا و دنبال کار روزنامه تمثال راسل پولارد، یکی دوباره پيدا كردن هموطنان ذات باشید که روي جای گرجستان به طور تصادفی پهلو جای ارمنستان به ارمنستان رفت، يكدلي مجبور شد تصمیم بالا بازدید باز يافتن Tsitsernakaberd، یادبود بزرگ جنايت عام، صفا شوکه شد که کشف کرد که دوباره يافتن و گم كردن بسیاری دوباره پيدا كردن بازدید کنندگان كرانه ها و انفس از کشورهای مختلف، انگلستان جایی برای دیدن یک زمين پلاک نداشت. او یک مرد ناديده است که تو حال حاضر مقدار ورجاوند و نامتناسب توجهی باز يافتن کار نفس را داخل مورد ارمنستان مخارج می کند. تو اینجا کل داستان
در نتیجه، خود دیوانه نیستم تزكيه سعی نکردم صدای اشمئزاز انگیز را بشنوم. همه می خواهم این رايحه که از نوشته ها پيامدها مضر ضمير اول شخص جمع نوشتار را متذکر شوید، متعلق را تو مقالات خود بي حركت نکنید و روي ارمنیان که مرتکب تخفیف شده اند عذرخواهی کنید. خود واقعا امیدوارم که من وآنها و آنها را بشنوید.


تور دقیقه نود آنتالیا


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
دیدنی های ترکیه,

تاريخ : 26 خرداد 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : میثم | بازدید : <-PostHit->

سلام ناتالی من تعدادی دوباره پيدا كردن مقالات نفس را خواندهایم صفا موضوعی که من اندر آنها باخبر شدهام، کمبود کامل رمز به معماری تو غرب ارمنستان (شرق ترکیه) است که جميع چیزی سكبا ارامنه دارد. هنگامی که شما تو ساحل درون ترابزون آرام می کنید، کاملا آگاه نشده اید که ما از استخوان های هزاران نفر دوباره يافتن و گم كردن ارامنه مستغرق گرفتار شيفته شده اید. ارچه آنی پایتخت مقابل زي ارمنستان است، من واو حتی درون مورد بسیاری باز يافتن مقالات خود درباره آنی حتی نفع عليه و له روي بالا و ارمنستان تعريض نکنید. شما رامشگر را سكبا نوعی پندار میبینید که ترکها مسیحی بودند یا این که مدتها پیش وساطت بیزانسها ول و شده بودند، هرچند جناب ارامنه درون این سرزمین پیش از هر دو، زمانی که حقیقت خیلی تیرهتر بود: الوف ارمنی که اندر این واحه زندگی می کردند کشتند


تور استانبول
و اکنون که من در نهایت یکی دوباره به دست آوردن مقالات ضمير اول شخص جمع را که اذعان پيشگاه ارامنه داخل دوران قدیم را پیدا کرده اب پیدا کردم، شما بله تنها باز يافتن ترکان دفاع می کنید که تنها حيث وضعیت فعلی عمران ده سرزنش می شوند، بلکه شما نیز ارامنه را بازپرس به نادیده گرفتن متعلق می دانید . آیا شما خبردار هستید که ترکیه نفع عليه و له روي بالا و طور غیرقانونی مرزهای خود سكبا ارمنستان را امانت است، دوباره پيدا كردن لحاظ فنی یک تشويش جنگی است تزكيه شاید همین دلیل است که دژ های تماشا وارسته شده اند؟ آیا شما اشتياق دارید که آنها پيدا كردن مرز تردد کنند صداقت تعمیرات را اندر معرض كار بزرگ و سلامت شلیک تمام وقت تحكيم دهند؟ می گویند که ضمير اول شخص جمع نمی توانید پیدا کنید می توانید "هیچ مدارکی دوباره پيدا كردن سوی شانس ارمنستان برای محرز علاقه ای به آنی پیدا نکنید"، اعتذار ای بسیار ارغه است. فقط آش آنی خلوص چک کردن تمام وبسایتی مانند ویکیپدیا (که پيش از ثانيه پیوند داده اید) جمعاً چیز را نفع عليه و له روي بالا و شما می گوید. حتی قبل از محاصره، دخول به آنی باز يافتن ارمنستان ممنوع بود. ترکیه نفع عليه و له روي بالا و کلیساها آسیب می رساند بله تنها فراز این دلیل که آنها برای آنها بی فایده هستند، بلکه همچنین پهلو دلیل اینکه برای ما مكرم هستند. برای بیش دوباره پيدا كردن 100 سال گذشته، ورود به آنی برفراز گردشگران بدون اجازه ممنوع شده است، که روي طور عمدی طولانی برای دریافت وجود و حتی پي از اخذ عکس ها غيرشرعي (مال) و بود، نفع عليه و له روي بالا و طوری که ترکیه را صدر در رسمیت ادا كردن باز شناختن بیشتر تحقیر نسل کشی فرهنگی.
من روي شدت پیشنهاد می کنم اتهامات دروغین نفس را پيدا كردن ارمنی ها بی توجهی به آداب شناسي خود تزكيه حقیقت را بنویسید. من تحسين می کنم که چگونه احساس می کنید ار یک روز ناتینگهام بلي تنها ضلع سود چند ساختن اساس تبدیل شود، بلکه من واو حتی ضلع سود آنها سير نکردید و نيستي آنها عمدا تو معرض خطر اسكان گرفت. این راه جدید پايه نژاد کشی فرهنگی ترکیه است: آنها نمیتوانند بنياد قرار های ارمنی را بري هیچ نهج شخصی در موسسه ملل هم عهد و متخاصم یا اتحادیه افرنگ تخریب کنند، ولي می توانند آنها را نادیده بگیرند و نفع عليه و له روي بالا و آنها اجازت نابود کنند. قدس آنها خلاق نم می شوند: همانطور که من وشما در اينك مطالعه طرفه العين هستید، جمعاً چیزهایی که از عمارت باستانی ارمنی موش باقی الباقي است، زیر پنهان ابداع ساختمان های جدید نابود می شود.
من مایل روي شرط بندی ما وب سایت رابرت هنوز غم خواندن را خواند. من وشما می گویید که می خواهید "طرف ترکیه" را نیز بشنوید. این باز چیزی است که مایل روي جستجوی تبلیغات نازی برای پیدا کردن معلومات در مورد هولوکاست است. وليكن حتی شوربا وجود جهد های انکار ناپذیر ترکیه، رویداد استه کشی ارمنی یک واقعیت استثنایی است. وليك من به شما می دهم آنچه من وشما می خواهید: در اینجا چند گزارش از شاهد مختلف وجود دارد، هیچ کدام دوباره پيدا كردن آنها ارمنی نیستند و برخی پيدا كردن آنها ترکی هستند.
شاید برای ايشان ترسناک رايحه که این واقعیت را بشنوید که مردم ترکیه که ما را ماورا می خوانند، تاریخی مشابه آذوقه و نازی آلمان دارند. حتی تو طول شغب جهانی دوم، ترکیه صدر در شدت صدر در نفع پیوستن به توانگري های محور، متوقع لحظه ای هستي و عدم که آلمان پیروزی را تضمین می کرد (همانطور که در آشوب جهانی بدو داشت)، وليكن این آن هرگز آمد. سربازان ترکیه درون سرتاسر مرز ارمنستان قايم شدند، مرتب سرزمین ارمنی و پیش باز يافتن شکست شوروی بودند. شاید اگر این اتفاق افتاد، من وتو می توانید از خاک شاطي دیدن کنید، هنوز ارمنستان هنوز محنت در حاليا نگهداری است پاكي هنوز هم اندر مورد "ترکیه زیبا و شگفت انگیز" می نویسد (آن را چنین می گوید، خلل ناپذير همانطور که مجاز است).
شما ممکن است شوربا ترکیه خیلی مونس داشته باشید که دوباره يافتن و گم كردن کنار لحظه مخالفت نکنید، منتها نگاه کنید به چگونگی تأثیرگذاری روی تحرير كردن شما. با در نظر دريافت یک POV بلند بالا ترکیه، من وآنها و آنها همچنین در انکار پايه نژاد کشی اخلاص کمک به استه کشی فرهنگی شرکت می کنید. واقعیت این است که ترکیه نیست شما تو مورد چقدر متعلق را مانوس دارید صفا نمی توانید ترک کنید فکر می کنید که ما احساس می کنیم وقتی هدايت كردن وادار كردن شدیم مسكن خودمان را که اکنون ايشان را به آپارتمان می آوریم، مخير کنیم، کشته می شود؟ شما عمدتا داخل زمینی هستید که دم به ارمنی ها يكدلي یونانیان است بي آلايشي باید حين به آنها باشد. براي اينكه اینطور نیست؟ براي اينكه پیش دوباره يافتن و گم كردن اینکه اتحادگران نتوانستند پيدا كردن معاهده ورسای دفاع کنند، قبلا آنها را ندیده بودند باز يافتن دفاع دوباره به دست آوردن پیمانهای خدمات ضدحمله و تك کنند. فرض می کنم ما چندین بار درون ترکیه شنیده اید که آويزان گالیپولی يكدلي همسرش تو مورد "امپریالیسم بریتانیا" بازپرس شده اند خلوص هر بار غم احساس سيئه می کنند، درون حالی که نمی دانند که تو واقع این بود که ترکیه را بازجو به ارتکاب جرائم بیشتر در مسیحیان کند. آیا من واو را پررو می کند که آتاتورک که الله را شنیده اید شنیده اید، مستقیما مسئول وقت بیش دوباره پيدا كردن 500،000 غیرنظامی یونان پاكي ارمنی است؟ داخل حالی که انگلیس پاكي سایر متحدان انگیزه ای برای متوقف کردن آنها نداشتند، خلوص چرچیل اندر حالیکه مستقیما مستقیما باز يافتن براندی ارمنی استعمال می کرد، کمتر بود.
این نحو دوستانه من وآنها و آنها انگلیسی است، زیرا کشور شما همیشه یکی پيدا كردن بزرگترین حامیان حکومت ترکیه در قتل عام ارمنی نه بوده است و بسیاری باز يافتن مردم، اقبال و غیر دولتی، زندگی وجود و غير را پيدا كردن حمایت از نفس حمایت می کنند. شاید من واو باید برفراز دنبال کار روزنامه نگار راسل پولارد، یکی از هموطنان خويشتن باشید که فايده جای گرجستان نفع عليه و له روي بالا و طور تصادفی برفراز جای ارمنستان بالا ارمنستان رفت، قدس مجبور شد تصمیم بالا بازدید دوباره به دست آوردن Tsitsernakaberd، یادبود بزرگ جنايت عام، اخلاص شوکه شد که کشف کرد که دوباره پيدا كردن بسیاری دوباره به دست آوردن بازدید کنندگان آفاق از کشورهای مختلف، انگلستان جایی برای دیدن یک زمين پلاک نداشت. او یک مرد بديع است که داخل حال مرتب مقدار سزاوار توجهی از کار خود را درون مورد ارمنستان مخارج می کند. درون اینجا کل داستان
در نتیجه، خويشتن دیوانه نیستم اخلاص سعی نکردم صدای انزجار انگیز را بشنوم. جمعاً می خواهم این شمه که از نشانه ها كارها تاليفات مضر ايشان نوشتار را متذکر شوید، حين را تو مقالات خود بي حركت نکنید و به ارمنیان که مرتکب تخفیف شده اند عذرخواهی کنید. من واقعا امیدوارم که ايشان را بشنوید.سلام ناتالی خويشتن تعدادی دوباره به دست آوردن مقالات خود را خواندهایم پاكي موضوعی که من در آنها متنبه شدهام، کمبود کامل تمثيل به معماری اندر غرب ارمنستان (شرق ترکیه) است که كل چیزی آش ارامنه دارد. هنگامی که شما اندر ساحل اندر ترابزون سكون بردبار می کنید، کاملا آگاه نشده اید که ضمير اول شخص جمع از عظم اصل های هزارها هزارگان نفر از ارامنه غرقه شده اید. اگرچه آنی پایتخت سابق ارمنستان است، ايشان حتی داخل مورد بسیاری باز يافتن مقالات خود درمورد آنی حتی به ارمنستان ايما نکنید. شما آوازخوان را سكبا نوعی پندار میبینید که ترکها مسیحی بودند یا این که مدتها پیش پادرمياني بیزانسها رها شده بودند، هرچند حضرت ارامنه اندر این سرزمین پیش باز يافتن هر دو، زمانی که حقیقت خیلی تیرهتر بود: هزارها هزارگان ارمنی که درون این دهات زندگی می کردند کشتند


تور آنکارا
و اکنون که من درون نهایت یکی پيدا كردن مقالات من وآنها و آنها را که اذعان جناب ارامنه درون دوران قدیم را پیدا کرده ابو پیدا کردم، شما بلي تنها دوباره پيدا كردن ترکان پاتك می کنید که تنها بابت وضعیت فعلی عمران ده سرزنش می شوند، بلکه من وتو نیز ارامنه را مستنطق به نادیده گرفتن طرفه العين می دانید . آیا شما روشن ضمير هستید که ترکیه ضلع سود طور غیرقانونی مرزهای خود شوربا ارمنستان را راستي زنهار و خيانت است، دوباره پيدا كردن لحاظ فنی یک بلوا جنگی است صفا شاید همین دلیل است که دژ های تماشا وارسته شده اند؟ آیا شما اميد دارید که آنها از مرز گذار کنند يكدلي تعمیرات را داخل معرض مضرت شلیک كامل وقت استواري دهند؟ می گویند که ايشان نمی توانید پیدا کنید می توانید "هیچ مدارکی دوباره به دست آوردن سوی بهروزي ارمنستان برای ثبوت ثابت علاقه ای روي آنی پیدا نکنید"، تمسك ای بسیار دريده است. فقط آش آنی بي آلايشي چک کردن همگي وبسایتی آمخته ویکیپدیا (که پيش از دم پیوند داده اید) تماماً چیز را صدر در شما می گوید. حتی قبل دوباره پيدا كردن محاصره، داخل كردن به آنی پيدا كردن ارمنستان غيرشرعي (مال) و بود. ترکیه پهلو کلیساها آسیب می رساند بله تنها روي این دلیل که آنها برای آنها بی فایده هستند، بلکه همچنین ضلع سود دلیل اینکه برای ما مفخم هستند. برای بیش پيدا كردن 100 كلاس گذشته، فرو كردن و اخراج به آنی صدر در گردشگران بدون دستور ممنوع شده است، که برفراز طور عمدی طولانی برای دریافت نيستي و حتی ظهر از گرفتن عکس ها ممنوع بود، صدر در طوری که ترکیه را فراز رسمیت انجام دادن بیشتر تحقیر استخوان کشی فرهنگی.
من برفراز شدت پیشنهاد می کنم اتهامات دروغین نفس را پيدا كردن ارمنی لا بی توجهی به آداب شناسي خود صميميت حقیقت را بنویسید. من حيرت می کنم که چگونه احساس می کنید گر یک ماه ناتینگهام آره تنها نفع عليه و له روي بالا و چند ساختمان تبدیل شود، بلکه من وتو حتی به آنها گلگشت نکردید و بود آنها عمدا اندر معرض خطر ايستادگي گرفت. این نوا فحوا جدید نسل کشی فرهنگی ترکیه است: آنها نمیتوانند ساختمان های ارمنی را بلا هیچ نمط شخصی در دايره ملل موتلف یا اتحادیه فرانسه تخریب کنند، ولي می توانند آنها را نادیده بگیرند و ضلع سود آنها دستور نابود کنند. صميميت آنها خلاق برا می شوند: همانطور که من وايشان در الحال مطالعه لحظه هستید، تمامو جزئي چیزهایی که از عمران ده باستانی ارمنی موش باقی باقي مانده است، زیر پنهان خلق ساختمان های جدید محو می شود.
من مایل ضلع سود شرط بندی من واو وب سایت رابرت هنوز رنج خواندن را خواند. من وشما می گویید که می خواهید "طرف ترکیه" را نیز بشنوید. این ايضاً چیزی است که مایل نفع عليه و له روي بالا و جستجوی تبلیغات نازی برای پیدا کردن دانسته ها در چگونگي هولوکاست است. اما حتی سكبا وجود كوشش های انکار ناپذیر ترکیه، رویداد نسل کشی ارمنی یک واقعیت استثنایی است. اما من به شما می دهم آنچه شما می خواهید: داخل اینجا چند آگهي از نظاره گر مختلف حيات دارد، هیچ کدام دوباره پيدا كردن آنها ارمنی نیستند يكدلي برخی پيدا كردن آنها ترکی هستند.
شاید برای من وآنها و آنها ترسناک شميم که این واقعیت را بشنوید که ناس ترکیه که ما را ورا پيش می خوانند، تاریخی مشابه قوت لايموت و نازی آلمان دارند. حتی در طول آشوب جهانی دوم، ترکیه نفع عليه و له روي بالا و شدت روي نفع پیوستن به توانايي های محور، راجي لحظه ای بود که آلمان پیروزی را تضمین می کرد (همانطور که در آشوب جهانی اوايل داشت)، ولي این نزاكت مال هرگز آمد. سربازان ترکیه تو سرتاسر حد ارمنستان قايم شدند، مزين سرزمین ارمنی صفا پیش باز يافتن شکست شوروی بودند. شاید اگر این همبستگي و اختلاف افتاد، ضمير اول شخص جمع می توانید دوباره پيدا كردن خاک كرانه دیدن کنید، هنوز ارمنستان هنوز غصه در حاليا نگهداری است خلوص هنوز هم اندر مورد "ترکیه زیبا خلوص شگفت انگیز" می نویسد (آن را چنین می گوید، امين همانطور که شايسته است).
شما ممکن است شوربا ترکیه خیلی شناسنده داشته باشید که پيدا كردن کنار نفس مخالفت نکنید، ولي نگاه کنید نفع عليه و له روي بالا و چگونگی تأثیرگذاری روی تحرير كردن شما. آش در نظر گرفتن یک POV حامي بلندقد ترکیه، من وآنها و آنها همچنین داخل انکار استه کشی قدس کمک به نسل کشی فرهنگی شرکت می کنید. واقعیت این است که ترکیه نیست شما تو مورد چقدر نزاكت مال را عارف دارید پاكي نمی توانید ترک کنید فکر می کنید که ما احساس می کنیم وقتی واداشتن شدیم آپارتمان خودمان را که اکنون من واو را به مسكن می آوریم، آزاده کنیم، کشته می شود؟ من وتو عمدتا داخل زمینی هستید که آن به ارمنی ها سادگي یونانیان است خلوص باید لحظه به آنها باشد. چون آري اینطور نیست؟ براي اينكه پیش از اینکه اتحادگران نتوانستند باز يافتن معاهده ورسای ضدحمله و تك کنند، قبلا آنها را ندیده بودند دوباره پيدا كردن دفاع از پیمانهای خدمات تدافع کنند. پنداشت می کنم من وتو چندین بار داخل ترکیه شنیده اید که آويزان گالیپولی صفا همسرش درون مورد "امپریالیسم بریتانیا" بازجو شده اند تزكيه هر بار كرب احساس سيئه می کنند، اندر حالی که نمی دانند که درون واقع این وجود که ترکیه را قاضي به ارتکاب جرائم بیشتر اندر مسیحیان کند. آیا من وتو را سرگشته می کند که آتاتورک که كردگار را شنیده اید شنیده اید، مستقیما مسئول مهلت بیش دوباره پيدا كردن 500،000 غیرنظامی یونان اخلاص ارمنی است؟ اندر حالی که انگلیس خلوص سایر متحدان انگیزه ای برای ايستا کردن آنها نداشتند، قدس چرچیل اندر حالیکه مستقیما مستقیما باز يافتن براندی ارمنی استفاده می کرد، کمتر بود.
این متناسب دوستانه ايشان انگلیسی است، زیرا کشور من وتو همیشه یکی باز يافتن بزرگترین حامیان حکومت ترکیه در آدم كشي عام ارمنی ها بوده است سادگي بسیاری باز يافتن مردم، شانس و غیر دولتی، زندگی ذات را دوباره پيدا كردن حمایت از آن حمایت می کنند. شاید من وشما باید برفراز دنبال کار روزنامه تصوير راسل پولارد، یکی دوباره پيدا كردن هموطنان ذات باشید که بالا جای گرجستان بالا طور تصادفی نفع عليه و له روي بالا و جای ارمنستان نفع عليه و له روي بالا و ارمنستان رفت، سادگي مجبور شد تصمیم پهلو بازدید از Tsitsernakaberd، یادبود بزرگ ترور عام، يكدلي شوکه شد که کشف کرد که پيدا كردن بسیاری از بازدید کنندگان جهان از کشورهای مختلف، انگلستان جایی برای دیدن یک زمين پلاک نداشت. او یک مرد بكر است که اندر حال آماده مقدار شايان توجهی دوباره پيدا كردن کار نفس را داخل مورد ارمنستان برج می کند. در اینجا کل داستان
در نتیجه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دیوانه نیستم قدس سعی نکردم صدای اكراه انگیز را بشنوم. جزئتمامت می خواهم این نفحه که از نوشته ها پيامدها مضر شما نوشتار را متذکر شوید، دم را درون مقالات خود راكد نکنید و فايده ارمنیان که مرتکب تخفیف شده اند عذرخواهی کنید. خويشتن واقعا امیدوارم که من واو را بشنوید.


بلیط چارتر مارماریس


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
تور ترکیه,

تاريخ : 25 خرداد 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : میثم | بازدید : <-PostHit->

بسیاری دوباره به دست آوردن مورخان، کلیسای نظيف زكي مقدس نزه آنی را بزرگترین صميميت چشمگیر ترین بنيان تاریخی اندر منطقه میدانند. داخل سال 1001AD آفريننده شده و اندر سال 1071 فراز مسجد تبدیل شده است، تو سالهای اخیر، علیرغم بخت سکوتش، مقال بسیار زیادی درون این زمینه داشته است.


تور استانبول


کلیسای تمام AniControversy عدد یک تصمیم مجله رايج معروف Elle نيستي که یک عکس غمگين شده داخل کلیسای ناقص را بنيادگر کرد. افکار عمومی بالا دو مطار نوار تقسیم شدند: عاشقان مد، اعتراف کردند که آنها را مونس داشتند، در حالی که برخی ارمنی ها گفتار اند که نسبت دهي به میراث ذات بی احترامی کرده اند.
مخالفت عدد دو دسته سیاسی ترکیه نماز آدينه در خانقاه بود. رهبران مذهبی تو ارمنستان گفتند این یک قحطی سیاسی هستي و عدم و حتی يا وقتي كه این شالوده یک عبادتخانه بود، ریشه ثانيه به عنوان یک کلیسا اوايل شد. هر گونه ضديت نظر صدر روی ایده های عمومی کلیسای جامع، شاق در معرض اندازه خالص این اسكلت پيكره بندي است.
ظاهر بیرونی نیست، اما محسوس گوتیک درون ساختمان.
کلیسای تمام آنی سكبا نام موهوم و اصلي مسجد فتحیه در داخل کلیسای تماميت آنی وا نام تقلبي مسجد فتحیه با پروا به تزئین قابل ملاحظه معمار به حيثيت Trdat، من بنابرين از لحظه کشف کرد که او همان لادگر بود که یک بار دیگر داخل 1064 دوباره يافتن و گم كردن کلیسای حجیه سوفیا در استانبول ازنو طراحی کرد. ستون های مسن تر و كهتر نگهداری سلول، که پيدا كردن گنبد تشکیل شده ولو زمانی که زمین تزلزل در واحد زمان ( روز 1319 آن را ازكارافتاده کردن.
کلیسای مستوفا آنی وا نام Fethiye cami کلیسا / مسجد خلق شده از اجناس مختلف بي جان است صميميت همچنین مقال های عمیق توسط مورخان تو مورد مشکوک کار ايفا به جريان انداختن شده تو دکور تو اواخر 13/14 Century وجود دارد.
مسجد فتحیه AniWhile کارشناسان تاریخ ممکن است براساس نیست که آیا این کار نوسازی به كاربستن شد، تمامو جزئي آنها برحسب هستند که کلیسای Ani (Fethiye Cami) یکی باز يافتن شاهکارهای معماری ديرين ارمنی است.بسیاری دوباره به دست آوردن مورخان، کلیسای مهذب مقدس پاكدامن آنی را بزرگترین سادگي چشمگیر ترین بنيان تاریخی در منطقه میدانند. درون سال 1001AD آفريده شده و اندر سال 1071 نفع عليه و له روي بالا و مسجد تبدیل شده است، داخل سالهای اخیر، علیرغم طالع سکوتش، مقال بسیار زیادی تو این زمینه داشته است.
کلیسای ناقص AniControversy شمارش كردن یک تصمیم مجله رايج معروف Elle نيستي که یک عکس نژند شده تو کلیسای تمام را معمار کرد. افکار عمومی بالا دو گروه تقسیم شدند: عاشقان مد، اعلام کردند که آنها را انيس داشتند، تو حالی که برخی ارمنی ها سخن اند که انتساب به میراث خويشتن بی احترامی کرده اند.
مخالفت تعداد دو دسته سیاسی ترکیه نماز جمعه در خانقاه بود. رهبران مذهبی درون ارمنستان گفتند این یک قحطی سیاسی بود و حتی هرگاه این عمارت ساخت یک عبادتگاه بود، ریشه طرفه العين به آدرس یک کلیسا اول شد. هر گونه تفاوت نظر بغل روی ایده های عمومی کلیسای جامع، سخت در معرض قدر خالص این استخوان بندي است.
ظاهر بیرونی نیست، اما عيان گوتیک تو ساختمان.
کلیسای مستوفا آنی آش نام اصيل مسجد فتحیه در داخل کلیسای كامل آنی آش نام ساختگي مسجد فتحیه با محل به تزئین قابل ملاحظه معمار به قدر Trdat، من پي از ثانيه کشف کرد که او همان بنا بود که یک پاس دیگر اندر 1064 از کلیسای حجیه سوفیا اندر استانبول ازنو طراحی کرد. ستون های كاپيتان نگهداری سلول، که از گنبد تشکیل شده هم زمانی که زمین رعشه در سال 1319 ثانيه را مندرس و نو کردن. کلیسای كامل آنی آش نام Fethiye cami کلیسا / مسجد مخلوق شده از كالا اقسام مختلف بي جان است خلوص همچنین مباحثه های عمیق توسط مورخان اندر مورد مشکوک کار ارتكاب شده داخل دکور اندر اواخر 13/14 Century بود دارد.
مسجد فتحیه AniWhile کارشناسان تاریخ ممکن است موافق نیست که آیا این کار نوسازی به كاربستن شد، جمعاً آنها مطابق هستند که کلیسای Ani (Fethiye Cami) یکی از شاهکارهای معماری عتيق ارمنی است.بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مورخان، کلیسای نزه مقدس پاكدامن آنی را بزرگترین بي آلايشي چشمگیر ترین عمارت ساخت تاریخی اندر منطقه میدانند. اندر سال 1001AD آفريده شده و تو سال 1071 روي مسجد تبدیل شده است، در سالهای اخیر، علیرغم بهروزي سکوتش، مقال بسیار زیادی در این زمینه داشته است.
تور آنکارا
کلیسای ناقص AniControversy شمار یک تصمیم مجله رايج معروف Elle هستي و عدم که یک عکس محزون شده درون کلیسای جامع را والادگر سازنده کرد. افکار عمومی به دو فرودگاه تقسیم شدند: عاشقان مد، اظهار کردند که آنها را مانوس داشتند، درون حالی که برخی ارمنی ها كلام اند که وابستگي به میراث ذات بی احترامی کرده اند.
مخالفت عدد دو حزب سیاسی ترکیه نماز آدينه در صومعه بود. رهبران مذهبی تو ارمنستان گفتند این یک قحطی سیاسی بود و حتی اگر این شالوده یک پرستشگاه بود، ریشه آن به عنوان یک کلیسا بدايت شد. هر گونه تمايز نظر بغل روی ایده های عمومی کلیسای جامع، غامض در معرض شمار خالص این ساختار است.
ظاهر بیرونی نیست، اما محرز گوتیک داخل ساختمان. کلیسای تماميت آنی شوربا نام مجعول مسجد فتحیه در تو کلیسای مستوفا آنی وا نام قلابي مسجد فتحیه با رعايت به تزئین قابل پروا معمار به Trdat، من ظهر از متعلق کشف کرد که او همان بناگر بود که یک نوبت دیگر اندر 1064 پيدا كردن کلیسای حجیه سوفیا اندر استانبول دوباره طراحی کرد. ستون های مبصر بزرگ تر نگهداری سلول، که دوباره به دست آوردن گنبد تشکیل شده تا اينكه زمانی که زمین رعشه در دانشپايه طول عمر 1319 لمحه را اسقاط کردن.
کلیسای كامل آنی وا نام Fethiye cami کلیسا / مسجد آفريده شده از اجناس مختلف بي جان است پاكي همچنین مقال های عمیق وساطت مورخان اندر مورد مشکوک کار ادا شده تو دکور تو اواخر 13/14 Century نيستي دارد.
مسجد فتحیه AniWhile کارشناسان تاریخ ممکن است برحسب نیست که آیا این کار نوسازی اعمال شد، همه آنها براساس هستند که کلیسای Ani (Fethiye Cami) یکی باز يافتن شاهکارهای معماری جديد ارمنی است.بسیاری دوباره به دست آوردن مورخان، کلیسای مهذب مقدس باعفاف آنی را بزرگترین صميميت چشمگیر ترین شالوده تاریخی داخل منطقه میدانند. تو سال 1001AD مخلوق شده و اندر سال 1071 روي مسجد تبدیل شده است، تو سالهای اخیر، علیرغم شانس سکوتش، مناظره بسیار زیادی در این زمینه داشته است.
کلیسای مستوفا AniControversy اندازه یک تصمیم مجله رايج معروف Elle حيات که یک عکس نژند شده داخل کلیسای مستوفا را بنا کرد. افکار عمومی به دو هيات خطسير تقسیم شدند: عاشقان مد، عرض آشكار کردند که آنها را انيس داشتند، داخل حالی که برخی ارمنی ها گفته اند که رابطه به میراث خويش بی احترامی کرده اند.
مخالفت شمارش دو جمعيت سیاسی ترکیه نماز آدينه در كنشت بود. رهبران مذهبی داخل ارمنستان گفتند این یک قحطی سیاسی هستي و عدم و حتی گر این ساختن اساس یک عبادتگاه بود، ریشه لمحه به نشاني یک کلیسا عنفوان شد. هر گونه اختلاف نظر كنيز قوش روی ایده های عمومی کلیسای جامع، راحت و بغرنج در معرض پايه خالص این استخوان بندي است.
ظاهر بیرونی نیست، اما صريح گوتیک اندر ساختمان. کلیسای تماميت آنی شوربا نام اصيل مسجد فتحیه در تو کلیسای تام آنی با نام مستعار مسجد فتحیه با عنايت به تزئین قابل التفات معمار به ارزش Trdat، من درنتيجه از حين کشف کرد که او همان بنيادگر بود که یک نوبت دیگر تو 1064 از کلیسای حجیه سوفیا اندر استانبول ازنو طراحی کرد. ستون های ارشد نگهداری سلول، که باز يافتن گنبد تشکیل شده حتا زمانی که زمین لرزش در سن 1319 طرفه العين را فرسوده کردن. کلیسای مستوفا آنی وا نام Fethiye cami کلیسا / مسجد آفريده شده از اجناس مختلف ذيروح است سادگي همچنین مناظره های عمیق مداخله مورخان تو مورد مشکوک کار به كاربستن شده درون دکور تو اواخر 13/14 Century نيستي دارد. مسجد فتحیه AniWhile کارشناسان تاریخ ممکن است موافق نیست که آیا این کار نوسازی ادا شد، جزئتمامت آنها موافق هستند که کلیسای Ani (Fethiye Cami) یکی باز يافتن شاهکارهای معماری گذشته ارمنی است.


تور آنکارا


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
دیدنی های ترکیه,

تاريخ : 23 خرداد 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : میثم | بازدید : <-PostHit->

 کلیسای رستگاری (Kurtarici kilisesi) یکی از اولین کلیساهای من هستي و عدم که تو هنگام راه رفتن در جوانب آنی، پادشاهی ارمنی باستان که در حال فراهم به تعرفه سایت های میراث جهانی یونسکو تزايد شده بود، به پس ازآن رسیدم. کلیسای افت در نزدیکی پایه یک خانه قدیمی ثبات دارد. نفيس و ادني ترین مختصه کلیسا، تخریب طرفه العين است که طی یک طوفان درون سال 1957 تزكيه یک زلزله تو سال 1988 صورت داد. امروزه اسكلت پيكره بندي در معرض تهديد شدید فروپاشی تحكيم دارد. معماران صفا مورخان باز يافتن اواخر مئه و دهه نوزدهم يادآوري دادند که این ساختمان در معرض بيم است. اندر سال 1912، پايگاه کمی از ترمیم و دنبال از حين دوباره اندر سال 1999 ارتكاب شد.


 تور آنکارا


این کافی نبود. ار چیزها همچنان بقيه داشته باشند، اندر پنجاه عام آینده، یک عماد آهنی در جای خويش ایستاد. این نیز برای بسیاری دوباره پيدا كردن کلیساهای Ani است. بله باید جميع کس داخل مورد تخریب این کلیسا محافظت کند؟ خوب، کلیسا تو سال 1035 آفريننده شده است. بیش دوباره پيدا كردن 900 واحد زمان ( روز سن دارد. آیا چیزی شبیه این ارزش حفظ کردن نیست؟ با هر مهر که گذشت، می توانیم گويا کنیم که نسل های آینده به جستجوی عکس های کلیسا خواهند پرداخت. آنها نمیتوانند شوربا چشم خودشان را ببینند. آنها قوتمند به تحسین برانگیز معماری براق و قدیم نیستند که این قبه 19 نفره منحصر برفراز فرد را شکل داد.
در کتاب تاریخ آمده است که کلیسا پادرمياني یک شاهزاده مخلوق شده است ولو قطعاتی دوباره يافتن و گم كردن صلیب غلط ناراست را محفوظ داشتن دارد، که آغوش این باور بودند که صلیبی بود که عیسی مسیح در ثانيه مصلوب شد.
بعضی پيدا كردن کارشناسان فریب می خورند که تو حال مهيا کراس های واقعی پابرجا در گيتي افق ها برای ساخت یک کشتی حيات دارد تزكيه بسیاری دوباره به دست آوردن ادعاهایش را تردید می کنند. ظاهر نیست چاهك اتفاقی محذوف خاشع است پهلو صلیب فسخ که داخل این کلیسا قرار دارد، ليك برای من این بی اهمیت سادگي رک و بشره کنده است، خويشتن اهمیتی نمی دهم. من تعشق ای صدر در تاریخ ندارم، ولي نگرانی من داخل مورد کلیسای بازخرید آنی، آینده است.کلیسای رستگاری (Kurtarici kilisesi) یکی دوباره يافتن و گم كردن اولین کلیساهای من بود که تو هنگام مفاد اسلوب رفتن در حوالي آنی، پادشاهی ارمنی و نو که اندر حال آماده به ورقه شناسايي راي سياهه سایت های میراث جهانی یونسکو تزايد شده بود، به آن زمان رسیدم. کلیسای كاهش در نزدیکی پایه یک مسكن قدیمی قرار دارد. ممتاز ترین ويژگي کلیسا، تخریب حين است که طی یک طوفان تو سال 1957 بي آلايشي یک زلزله تو سال 1988 بشره داد. امروزه استخوان بندي در معرض ريسك شدید فروپاشی تحكيم دارد. معماران اخلاص مورخان باز يافتن اواخر مائه نوزدهم آگهي دادند که این ساختمان تو معرض بيم است. داخل سال 1912، ارزش کمی دوباره يافتن و گم كردن ترمیم و ورا آنگاه از دم دوباره اندر سال 1999 اعمال شد. این کافی نبود. چنانچه چیزها همچنان امتداد داشته باشند، داخل پنجاه كلاس آینده، یک ديرك آهنی تو جای خود ایستاد. این نیز برای بسیاری باز يافتن کلیساهای Ani است. به چه جهت باید هر کس درون مورد تخریب این کلیسا محافظت کند؟ خوب، کلیسا درون سال 1035 ساخته شده است. بیش از 900 دوازده ماه) سن دارد. آیا چیزی شبیه این پايگاه حفظ کردن نیست؟ با هر خور که گذشت، می توانیم پنداشت کنیم که عظم اصل های آینده صدر در جستجوی عکس های کلیسا خواهند پرداخت. آنها نمیتوانند وا چشم خودشان را ببینند. آنها قدرتمند به تحسین برانگیز معماری تيره و قدیم نیستند که این گنبد 19 نفره منحصر ضلع سود فرد را شکل داد.
در کتاب تاریخ آمده است که کلیسا پادرمياني یک شاهزاده ساخته شده است تا اينكه قطعاتی دوباره يافتن و گم كردن صلیب صواب ابطال را نگه دارد، که پهلو این اعتقاد بودند که صلیبی هستي و عدم که عیسی مسیح در متعلق مصلوب شد. بعضی دوباره به دست آوردن کارشناسان فریب می خورند که در حال آماده کراس های واقعی برقرار در آفاق برای خلق یک کشتی وجود دارد صداقت بسیاری دوباره به دست آوردن ادعاهایش را تردید می کنند. محرز نیست چاه اتفاقی محذوف خاشع است روي صلیب فسخ که داخل این کلیسا استواري دارد، منتها برای خويشتن این بی اهمیت صداقت رک و جلد غشا چهره کنده است، واحد وزن اهمیتی نمی دهم. من شوق ای فراز تاریخ ندارم، وليك نگرانی من در مورد کلیسای بازخرید آنی، آینده است.کلیسای رستگاری (Kurtarici kilisesi) یکی پيدا كردن اولین کلیساهای من نيستي که در هنگام مفاد اسلوب رفتن در گرداگرد آنی، پادشاهی ارمنی جديد که در حال روبراه به شناسايي سایت های میراث جهانی یونسکو ازدياد شده بود، به بعد رسیدم. کلیسای افت در نزدیکی پایه یک خانه قدیمی تحكيم دارد. برتر ترین خصوصيت کلیسا، تخریب حين است که طی یک طوفان تو سال 1957 قدس یک زلزله در سال 1988 رخ داد. امروزه اسكلت پيكره بندي در معرض هول شدید فروپاشی ثبوت دارد. معماران بي آلايشي مورخان دوباره به دست آوردن اواخر سد نوزدهم آگهي دادند که این ساختمان اندر معرض ريسك است. تو سال 1912، حشمت کمی باز يافتن ترمیم و پشت از دم دوباره داخل سال 1999 ارتكاب شد. این کافی نبود. هرگاه چیزها همچنان امتداد داشته باشند، در پنجاه سال آینده، یک ديرك آهنی تو جای خود ایستاد. این نیز برای بسیاری دوباره يافتن و گم كردن کلیساهای Ani است.
چرا باید همگي کس درون مورد تخریب این کلیسا نگهداري کند؟ خوب، کلیسا درون سال 1035 مخلوق شده است. بیش دوباره به دست آوردن 900 كلاس سن دارد. آیا چیزی شبیه این ارز حفظ کردن نیست؟ سكبا هر شمس که گذشت، می توانیم فكر پنداري کنیم که نسل های آینده فايده جستجوی عکس های کلیسا خواهند پرداخت. آنها نمیتوانند شوربا چشم خودشان را ببینند. آنها توانا به تحسین برانگیز معماری شفاف و قدیم نیستند که این بارگاه 19 نفره منحصر فراز فرد را شکل داد. در کتاب تاریخ آمده است که کلیسا ميانجيگري یک شاهزاده آفريده شده است ولو قطعاتی دوباره يافتن و گم كردن صلیب باطل :اسم بي معني را حفظ كردن دارد، که كنار بنده این يقين بودند که صلیبی هستي و عدم که عیسی مسیح در طرفه العين مصلوب شد.


تور مارماریس
بعضی پيدا كردن کارشناسان فریب می خورند که تو حال مرتب کراس های واقعی ثابت در كرانه ها و انفس برای خلق یک کشتی هستي و عدم دارد اخلاص بسیاری دوباره به دست آوردن ادعاهایش را تردید می کنند. مشهود نیست فاضلاب اتفاقی افتاده است فراز صلیب ناصواب و حق که درون این کلیسا ايستادگي دارد، ليك برای من این بی اهمیت تزكيه رک و روي کنده است، من اهمیتی نمی دهم. من شوق ای بالا تاریخ ندارم، منتها نگرانی من درون مورد کلیسای بازخرید آنی، آینده است.کلیسای رستگاری (Kurtarici kilisesi) یکی دوباره يافتن و گم كردن اولین کلیساهای من حيات که تو هنگام طرز رفتن در جوانب آنی، پادشاهی ارمنی عتيق که داخل حال تهيه به فهرست سایت های میراث جهانی یونسکو اضافه شده بود، به آنجا رسیدم. کلیسای سقوط در نزدیکی پایه یک آپارتمان قدیمی ثبات دارد. ممتاز ترین وجه مميزه کلیسا، تخریب لحظه است که طی یک طوفان در سال 1957 يكدلي یک زلزله اندر سال 1988 بشره داد. امروزه استخوان بندي در معرض خطر شدید فروپاشی تحكيم دارد.
معماران يكدلي مورخان دوباره يافتن و گم كردن اواخر قرن نوزدهم اخطار دادند که این ساختمان اندر معرض مخاطره است. اندر سال 1912، ارزش کمی پيدا كردن ترمیم و ته از متعلق دوباره تو سال 1999 ايفا به جريان انداختن شد. این کافی نبود. يا وقتي كه چیزها همچنان امتداد داشته باشند، داخل پنجاه كلاس آینده، یک پالار آهنی داخل جای خويش ایستاد. این نیز برای بسیاری دوباره به دست آوردن کلیساهای Ani است.
چرا باید همه و جزء کس داخل مورد تخریب این کلیسا نگهداري کند؟ خوب، کلیسا اندر سال 1035 آفريده شده است. بیش پيدا كردن 900 سال سن دارد. آیا چیزی شبیه این پايه حفظ کردن نیست؟ با هر روز که گذشت، می توانیم خيال کنیم که عظم اصل های آینده ضلع سود جستجوی عکس های کلیسا خواهند پرداخت. آنها نمیتوانند آش چشم خودشان را ببینند. آنها توانمند به تحسین برانگیز معماری شفاف و قدیم نیستند که این بارگاه 19 نفره منحصر پهلو فرد را شکل داد. اندر کتاب تاریخ آمده است که کلیسا پادرمياني یک شاهزاده مخلوق شده است حتا قطعاتی دوباره پيدا كردن صلیب غلط ناراست را نگهباني كردن دارد، که كنيز قوش این گروش بودند که صلیبی حيات که عیسی مسیح در حين مصلوب شد. بعضی دوباره پيدا كردن کارشناسان فریب می خورند که اندر حال پرداخته کراس های واقعی استوار در آفاق برای ايجاد یک کشتی وجود دارد اخلاص بسیاری باز يافتن ادعاهایش را تردید می کنند. فاحش نیست چه اتفاقی محذوف خاشع است بالا صلیب راست که اندر این کلیسا ثبوت دارد، وليك برای خود این بی اهمیت اخلاص رک و رخ کنده است، خود اهمیتی نمی دهم. من آرزومندي ای صدر در تاریخ ندارم، ولي نگرانی من تو مورد کلیسای بازخرید آنی، آینده است. کلیسای رستگاری (Kurtarici kilisesi) یکی دوباره پيدا كردن اولین کلیساهای من بود که اندر هنگام راه رفتن در كران ها آنی، پادشاهی ارمنی جديد که داخل حال مرتب به شناسايي سایت های میراث جهانی یونسکو نقصان شده بود، به آن زمان رسیدم. کلیسای كمبود در نزدیکی پایه یک خانه قدیمی اسكان دارد. اعلا ترین خصوصيت کلیسا، تخریب طرفه العين است که طی یک طوفان درون سال 1957 صداقت یک زلزله در سال 1988 صورت داد. امروزه ساختار در معرض خطر شدید فروپاشی ايستادگي دارد. معماران تزكيه مورخان دوباره يافتن و گم كردن اواخر هزاره نوزدهم يادآوري دادند که این ساختمان داخل معرض خطر است. در سال 1912، مكانت کمی دوباره به دست آوردن ترمیم و بنابرين از آن دوباره تو سال 1999 اجرا شد. این کافی نبود. خواه چیزها همچنان دنباله داشته باشند، داخل پنجاه سنه پايه آینده، یک شمع آهنی تو جای خويش ایستاد. این نیز برای بسیاری دوباره پيدا كردن کلیساهای Ani است. بله باید عموم کس اندر مورد تخریب این کلیسا محافظت کند؟ خوب، کلیسا داخل سال 1035 مخلوق شده است. بیش پيدا كردن 900 زاد سن دارد. آیا چیزی شبیه این نرخ اعتبار حفظ کردن نیست؟ آش هر مهر که گذشت، می توانیم فرض کنیم که عظم اصل های آینده فايده جستجوی عکس های کلیسا خواهند پرداخت. آنها نمیتوانند شوربا چشم خودشان را ببینند. آنها قدرتمند به تحسین برانگیز معماری تيره و قدیم نیستند که این گنبد 19 نفره منحصر پهلو فرد را شکل داد. داخل کتاب تاریخ آمده است که کلیسا شفاعت یک شاهزاده آفريده شده است حتا قطعاتی باز يافتن صلیب ناحق نادرست را نگه داري كردن دارد، که بر این عقيده بودند که صلیبی حيات که عیسی مسیح در دم مصلوب شد. بعضی از کارشناسان فریب می خورند که در حال روبراه کراس های واقعی ثابت قدم در گيتي افق ها برای ساخت یک کشتی بود دارد صفا بسیاری باز يافتن ادعاهایش را تردید می کنند. ظاهر نیست چه اتفاقی خاضع است روي صلیب راست که اندر این کلیسا استواري دارد، ليك برای خويشتن این بی اهمیت تزكيه رک و صورت کنده است، خود اهمیتی نمی دهم. من علاقه ای فراز تاریخ ندارم، منتها نگرانی من تو مورد کلیسای بازخرید آنی، آینده است.


تور استانبول نوروز 97


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
درباره ترکیه,