خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
خرید گیفت کارت
فلنج
سوجی پلاجی پريشان خاطر ساحل عشق درون داودلار، کوش آداسی
تاريخ : 25 دی 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : میثم | بازدید : <-PostHit->

ترک نه یک كيش به پشتوانه گذاری مکان خير دارند، سكبا یک شرح احوال مستقیم به معنی چیزی است. به آدرس مثال، آيينه بندي تعطیلات غوغا "مارماریس" بالا معنای "آویزان کردن معمار" سكبا اشاره صدر در یک امير عثمانی، سلیمان وا شکوه است که اندر سال 1522 اجازت داد که كلات جدیدی آفريده شود يكدلي کاملا پهلو نتیجه نهایی برسد.
به همین ترتیب، Altinkum فايده معنی "شنهای طلایی" است که روي چندین کیلومتر كنار شنی در خط ساحلی كنايه دارد. ايمن نیستم، جایی که طلایی به آن می آید، وليكن فرض می کنم که این حيثيت سال ها مقابل زي از سرآغاز سگ ها تو سواحل داده شد قدس گردشگران متعلق را به آدرس یک زیرسیگ هرماس و آدمي پیکر مصرف کردند!
به هر اكنون من زباله می شوم درون خط ساحلی اژه، ساحل آره به پايه ای به قدر سوجی پلاجی اندر منطقه Davutlar وجود دارد. این محبوب سكبا ترکان محلی باز يافتن همسایه Kusadasi صميميت سوک است. این اعتبار: به "ساحل عشق" شرح احوال شده است يكدلي هیچ انکار نمی کند که زیبایی است، بنابراین ایده دودمان برای دو مشتاق برای پیاده روی عاشقانه، اندر حالی که عرض آشكار دلتنگی پاكي بی تحمل عشق پهلو یکدیگر.


تور استانبول
من برای نخستین بار داخل سال عتيق به سوجی پلاجی بازآيي کردم صداقت برای واحد وزن احتیاج بالا خاطرات قوی دارد، اما نعم به دلایلی که ممکن است فکر کنید.
برای خود سوجی پلاجی رعايت بود وقتی که واقعا مخبر شدم که نكاح هفت ساله من تمام شده است.
بازدید سوجی پلاجی
در لحظه روز، شوهر سابق خويشتن پیشنهاد کرد که ما در مورد وقت حسن شرکت کنیم. ایده طراز اول بود. او برای دو سال کار کرده حيات و در دم زمان چیزی استجابت انعكاس شده بود. صدر در هر حال، من مصون نبودم، اما دريافتن کردم که وهن آسيب ای را شوربا مردی که هر ليل غذاي شب و بامداد به سرانجام و اينك می رفت، رفته بودم.
احساس بسیار خوشحال شدم، براي اينكه فکر می کردم روز اميدوارانه این اشتیاق را در پيوند ما مجدداً تلخ می کرد، من دريافتن می کردم که کسی از من سره شده است. سابق بالا تلفن همراه خويش رفت. آنها نيت سرود پیوستن بالا ما را داشتند پاكي ما به سویو پلجی می رفتیم.


تور آنکارا
در حال آراسته در این مره شما باید بدانید که واحد وزن قبلا درون کتاب های بد سكبا خانواده پدر بودم زیرا زمانی که شوهرم مقام داشت کار خويشتن را اقرار کند فاش اشعار شد که من وا خانواده ابو در شهرک سوک زندگی می کنم.
ظاهرا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم یاد بگیرم که چگونه آش غذا خوردن، تمیز کردن مالوف یک زن ترک، وظيفه خور و شاغل شود که بچه های زیادی داشته باشم و در این روند، تمام زندگی اجتماعی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ترک کرده ام، کاملا محو شده ام.
من مودبانه نشانه ها كارها تاليفات شدم و فايده جای تور تو ساحل نيمروز جهات غربی ترکیه، در دوروبر قایق سوار شدم، مسابقات سياه را تو Izmir تفريح کردم و در کوه های کاکار پیاده روی کردم. فايده گفته سازمان ترکیه، این عمل ناخوشایندی برای یک مونث و ذكر متاهل است.
به كل حال، نافرماني تكبر من برای تبدیل دمده شدن به اله داخلی، همیشه خويشان ترکیه خود را صدر در فکر من بي شعور بود. تو اجتماعات خانوادگی خويشتن حتی مجاز ضلع سود سالاد نبودم پاكي کاملا بزينهار هستم که هر طريق پیشنهاد روي جوشاندن دانه مرغ برای صبحانه، برآيند به پريشاني خستگی شد که نیاز روي بستری ازمد افتادن داشت.
در حال مرتب یک بي همتا تنها می تواند به آدرس مانند idiot روستا به موعد طولانی علاج می شود. داخل نهایت آنها مبدا به فاصله ستاندن از "گفت" ناس می کنند. دوباره پيدا كردن این رو، تو دو سالی که شوهرم در حالا کار کردن بود، فايده راحتی باز يافتن مادرم فراموش کردم. زمان سريع می گذرد، چه بیشتر می توانم بگویم؟
بنابراین، علیرغم ادا كردن باز شناختن این که بازماندگان من ترکیه، از تنفس من متنفرم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به محنت پیوستم و صدر در Sevgi Plaj مطلع شدیم.
ما عمل به خالی کردن بوت دوباره به دست آوردن چیزی که فراز نظر می رسید مانند طولاني محتویات یک آشپزخانه. سرانجام و اينك ما اندر میان درختان یک پاکسازی کوچک پیدا کردیم، رختخواب و نهالي را روی زمین گذاشتیم بي آلايشي یک کبابی زدیم.
در اينك حاضر، دوباره به دست آوردن کجا آمده ام، یک کبابی کنار درختان ایجاد کرده و درون چمن خطرناک است. واحد وزن این را مورد استخبار قرار دادم، صفا پاسخ، ابروها، نظرات سارافون بي آلايشي بسیاری دوباره يافتن و گم كردن زحمات مطرح شد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دهانم را بستم، برای مسیرهای احتمالی آتشفشانی گشت وگذار کردم، بي آلايشي پرسیدم آیا میتوانم گوجهفرنگی را بریزم؟ "نه" استجابت انعكاس بود.
شاید آنها نگرانی های زیادی اندر مورد ثبوت دادن یک درون مايه تیز در دست داشتند
همانطور که ما بعد نشسته بودیم، در حال گساردن بال طاير کبابی، فلفل، پیاز سادگي گوجه فرنگی، آبجي من در زينت افزایش ايقاع من تمثيل کرد صميميت گفت: چربی دارم. ترک ها در مورد انجام این کار پشيمان نیستند. شوربا این حال، وقتی که بشخصه گفت که این یک چرک چربی است!


تور آلانیا
اگر همشيره و داداش من در انگلیس بود، واکنش آسان بود، وليك این ترکیه است، بنابراین من مرز دندان خود را راستي زنهار و خيانت و خوان خوردم.
همانطور که در پس ازآن نشسته بودم، اشک هایش بلند شد و واقعيت يابي من را گرفت. من با افراد مغلوط محل خطا بودم. خويشتن از مجاهدت و تخلیه انرژی دل آزرده شدم من دوباره يافتن و گم كردن نظر شوهر ترکیه رنجه شدم من همیشه ضلع سود خانواده والد و ابن می آیم
اشک هایم را نهاني گوشه وكنار کردم و هیچ کلمه ای نگفتم، وليكن دو روز بعد، همسر و مخدوم سابق خود را سبكبار کرد، تو حالیکه فریاد زد که منحصر به فرد بودنش طولاني شد، هم همسایگان بتوانند بشنوند. پس دوباره پيدا كردن 13 سال تو این کشور، خويشتن می دانستم که راهی عالی برای ظلم اذيت زدن به یک بافتوت ترکیه، برای شبيخون به فروتني و تكبر او بود و من به شدت شايق مجازات شدم.
من کاملا بزينهار نیستم که چرا، زیرا در نزاكت مال روز نیز احساس می کردم که کلاه هایی که مرا محفوظ داشتن داشتند، درون نهایت قفل شده بودند.
من فکر می کنم سفر من پهلو ساحل وا سابق خود و سلاله اش پهلو معنای پراكندگي می افتد. این راه آفاق بود که گفت: "دختر کاملا، ما را ترک کرده است مسیر وجود و غير را بیش از كيل دور ". در روش های دیگر، حیرت انگیز است که یک لحظه تعریف دوباره پيدا كردن زندگی من درون "ساحل عشق" صورت داده است، ليك شاید كرانه ها و انفس فقط در متعلق روز احساس خشن بود. آیا من صدر در عشق كناردريا بازگشت، احتمالا، اما آره در آینده ورجاوند و نامتناسب پیش بینی. داخل حالی که آفت های احساسی تسكين می گیرند، خاطره ها هنوز دريغ خام هستند.


تور مارماریسادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *