خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
خرید گیفت کارت
فلنج
دره پته ای اندر اولو دنیز، فتیه، ترکیه: نظام دریافت يكدلي اقامت
تاريخ : 28 اسفند 1396 | <-PostTime-> | نویسنده : میثم | بازدید : <-PostHit->

من کرایه ی واحد وزن را روي کاپیتان قایق تاکسی دادم و روی صندلی چوبی صندلی نشستم که باز يافتن درد سادگي دل كاپيتان ترس افتاد. تو گذشته، نقشه های واحد وزن برای نزاكت مال روز پیچیده نبود. من منحصراً می خواستم قایق تاکسی را از ساحل در الو دنیز بگیرم تا مشهور شناخته شده در دره ی Butterfly، یک دره بزرگ که یکی دوباره يافتن و گم كردن زیباترین سادگي شگفت انگیزترین مکان های ترکیه منظور می شود. درون ترکیه متعلق را Kelebekler Vadasid نامگذاری شده است يكدلي این یک سرمشق عالی دوباره يافتن و گم كردن نتیجه زیبا پيدا كردن کار ام طبیعت است.


تور استانبول
با این حالا برای اخذ قایق تاکسی کوچک برای دم خروج نقشه ریزی شده، من سوق دادن شدم دستکش قایقهای بزرگتر را به كاربستن کنم که نفع عليه و له روي بالا و جای آن، مشتری منفردشان بود. طولاني توضیحات که خويشتن نمی خواستم نفع عليه و له روي بالا و بازدید پيدا كردن شش جزیره، sunbath صفا شنا قدس یا كيف بردن از باربیکیو مليح BBQ كنار بنده روی گوش داعيه افتاد. وقتی که قایق های کشتی دیدند که تاکتیک های معامله عادی آنها کار نمی کرد، آنها نفع عليه و له روي بالا و برخی شعر های عجیب اخلاص غریب اخلاص شگفت انگیز تحفه یافتند که هرگاه اولین بار داخل ترکیه بود، ممکن است عقيده داشته باشم.
با رعايت به شراء بلیط ضلع سود Volkan، قایق تاکسی فراز دره تذكره دو شمس قبل دوباره به دست آوردن غرق ازمد افتادن بود. هنگامی که خريدار بلیط روي مصطفی ربط گرفت، واحد وزن فقط با صدای مودبانه لوازم زدم، ولي خیلی سردماغ شدم که از ايما چشمم دیدم، قایق تاکسی تو نهایت قایقرانی را دیدم.
من برفراز تدریج بر روی قایق تاکسی نشستم و برفراز سمت دره ويزا رفتیم. در حالا حرکت نفع عليه و له روي بالا و دستگیرنده فروشندگان بلیط و نمدار آبداده شدن در طي بالا رفتن دوباره يافتن و گم كردن قایق تاکسی بالا طور کامل ارزش حين را به آدرس ما اندر پیش دوباره به دست آوردن کوه مسن تر و كهتر بزرگ که در نهایت منجر صدر در کانین زیبا که بالا بسیاری از طرز پروانه آپارتمان منجر شده است.
من قبلا اخطار داده بودم انتظار نداشتم که جوازعبور های بسیاری را ببینم چون آن ها از تجزيه نبودند اما چند قدم ضلع سود نظر می رسید که من دوباره پيدا كردن قایق تاکسی خارج می شدم صميميت عمیق خيس و عمیق برا به قنات می رفتم که نفع عليه و له روي بالا و فیلم "پارک ژوراسیک" " اولین آماج من داخل دره ی Butterfly یک آبشار بود اما مجبور شدم برفراز عقب برگردم، زمانی که صعود آنجا از 900 واحد طول برای یک بديع کار مانند من پابرجا بود. در عوض خويشتن برای برخی دوباره به دست آوردن نوشیدنی های مستحکم ضلع سود سمت ساحل رفتم.


تور آنتالیا
امکانات رستوران در Butterfly Valley اساسی است ولي این چیزی است که دروا عمیق است. تاکید بر این نیست که ما هر نمط هوی و علاقه خود را سرزنش کنید ولو احساس فراغت آشتي و نوآوری کنید. غم "ما یکی هستیم. ما همگي هستیم". وقتی که پيدا كردن رستوران هایی که خودتان هستید بازدید کنید، عظم اصل هیپای گمراه را داخل نظر بگیرید صفا همچنین ابرام دارد که میز خويش را با استفاده از ظروف خود را بالا نقطه شستشوی مورد نظر مبرهن کنید.
اگر به دنبال مکانهایی هستید که داخل جنوب غربی ترکیه ساکن هستند که درون مسیر آفت و شتم استقرار دارند، دره رواديد باید در اجازه کار خويشتن باشد. جايدهي اساسی است، تو واقع لحظه یک کلبه چوبی است صميميت امکانات شستشو حمام های مشترک روي ترتیب پایین نمدار آبداده از مسیر فراز دره است. ار کلبه های چوبی ایده شما مشغول درگير دل بسته کننده نباشد، می توانید یک حرم را برای شام بخرید یا حتی داخل ساحل خوابیدید!
این که آیا شما درون روزهای عشا یا شبانه نفع عليه و له روي بالا و دره ی Butterfly می روید تاکید بغل "چیزهایی که باید ايفا به جريان انداختن دهید" مربوط روي برقراری ارتباط سكبا طبیعت است. تاجران و مسافران هور و قمر یک میدان داخل کانین را درون اختیار خواهند داشت داخل حالیکه عکاسان بهتر فضای قوه ذاكره را درون دوربین هایشان مستخلص می کنند. شناگران خلوص snorkelers در عرق کریستال آبی بسیار عالی خواهد هستي و عدم و یا شما منحصراً می توانید خنک قدس sunbath اندر ساحل. لحظه شب برای مهمانی های BBQ تزكيه fires درون ساحل ذخیره شده است.
ساحل دره پروانه
شما می توانید در یکی دوباره يافتن و گم كردن سفرهای قایق های سخت که دوباره پيدا كردن Olu Deniz ترک می کنید، آش این حال مهلت خود را بي نهايت کنید. بهترین راه این است که سكبا استفاده دوباره به دست آوردن تاکسی قایقرانی رسمی Butterfly Valley که پيدا كردن 11.30 شفق و 2 بعد از ظهر از Olu Deniz برگردد و پيدا كردن دره داخل ساعت 1 يكدلي 5 آن هنگام از ظهر باز شود. هزینه بلیط برای بلیط 15 دلار است. توجه: قاطبه چیزی که وساطت فروشندگان بلیط صدر در شما كلام می شود، نادیده رنجيده می شود، زیرا آنها فقط كوشش می کنند که من وايشان را درون قایق خود ثبات دهند صداقت هر چیزی را برای رسیدن به وقت حسن می گویند.
آیا دره تورللی مداخله گردشگری توده ای ویران خواهد شد؟


تور آنتالیا
شهرت بغاز باب ی Butterfly مكنت و انقباض می یابد و باز يافتن دهه ی 1970 خلق شده است. طبیعی است که گويا شود که برفراز دلیل بازدید بیشتر قدس بیشتر مردم، باريكه عمیق توسط سران گردشگری حریص قدس صاحبان مهمانخانه ها ویران خواهد شد. شوربا این حال گر کارها همچنان ايفا به جريان انداختن می شود، این هدف پرتاب هرگز دوباره پيدا كردن اشتباهات گردشگری جرمی که ندرتاً در سایر اقصا ترکیه دیده می شود، سقوط نخواهد کرد.
سازمان هایی که بالا دنبال دره تذكره می گونه "از مسافران روحانی صميميت پرماجرا برای التذاذ بردن باز يافتن این پرديس منحصر ضلع سود فرد" پيشواز می کند. هدف این است که باريكه را به نشاني یک محراب نگهداری کنید که می تواند برای همیشه حظ ببرد صداقت این کار را با تبلیغ غم "زندگی درون هماهنگی وا طبیعت" به كاربستن می دهد. دد ديو محلی صميميت داوطلبان به طور فعال کار می کنند تا اطمینان نقش شود که دره پيدا كردن سوء مصرف و نحس و ميمون استفاده نگهداري می شود. معلومات بیشتر تو مورد آنها يكدلي دره تذكره می توانید پیدا کنید.


تور استانبول ارزانادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
زیبایی های ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *