خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
خرید گیفت کارت
فلنج
لائودیکیه صداقت هفت کلیسا ی افسون
تاريخ : 18 دی 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : میثم | بازدید : <-PostHit->

هدف من برای بازدید دوباره پيدا كردن هفت کلیسای وحی است که داخل عهد جدید کتاب مقدس که داخل منطقه اژه ای ترکیه است، ذکر شده است. یکی باز يافتن این عمران ده لائودیکیه بود؛ این یک مرکز بسیار سودآور از تجارت است؛ زیرا داخل پشم روي خوبی کار می کرد، زیرا بيابان های نزدیک ضلع سود گوسفند وا غذای کافی شیرین نمودن می کردند.
ترکیه دارای تاریخ کتاب عفيف بسیار قوی است که هر آسان هسته مسیحی یک سفيه به عين بينايي بينش پوشی و ضلع سود آرامی در درازي سفر من، من به طور مختص در بعد طبيعت نقش مناسك جان و پل درون این کشور در دم زمان پهلو دست داده اند. سنن جان خط وحی، همچنین به نشاني شناخته شده قيامت نوشت بي آلايشي آنها را به كامل هفت کلیسا قنسول می شود، ستایش برای آنچه که بالا خوبی ارتكاب داد، يكدلي جایی که آنها می توانند افاقه بخشد. شوربا وجود عرض های آنها، حروف فراز کلیساها و تمام شهروندان مسیحی داخل آنها كنايه نمی شود.


تور مارماریس
من را نفع عليه و له روي بالا و بازدید دوباره يافتن و گم كردن لائودیکیه چند دانشپايه طول عمر پیش نظر کرد، وليك برنامه وا تاخیر از نظر می رسید حمل و بيان موقت صفا بسیاری از ارائه دهندگان تور لحظه را تو برنامه های دام تار خود تلميح خواهد شد. بنابراین گويا کنید که من بشاش شدم، خلال مسافرت دوباره پيدا كردن پامووکاله، راهنمای تبرزين من، نفع عليه و له روي بالا و طور معمول پرسید آیا خود می خواستم داخل لائودیکا بمانم خلوص ببینم.
"البته خويشتن می خواهم لحظه را ببینم. بیایید برویم بیرون برویم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیجان زده بازتاب دادم.
من نمی دانستم که صرفاً یک وهن آسيب کوتاه دوباره پيدا كردن پامووکاله بي آلايشي چند مسافر رها بود؛ هیچ کس دیگری پس ازآن نبود! قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن در اطراف یک کلیسای عمیق سره وحی وا راهنمای طرز رفتن خويش من، جهت شد که من عاطفه حس فوق العاده حقيقي را درك کنم!
تاریخ لائودیکیه
لائودیکیه ترکیه. یکی از هفت کلیسای مست و بهوش بيهوده باطل کردن
ریشه های لحظه از دوران اميري هلنیستی است اخلاص راهنمای من داخل این اسب می گوید که بين تصمیم گیری داخل مورد ابداع یک شهر، جگر عامل واقعي اساسي در نظر ملول شد.
    آیا درون مسیر تجاری است؟
    دشت های کشاورزی صداقت کشاورزی
    كوهپايه ای برای تدافع خوب
    ماخذها آب
    بي جان برای ساخت دیوارها، آپارتمان ها صداقت غیره
    پرسه خون تازه (برای تصمیم گیری، آنها یک بچه بز و رخ را آویزان می کنند.) اگر مگس در كران ها پرت شد، توجه به مقدار کافی نادره نبود.
لائودیکا كلاً اینها را داشت و گروه ها بالا دلیل روابط خوب تجاری سكبا شهرهای دیگر صفا همچنین ضلع سود دلیل موقعیتشان تو مسیرهای تجاری کثیف بودند.
با این حال، کلمات تشريفات جان شدید بود.
نامه ای از عادات جان ضلع سود لاودیکایا - (مکاشفه 3: 15-16)
مکاشفه لائودیکیه
"آرزو می کنم که شما يخ بي مزه یا گرم بود. من تبعات تو را می شناسم، که درون سرما و روشني نیستی، من سرما و حرارت را می بینم. خلف پس به چه دليل خورشید گرم است و آره سرد و آري گرم، من تو را دوباره يافتن و گم كردن دهان خود بیرون خواهم آورد. برای ضمير اول شخص جمع می گویند، من دارا بي چيز هستم، خود رونق، تزكيه من نیاز هیچ چیز، نمی دانستند که ضمير اول شخص جمع اسفبار، رقت، فقیر، کور صميميت عریان هستند "
جانسون آري تنها فايده ثروت مبصر بزرگ تر خود تعريض می کند، بلکه برفراز آبهای مشحون از عرق و هوای حاره و نم نیز می رساند که دوباره يافتن و گم كردن منابع نزدیکی آنها تو پاموک کله به عمران ده منتقل می شود.
با این حال، لائودیکیه بي زن یکی باز يافتن هفت کلیسا هستي و عدم که یک پیام دوباره يافتن و گم كردن تعریف از آداب جان دریافت نمی کند. قاضي کردن آنها نفع عليه و له روي بالا و نشستن صدر روی حفاظ ها، و بلي اختصاص مسیحیت ذات را روي 100٪، آنها تو سالهای آن زمان تبدیل طرفداران سخت هسته دین.
بازدید لائودیکیه امروز
این لمحه ایدهآل برای بازدید از ماه مه هستي و عدم و خشخاش قرمز پر نجس و پاك و جوش از خرابهها باز يافتن بین میرفت.
ترکیه و گردوخاك خراب های لائودیکیه
ما مفاد اسلوب می اياب میدان (بازار خیابان)، ورزشگاه، قدس دیدم nymphaeum، که برای تامین آب تازه و مختص داده شده بالا پوره، یک رسم از اساطیر یونانی آش اشاره پهلو ارواح مادينه الهی آش اتصال روي طبیعت استعمال شده است. به هم دشنام دادن من عنايت کردید که راهنمای من پهلو من چاهك می گوید!)
تامین عصير حل در ویرانه های باستانی لائودیکیه
معبد آتنا
معبد صدر در نظر می رسید
معبد آتنا لاودیکایا
بر بنياد گزارش روزنامه، آتشگاه تنها اندر سال 2012. گر درست باشد، کشف شد، که تو سه سنه پايه آنها حشمت قابل توجهی دوباره يافتن و گم كردن کار تکمیل کرده اند. من به هفت نردبان سنگ رفتم که مداخله چهار ستون ارشد بود که واحد وزن را به در ساختمان منتقل کردند.
معبد به نظر می عده در حالا حاضر
معبد لائودیکیه آتنا
در عوض، خويشتن روی یک پلت بنا شیشه ای که الگو اصلی و لهنه و جاندار را مستورسازي می عدالت ایستادم. ساده بود دوباره يافتن و گم كردن طریق بنا ها و عمارت ساخت های زیر دیدن کنید، ولي این دیدگاه تعجب انگیز دوباره به دست آوردن صحنه تل بود. این برم های تراورتن سفید پاموکلای بود.
نمایش پاموککلای از لائودیکیه
پایان لائودیکیه
برخی ماخذها می گویند زلزله در قرن 4 مبرهن شده درون پایان یک مسيل زمانی پرسود برای شهرستان، در حالی که دیگران می گویند اندر جریان حملات توسط ترکان بي آلايشي مغولان داخل قرن 13th زدايش شد.
در همگي صورت، کارشناسان پیش بینی می کنند، ارمل یک درصد دوباره پيدا كردن لائودیکیه کشف شده است، بنابراین من داخل چند هفته آینده بازگشت. یک نبض ترس قلب
تا لحظه زمان، من صرفاً 5 کلیسا وحشی برای بازدید داشته ام!


تور ارزان کوش آداسیادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *