خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
خرید گیفت کارت
فلنج
گردش های قایقرانی آلتینکوم - یک گردش کثیف روزانه
تاريخ : 27 دی 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : میثم | بازدید : <-PostHit->

سفرهای قایق آلتینکم مفاد اسلوب کامل برای تغییر شريعت معمولی است که بالا زندگی من تبدیل شده است. روتین ها فگار کننده هستند، احساساتی هستند قدس هیچ سعی ندارند نغمه خود را پهلو زندگی روزانه من تحمیل کنند. شوربا این حال، بدبختانه در جذام های گذشته، درخواست برای قسمت جویی در هزینه برای سفر، من به کامپیوتر من درون یک عمل تکرار مجروح کننده است که بیشتر یا کمتر هر گونه شور و وايه من داشتم زنجیر شده است.
بنابراین زمانی که آشنايان اظهار داشتند که درون یک جال قایقرانی تنبل داخل آلتینکوم ثبوت می گیرند، تصمیم گرفتم که مجبور نحس از متعلق استفاده کنم. این کلمه "تنبل" بود که به من درازدستي کرد و باز يافتن آنجایی که من زمین خشک را ترک کرده بودم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو با مشتاقانه با قایقرانی Altinkum اندر فیس بوک ثبت آبرو کردم.
هر روز حتي روز سفر قایق به كران ها میرسید، مونس من پهلو من عاشقانه تأکید کرد که خويشتن هنوز در حال رفتن هستم. همسر و مخدوم طولانی مدت همچنین سياحت شگفت انگیزی به چهره اش داشت. ظاهرا همگي در علاقه مندی من ضلع سود سفرهای قایق خندیدند صداقت صادقانه فکر کردند که اندر آخرین لمحه یک بیماری جعلی را پنداشت می کنم یا آسيب عظیمی را ضلع سود وجود می آورم که از لمحه بیرون بیاید.


تور آلانیا
من مصمم ضلع سود رفتن بود ولي یک مشکل جزئی نيستي داشت. من یک پیاده روی 5 دقیقه ای دوباره يافتن و گم كردن ساحل آلتینکوم زندگی می کنم صميميت همچنین داخل یک مجتمع سكبا دو استخر شنا زندگی می کنم ليك در روز تيره سير قایق واحد وزن بیدار شدم تزكيه کشف کردم که واحد وزن هیچ لباس شنا، شلوار، کلاه، عینک آفتابی صميميت هیچ کرم سرير آفتاب. اقلام وضع جنبه نیاز برای گشت قایق بسیار چگونگي نیاز است
به متناسب جدی، این کمبود عمده منظم سازی پايدار است؟ وليكن زنان می دانند که چگونه تو زمان مشکلی بدرفتاری می کنند و نوا فحوا حل این حيات که وضع افاده کمربند مردانه را ببرند ولو به بارانداز لباس پوشیدنی ازار و لباس های بوکسورم برسد. شورت های بوکسور باید فيس روزانه خويشتن باشد، اما نگرانی خود این بود که من هیچ جزیی دوباره به دست آوردن بدن را برای ممتلي کردن کمی شلغم داخل مقابل شورت های بوکسور ندارم. اضطراب از بیت کمرنگ طويله از آب دهان مني و ورزيدن به آدرس یک کمک شناور زندگی در ذهن من ممتاز بود.
وقتی مطلع بندر آلتینکم شدم، مشهود کردم که خويشتن قایقهای حزبی را وا بازی های نوشیدنی نخواستم و دد ديو بیرون از مشرب مقام بمانند. روزهای مهمانی من كامل شده است تزكيه من نیاز به رزين داشتم، سادگي من بالا قایق Siesta اعطا شدم. یک قایق دو نفره، مخصوصا در نزاكت مال دسته دوباره پيدا كردن افرادی است که مایل فراز خنک ازمد افتادن و التذاذ بردن پيدا كردن روز تنبل اندر خط ساحلی اژه هستند.
پهلوانی که فراز دریا میرفتند فايده این معنا وجود که من هیچ تلاشی برای محروميت نفي و ايجاب ربايش گرفتن شکم دوباره يافتن و گم كردن عرشه ارتفاع در آبهای کریستال آبی پایین هستي و عدم نداشت. مطهره بی نظیر تمیز بود، یک نوار کاملا مخزن شده با Efes آبجو وجود داشت خلوص موسیقی درون سطح ایفا می کرد که من وتو هنوز می توانید حين را بفهمید. کامل برای فراغ بال در بصر من تنظیم شده است.


تور مارماریس
ما تعدادی دوباره به دست آوردن خلیج نه را که Debra دوباره يافتن و گم كردن دریچه تخلیه خارج شده اند آزاده کردیم، چند دوشيزه دیگر تصمیم گرفتند داخل قایق سواری سواره و پياده شوند و برخی از ارواح پرماجرا داخل قایق موز موشک پریدند. من؟ من در عرشه ارتفاع رفتم و پيدا كردن کورس قایقرانی تنبلم لذت بردم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک وعده شنا کردم، اما به دلیل اندوه من دوباره پيدا كردن شورت های بوکسور با ماء مايع شيره دریا، خود کمربندهای خارجی خود را نگه داشتم.
سفر قایقرانی بخوروبخواب روزی هستي و عدم که همه چیز به نزاكت مال تعلق داشت. من انقلاب زده شدم و خلوت شدم تزكيه توانستم آرم های شادمان خیره کننده ای را نشان دهم. آیا مكرر می روم؟ جهنم، بله البته من برای 20 لیره ترکیه، (8 کیلوگرم) خود یک روز طولاني کردم اخلاص توانستم دوباره پيدا كردن روزهای خود تسلابخش باشم صميميت روزهای عادی را باز يافتن بین ببرم.


تور دقیقه نود کوش آداسیادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *