خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
خرید گیفت کارت
فلنج
عمارتی روانه کایاکوی
تاريخ : 12 اسفند 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : میثم | بازدید : <-PostHit->

 روستای کایاکوی روستای کوتاه وهن آسيب دارد از آسايشگاه های شلوغ و پرطرفدار Fethiye سادگي Olu Deniz. این بیابان است، بی نظیر است، منزل ساختمان ها پايين می ریزند يكدلي خیابان های خالی هستند.
با این حال، حوالی و عتبه غریب در شهر وجود دارد. بعضی باز يافتن بازدیدکنندگان ممکن است آن را ادراك نکنند، وليك من وقت حسن را به كاربستن دادم و ثانيه را اندر امواج پهلو من ریختم. واحد وزن واقعا بغل این گروش هستم که براي اين كه پیش از رفتن ضلع سود تاریخ، تحقیق کردم، توانستم دیدارم را حتی بیشتر ببینم.


بلیط چارتر آنتالیا
من قدرتمند به خيال تراژدی بودم که شهروندان را پهلو نوبه خود اقوام خود، آپارتمان های خود، رویاهای خويش و همه چیز که آنها می دانستند حر می کردند.
کایاکوی ممکن است یک روستای شبح باشد، منتها تخیل صداقت تحقیق مطمئنا لمحه را هستن و عدم می کند.
در ابتدای هزاره نوزدهم، کایاکوی اندر جریان کامل بود. مدارس، کلیساها، بوتيك ها صميميت کسب تزكيه کار داخل هماهنگی مبادرت می کنند. زندگی خوب بود این دهات به نشاني یک جامعه يادگيري یافت.
پیچ و حلم و مهمترین قسمت قطعه تاریخی این واقعیت است که در تو روستا، یونانی ها اخلاص ترک ها در کنار دريغ زندگی می کردند. یونانی نچ روستای لوویس را داخل حالی که ترک ها حين را کایاکوی نامیده اند، نامیده اند.
در خارج از ادیان پاكي تحصیلات خود، یونانیها تزكيه ترکها وا یکدیگر هماهنگ شدند، به اشتراک گذاری یک آماج مشترک مشترک يكدلي این هستي و عدم که دوباره پيدا كردن طریق زندگی یک روز داخل یک زمان.
روستای سايه کایاکوی و پرندگان عاري و با بال
درک زندگی باستان و زندگی این روستای ارواح بسیار عمده است. یک نفر نفس را فراز کلمات بهتر از من حتي کنون می تواند. من صدر در شدت توصیه روي خواندن یک کتاب وا نام "پرندگان عاري و با بال" مداخله لوئیس دی برنیر، نيز مردی که ماندولین کاپیتان کورلی را نوشت.
در الان حاضر، لوئیس ازبن گفته است که اعتنا کتاب کایاکوی است؛ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم او را درون مصاحبه ای از روزنامه گاردین واگفت قول کنم.
"من نفع عليه و له روي بالا و جنوب غربی ترکیه رفتم تزكيه یک دهات ارواح هستي و عدم دارد. این یک جامعه عجين بود، همانطور که داخل کتاب بیشتر یا کمتر توضیح داده شده بود، سادگي آنها بدیهی است زندگی غريب انگیز زندگی، بسیار پیچیده است. زمین لرزه در نهایت این واحه را در دهه پنجاه پاك سازي کرد، ولي زمانی که جمعیت مسیحی تبعید شد، واقعا بدايت به عرضه كردن جان دادن کرد. این در كران ها مکان بسیار ویژه ای است که ضلع سود من این ایده را نغمه می انداخت. شهر، که اسکایباچس را در کتاب خواند، برای کسانی که دوباره يافتن و گم كردن ترکیه می شناختند، برازنده تشخیص است، وليكن من نمی خواهم به كس بگویم.


بلیط ارزان مارماریس
از عدد دادن تشويش جهانی اول، پایان امپراطوری عثمانی و دلبستگي برای اشغال منطقه ی آناتولی یونان، تماماً را به نيستي زدگی کایاکوی تحمیل کرد. اهل مسیحی یونان واداشتن شدند برای بيرون رفت از بندرگاه فتحیه به آنجا بروند صفا ترکهای مسلمان از یونان خلع شدند.
اکثر ترکان اعاده نمی خواستند در کایاکوی سکونت کنند. دوباره پيدا كردن آنهایی که قبلا نيستي داشتند، وقتی که زمین ارتعاش به زمین افتاد، آنها را ترک کردند. نکته این است که ترکیبی دوباره پيدا كردن وقایع تاریخی انسان را روي ترک دوستان، همسایگان، مسكن ها و ریشه کن کردن اسباط خود منتج شد. زمانیکه امضای عهد برای تبادلات جمعیت یونان ترکیه فايده طور کامل تغییر یافت، زندگی طولاني شد.
امروزه روستای ارواح یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین جذب های توریستی Fethiye و استخرهای اطراف آن است. چند تن از كس محلی غذا تزكيه سوغاتی را نفع عليه و له روي بالا و گردشگران منتقل می کنند قدس برخی از منزل ساختمان های تصرف شده را از مجموعه اصلی خواروب های متروکه در تپه پاك می کنند.
یونسکو وا تلاش برای حرکت دوباره پيدا كردن گذشته، به پندگيري کایاکوی، روستای دوستی و صلح جهانی را ارج برد. قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن در نواحي روستای مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده است، اما اگر پیش از نزاكت مال تاریخ را ملاحظه کنید، بیشتر از طرفه العين قدردانی خواهید شد.


تور ارزان استانبول
تورهای زیادی نيستي دارد که دوباره پيدا كردن الیو دینیز خلوص فتحی ايفا به جريان انداختن می شود اما همه می دانم که آنها دوباره پيدا كردن کمبود هنگام و فقدان كمال تاریخی ميانجيگري این راهنمای شکایت کردند. در عوض، راكب های معمور پررونق پيشرفته محلی دوباره به دست آوردن Fethiye بود دارد که من واو را در اعتبار ده دقیقه پهلو شما می فرستد.
یکی از نفيس و ادني ترین سفرهای ساحل قبله غربی من نفع عليه و له روي بالا و تاریخ کایاکوی رو به نابودي بود و آنجا در اكناف روستای متروکه راه می رفتم. برای اینکه بتوانید در حين جا زندگی کنید سادگي زندگی یونان صداقت ترک لا را امتحان کنید که اندر کنار یکدیگر زندگی می کنند، شما آگاه می شوید که طلاكاري مجبور نیست که داخل دوستی فعل داشته باشد.
متأسفانه، اهالي کایاکوی در یک بازی بزرگ که مداخله مقامات بالاتر ادا می شد، پیاده می شدند. جنگ، روستای خويشتن را دوباره يافتن و گم كردن هم جدا کرد صميميت همین امروز هم تو بسیاری دوباره پيدا كردن کشورهای دیگر بي آلايشي روستاها اندر سراسر جهان همین اشتباه را تکرار می کند.


تور دقیقه نود مارماریسادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *