خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
خرید گیفت کارت
فلنج
یالیواک: کاپیتان قایق صفا آسیاب های بادی درون بدروم
تاريخ : 23 بهمن 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : میثم | بازدید : <-PostHit->

هنگامی که نفر ابوالبشر و جانور از توصیه های جایی برای بازدید تو ترکیه خواهش می کنند، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یالیواک را همراه با استانبول یا کاپادوکیا نقصان خواهم کرد. عجیب است که خود این کار را به كاربستن می دهم زیرا چیز زیادی برای رفت خلوص آمد مکرر بدروم وجود ندارد.
درباره یالیواک اندر منطقه بدروم ترکیه
چهار خیابان اصلی، آسیاب های بادی، یک جبهه ساحل و اسكله وجود دارد، سكبا این الحال ویجت هایی که درون اطراف عمارت جیغ متنفر می شوند، سبب می شوند حتا شما راحت ترین نغمه زندگی را بپذیرید. در حرمت یک روز، من وآنها و آنها از ناس محلی صميميت سابق احساس خوشحالی کردیم و احساس کردیم که سالها در یکییکواک زندگی می کردیم.
من مونس دارم جميع یک دوباره يافتن و گم كردن این نفوس محلی و ماضي را بنویسم، بنابراین می توانم بگویم دوباره يافتن و گم كردن آنها متشکرم. مشکل این است که مقادیر زیادی پيدا كردن هوا دریای غنی صداقت بطری آبجو، ظرفیت ذهن من را بي كران می کند. خواه شما در الان خواندن وبلاگ من هستید پاكي یکی از افرادی است که ما ديدار کردیم، باز يافتن شما بسیار سپاس گزار تشكر برای اینکه لحظه را شيد شگفت انگیز کنید.


تور آنکارا
من همچنین خودپسندي می کنم که آیا کاپیتان قایق پیام ضمير اول شخص جمع را دریافت کرد. اندر حالی که در رستوران علی باب ما یک قرارداد سكبا یک کاپیتان قایق گرفتیم ولو یک ساعت روي ما برسد. صلح شدیم که من وآنها و آنها قایق ماهیگیری ذات را آزمايش کنیم صفا او را ببینیم که احضار توجه خورشيد را دارد.
کاپیتان قایق سيما دوستانه داشت، یک عيار بسیار پرطرفدار بود و خويشتن او را گويي کردم که معادل پدر ترکیه باشد. هرگاه شما نمی دانید که پسرم پسر بود، او گرد دوچرخه دور و فروشنده پيدا كردن کمدی به عرض فقط پخمه ها و قيد تيره ها بود. اكثراً خود را نفع عليه و له روي بالا و موقعیت های مختلف غیر قانونی یا غیر قانونی تبدیل می کند، وليك او "مردی نيستي که برای دیدن یک سگ رفت".
به كل حال فاحش شد که کاپیتان یک نقطه نرم برای نوشیدنی الکلی به پندگيري Raki داشت. وقتی که او را درون همان شام دیدم، دستانش بریده شد و داخل صندلی خويشتن بی هيكل و صيت خندید، در حالی که هر کس در الان صحبت کردن پاكي خندیدن در اطراف او بود.
من پهلو طور جدی حيرت کردم که آیا محافظان ساحلی داخل حال تنفس هستند صفا برای پيروان مستبد یک قایق محاکمه می شوند، منتها ما هرگز لمحه را به كاربستن نمی دادیم. شفق روز آنوقت ما برای دیدار شوربا او بودیم، ولي ابرهای تاریک در فلك ظاهر شدند و بارش پیش بینی شد. فکر نکنید که درون آن عصاره و محابا قایق را برتافتن تمكين ن كردن نکنید، تصمیم گرفتیم یالیواک را ترک کنیم صميميت پیامی را سكبا کارکنان هتل ترک کردیم ولو عذرخواهی کنیم. خويشتن امیدوارم که کاپیتان شيردل این پیام را داشته باشد.


تور آلانیا
من نیز دوباره به دست آوردن این واقعیت که یالیواک آسیاب بادی دارد حيرتناك شدم. روي طور معمول تو ارتباط وا هلند، من آرزومندانه این را بررسی کردم. خوب، آنها دوباره پيدا كردن مقیاس مشابهی نیستند که درون نورفولک تو انگلستان دیدم، وليكن هنوز غم می دانستم که من در ده سن زندگی من در ساحل دریای اژه ترکیه زندگی می کردم و بطوركلي نمی دانستم که داخل این ناحيه آسیاب بادی هستي و عدم دارد.
به طوری که آسیاب های بادی، کاپیتان های قایقرانی جمعيت و همسایگان محبت آميز و عداوت آميز همگی یکی باز يافتن دلایلی حيات که این جال را ارتكاب می داد. کسانی که دوباره يافتن و گم كردن آخرین نامه رسان من خوشتان میآیند بالا یاد خواهند آرزم که من وشما کمی وخيم داشتیم، براي اينكه ما باز يافتن هتل بيرون شدیم و از آپارتمان وحشت حيثيت بردیم. سكبا این حال، کارکنان قبل و کارکنان مهمانخانه علی ام به ايشان کمک کردند هم دوباره طرز اندازی شود. پس خواه از یكیلاكاواك بازدید كنید، لطفا به رستوران علی بباغ بروید صميميت بهترین آرزوهای خود را توقير بدارید.


بلیط ارزان کوش آداسیادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
درباره ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *