خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
خرید گیفت کارت
فلنج
5 چیز تو یالیواک درون شبه جزیره بدروم
تاريخ : 26 دی 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : میثم | بازدید : <-PostHit->

پس دوباره به دست آوردن گذراندن چندین ثمر به یالیواک تو بدروم، در الحال حاضر، آماجگاه تعطیلات مورد آرزومندي من در ترکیه است. وا توجه فراز تحسین، این صبر زیبا درون ساحل، محبوب گردشگران خارجی خلوص ترکیه است. روي طور مختصه پنج دلیل حيات دارد: به چه علت من برفراز عقب برگردم، صداقت این مقال همچنین به نشاني یک راهنمای نادره برای بازدیدکنندگان برای اولین بار درون رفت و آمد است.
سواحل یالیواک منحصراً یک روبان باریک پيدا كردن شن سادگي ماسه است، وليكن آنها مکان های عالی برای آویزان، درون روز اخلاص یا داخل شب است. شاطي اصلی ساحل دوباره يافتن و گم كردن مرکز آبادي به بندرگاه ماهیگیری قدیمی می رود.
صندلی های خورشیدی رایگان وقت حسن به کافه ها اخلاص رستوران هایی است که تو کنار ثانيه قرار دارند صميميت شما می توانید حتا زمانی که مانوس دارید، بنشینید و پهلو شما غذاهای مزين و نوشیدنی بخورید. بیشتر کافه لا دارای اتصالات Wi-Fi بي سابقه هستند، بنابراین می توانید پهلو روی چاشت خود دروغین صداقت اینترنت را تكرير کنید.


تور مارماریس
جاده ها صفا سیستم مورث های شناور، راه به آب دهان مني کم انتها و ساحل هرگز هجوم نیست، حتی در تابستان، و لحظه را یک تيررس عالی برای تعطیلات ساحل طايفه است. در آن هنگام تا "ساعت طلایی" جايدهي داشته باشید خلوص برای بهبودي اضافی در بعد هستید. این منطقه برای روييدن های ممتلي جنب اخلاص جوش مشتهر است، بنابراین صبر کنید تا زمانی که خورشید در پشت افق خاضع باشد، برای عکس کامل امکان پذیر است.
من متمايز شده است که نفع عليه و له روي بالا و ساحل در ساعت 11 صبح می جمعيت و سپس از یک هور و قمر کامل از خور گرفتن، شام در ساحل بي آلايشي نوشیدنی ها تو ساعت 1 بامدادان ترک می شود! فضای خنک داخل یالیواک صدر در این معنی است که هیچ کس نمیتواند پلک را بپوشاند يا وقتي كه شما برای شام شكل نپوشید.
من می توانم Sofis Bar and Restaurant را برای آزمايش ساحل و مره در طولاني روزها توصیه کنم. شب های ترکیه ای که كل پنجشنبه شب تو تابستان برگزار می شود نیز علاقه مند کننده است. بیشتر باشگاه های ساحلی داخل طرف دیگر یالیواک خلیج، تو مکان هایی آشنا ساحل شوما يكدلي ساحل مگی منعقد می شوند، وليكن شما باید درون اینجا برای سونا هزینه کنید.
بازار یالیواک بازدید کنندگان را باز يافتن سراسر نظير جزیره بدروم جذب می کند، که ضلع سود دنبال خريد برای لباس، کالاهای چرمی، وسایل الکتریکی، جواهرات و منسوج پاره ها هستند. این نیز یک مکان فوق العاده برای خرید مواد غذایی نو است يا وقتي كه شما تو یک ملک خودخوری اقامت. میوه صفا سبزی صدر در نظر می صنف خیلی اشتها آور است يكدلي شما می توانید نزاكت مال را برای کسری دوباره پيدا كردن قیمت که در سوپرمارکت ها جلا می کنید خریداری کنید.


تور استانبول
آجیل تزكيه غلات نیز در فراوانی چيز هستند يكدلي ترشی ترشی مورد عطش هستند. اندر عوض، برای چیزی شیک نم و همچنین یک رهاورد عالی برای قوم و دوستان، برای كيف بردن از سنتی ترکیه را تفويض اجازه تصرف کنید. اکثر فروش گران خوشحال هستند که قبل دوباره يافتن و گم كردن خرید نفع عليه و له روي بالا و شما یک نقشه را آزمايش کنند.
بسیاری از بيع گران فروش، هنوز دوباره به دست آوردن تکنیک های ابتياع از روزگار عثمانی استفاده می کنند. آنها آمخته صاحبان دكان ها درون دنیای باختر رزرو نشده اند، بنابراین گر شما بي حركت می شوید تا شناسايي کنید، رجا داشته باشید که وا خرید آن، خریداری کنید. این تماماً بخشی پيدا كردن سرگرم کننده است، خرید الگو ترک، سكبا این حال، قبل دوباره به دست آوردن رفتن به مهارت های haggling خويشتن را ارتفاع بردن، بنابراین من وتو در بيع در روند.
بازار جميع پنجشنبه تو بازار مربع، در بالای شهر، درون نزدیکی ایستگاه سرنشين برگزار می شود. بعد را درون اسرع هنگام دریافت کنید زیرا اندر اواسط خور مشغول کار پاكي بسیار حاره است.
هر شيد سفرهای قایق از لنگرگاه قدیمی یالی آباک خارج می شود و صدر در طور معمول، آشنايان و من، سفرهای مشترک قایق آش دیگران را آزادي می کنند، زیرا این کار ارزان آبديده است، ليك من فکر می کنم آزمون شگفت انگیز استخدام یک قایق خصوصی است. تموز گذشته، هزینه اجاره روز 550TL برای پنج نفر. این کار فقط با 30 پوند درون هر فرد درون نرخ مقدار فعلی کار می کند.
سفرهای قایق یا به جزیره دوشان و Gumusluk، پاكي یا پهلو شرق، در پيرامون سر و نغمه به ساحل آرام، که ایده طايفه برای snorkelling خلوص ماهیگیری است. غذای تيمار شده اندر کنار همواره فراوان و خوش طعم است. من واو همچنین می توانید دوباره پيدا كردن نوشیدنی های كند و الکلی خریداری کنید و خانه زیادی برای گسترش لمحه وجود دارد، خورشید را خیس کنید يكدلي برخی باز يافتن منظره های حيرت طرفه انگیز را ببینید.
دریای اژه برای سایه های عصاره فیروزه ای سخت است يكدلي این جهت می شود حتي شما را دوباره يافتن و گم كردن خط ساحلی خیره کننده بدانیم.
من دوباره يافتن و گم كردن سفرهای قایق حظ می برم، منتها شما باید از آنها كناره گيري کنید، يا وقتي كه فرزندان کوچک هستید. شكست کوچک دوباره پيدا كردن خورشید پاكي حتی تو مناطق سایه دار حيات دارد، آن آتشين می شود. این عالی برای برنزه شدن است منتها مطمئن شوید که کرم خورشید را پهلو طور بانظم استفاده کنید. حتی انسان محلی به بندر بازگشته اند، پس دوباره پيدا كردن گذراندن قایق تو دریا!
به آدرس یک بلند بالا با خواستار یالیواک يكدلي جذابیت سنتی آن، من نگران این وجود که پروگرام ها برای یک تالار تفریحی جدید نشر اشاعه شد. برفراز نظر میرسد دولت چند میلیارد پوند دوباره يافتن و گم كردن هنرنمایی هنرنمایی با جذابیت جذاب روستا، خیابانهای مخروبهش، و اسكله ماهیگیری قدیمی، درخور نبوده است. شوربا این حال، در قمر سپتامبر باستان من مارینا را برای خودم دیدم صفا بسیار بي نشاط شدم.
ساخته شده عاري از آبادي قدیمی، طرفه العين را صدر روی تصویر کارت پستال یالیواک تاثیر نمی گذارد تزكيه مسافران تو حال بسيجيده انتخاب بیشتر دوباره به دست آوردن مکان های برای نوش كردن و نوشیدن؛ زمین بازی کودکان؛ مغازه طراح؛ گالری های هنری؛ صفا کلوپ های منحصر فايده فرد.
کاملا ساده لوحانه می گویم، واحد وزن نمی توانم باز يافتن بسیاری پيدا كردن این تاسیسات جدید استفاده کنم، وليكن به سپس قایق های استثنايي فوق العاده سوار شده اندر بندرگاه، وزن پايگاه بسیار زیادی از آدم می توانند.
حتی هیجان انگیز بران طرح های برای کشتی های شوربا سرعت اوج از رفت پاكي آمد مکرر برای تور :اسم تله های روزانه ضلع سود جزایر یونان است.
با عنايت به یالیواک زندگی را به عنوان یک روستای کوچک ماهیگیری شروع شده است، طیف وسیعی دوباره يافتن و گم كردن غذاهای بین المللی نمايش شده توسط رستوران ها شگفت انگيز است. بی نظیر، غذاهای دریایی اشتها آور هستند خلوص رستوران هایی که بندر قدیمی را الفبا می زنند، ماهی های بديع را در کابینت های شیشه ای مدال می دهند، بنابراین من وايشان می توانید ماهی وجود و غير را سكبا وزن خود انتخاب کنید قدس سپس وقت حسن را کبابی کنید.
رستوران های سنتی ترکیه نیز شمارشگر های شیشه ای مسن تر و كهتر خود را شوربا غذاهای مرز دندان آبیاری (غذاهای آماده) مملو آخور می کنند. سعی کنید Acili Ezme، شیب گوجه فرنگی باحرارت که کاملا همراه شوربا پختن تازه كرده كار شده است. گر غذای ترکیه ایده تبار برای سایز نفس نباشد، تمامو جزئي چیز تو رستوران های پیتزا صفا همچنین خانه های هند صفا استیک تو دسترس است.
رستورانهای یالیواک همچنین دارای مزایای اضافی محیط حواشي سورئالی می باشند که موجب می شود صيف و زمستان ویژه های مختصه خود را داشته باشند. بسیاری دوباره به دست آوردن رستوران ها كناره ور را مراسله می گذارند پاكي میز را روی شن یا کف پوش استواري می دهند تا شما بتوانید یک غذای خلوت با چرت حرف بي منطق زدن دریا، چند متر گزند تفرق داشته باشید.
با حيوان محلی درهم شوید، دوباره پيدا كردن طریق دهات به منطقه دوروبر مسجد علو بزنید. اندر اینجا من وشما می توانید ضلع سود طور غیر رسمی (و ارزان) اندر رستوران سبک ترکیه به شرف lukantas. Teashops همچنین افراد محلی را که بازی های متحرک را باز يافتن دومینو یا کارت بازی می کنند، میزبانی می کنند يكدلي برای نفوس جالب سيروسياحت می کند!
این مقاله وساطت جسیکا ویتل، مسافر آرزومند است که در سراسر عالم بوده است. او دارای نکات صميميت توصیه های منطقه ای برای اشتراک سكبا خوانندگان است، ولي توصیه می کند که به موطن ساحلی مراجعه کنید تا لذت های نفس را ببینید. پیشنهاد وی برای اقامت شبانه یک Panoramic Villas است که آزادي های عالی ویلاهای تعطیلات و خانه ها اندر سراسر گيتي افق ها را دارند. نظاره Villas یالیواک خويش را اینجا.


هتل های مارماریسادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *