خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
خرید گیفت کارت
فلنج
بندر کوش آداسی درون ترکیه
تاريخ : 4 بهمن 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : میثم | بازدید : <-PostHit->

بندر کوش آداسی یکی باز يافتن جنبه های واحه است که وا وجود محبوبیت روزافزون شهر به آدرس یک آماج کروز کشتی، ریشه های طرفه العين را به آدرس یک روستای کوچک پايدار نگه داشته است. بسیاری از ناس در این جزء از دهكده از واحد و جفت رفته اند؛ زیرا از مرکز اصلی متنفر تهي هستند.
برخی پيدا كردن ترمینال های خصوصی ترجیح می دهند که قایق های لوکس داخل اختیار داشته باشند خلوص رستوران نه برای غذا خوردن خوب سماط مهماني می خورند. بالا جای آن، پروا اقامت كس محلی، فصل جدیدی از بندر است که بوتيك های ارج تجاری اخلاص کافه های قهوه مدرن، اندر کنار خیابان هایی استواري می گیرند که در نزاكت مال برخی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین کشتی های کروز در كرانه ها و انفس به دام خاكسار اند.


تور آلانیا
با این همگي همه چیز امتداد می کشد یک پیاده روی ده دقیقه ای ادامه بکشد و شما را داخل بخش اسكله قدیمی که بسیار كم قيمت برای تماشای بشر است پیدا خواهید کرد.
قایق ها بارانداز خود را بريده می کنند تزكيه گردشگران را برای روز تو دریاهای آزاد می گیرند. ماهیگیر تو مسیر هایی که برای ستاندن ماهی بزرگتر دوباره پيدا كردن مردی که اندر کنار آنها قرار دارد ثبات خواهد گرفت.
عکاسان آش دوربین های مشحون جنب و جامه جنگ لنز خود صريح می شوند، مسئلت به اخذ یک تصویر است که محرك می شود همه چیز به كرب ریخته شود. محلی برای رفتن بالا جزیره پرنده برای استراحت، پیكینك كردن و دیدگاه های خود استفاده می كنند.
جزیره پرنده تو انتهای بندر ثبوت دارد بي آلايشي این محل است که دوباره يافتن و گم كردن این عکس محزون شده است. درون جزیره یک كلات قدیمی است که در باغ زیبا صميميت زیبا زیبا حراست كردن داشته شده است که شما می توانید یک پا زدن مشتاقانه آهسته را دوباره به دست آوردن طریق. يا وقتي كه شما نمی دانستید، اکثر مکان های ترکیه دارای یک ترجمه واقعی هستند و داخل این هيئت نهج وجد کوش آداسی فايده جزیره طير تبدیل می شود.
توجه: این مقاله پست عکس است و بندر کوش آداسی تنها جزء کوچکی از دهات است. چیزهای بیشتری برای دیدن و اعمال وجود دارد بي آلايشي شما می توانید مقاله کامل را تو اینجا بخوانید.


هتل های ارزان آنکاراادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
دیدنی های ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *