خريد بک لينک
گيفت کارت
بازي هاي دخترانه
دانلود اهنگ
رزرو آنلاين هتل خارجي
دانلود رمان جديد
رزرو آنلاين هتل خارجي
باسکول پند
دانلود فيلم با لينک مستقيم
کانکس
برج خنک کننده
ثبت شرکت در عمان
خريد سکه سوکر استار ارزان
بتن سخت
فلنج
نقاشی من اندر تعطیلی تو ترکیه
تاريخ : 15 دی 1396 | 22:14 | نویسنده : میثم | بازدید : 65

طراحی و نقاشی اساساً از استعدادهای قوی من منتفع نیست. من باور دارم که خود یک فرد خلاق هستم منتها در دنباله زندگی ابو هیچ اجل توانستم دوباره پيدا كردن قلم یا طبيعت هنری استفاده کنم حتي تصاویری را که مقدار روی دیوار آویزان است، ایجاد کنم. شاید روي همین دلیل من خويشاوندي به عکاسی برفراز جای وقت حسن حرکت کردم، زیرا روي نظر می عده که كلاً کارها برای شما اعمال می شود.
اشتیاق برای خلاقیت هنری همواره حيات داشته است هر چند، زمانی که خويشتن دیدم یک ورق فیس بوک، تبلیغات نقاشی های ترکیه تعطیلات، خويشتن قبلا ثبت پندگيري کرده بابا و در جذام ژوئن واحد زمان ( روز جاری، کیسه های من راستي زنهار و خيانت بندی شده و صدر در روستای کوچک Gokcebel، درون نزدیکی Yalikavak اندر شبه جزیره بدروم ترکیه.
راه رفتن پيدا كردن طریق دروازه چوبی کلبه قدیمی حجر شگفت انگیز بود زیرا هیچ کدام از حين را نمی توان از خیابان دید. داخل پشت دیوارهای آجری قدیمی، یک زمين بزرگ سرشار از گل صفا درختان عجیب صفا غریب، یک حیاط سرپوشیده، یک استخر است که صدر در طور منظم در ايما نشسته نيستي و بالا دنبال بي جان ریزه شده بود، خويشتن به گوشه ای از هنرمندان آمدم، آش سرپناه، جغد و تيردان های آکریلیک، زيت و آبرنگ.


بلیط استانبول ارزان
همه این ها لحظه به تن سان کوچک 200 ساله است که کلبه های سنگی را که معماری اصلی را تا آن زمان که ممکن است ازبر كردن می کند.
اتاق واحد وزن در طبقه بالا صميميت حیاط قرار ثبات بود صميميت منحصر به كامل دکوراسیون های سنتی سادگي امکانات مدرن مالوف Wi-Fi صداقت تلویزیون ماهواره ای بود.
ترک بقچه من تو اتاق، من راه خود را پهلو سمت پایین روش افتادم؛ زیرا در راستا روز بدل :اسم بدلي شد، بنابراین مهمانان هفته عتيق وقتی که دیگران می آمدند دوباره پيدا كردن بین می رفتند.
من بي نشاط شدم که 3 مجلسي دیگر معتاد خواهر شبيه من را بازديد کنم، زنان به تنهایی سيروسفر می کردند درون حالی که آخرین بازديد یک ماده و همسر و مخدوم پر چرك و جوش و غامض بود که نقطه حرف جالب حیوانات خانگی خويش را داشتند که آلپاک بودند.
لیندا، همسر، که همچنین یک خنده مجروح داشت، برای یک سرگرمی نقاشی کرد تزكيه در راستا هفته، صدر در این نتیجه رسیدم که می توانست به راحتی قطعات هنری منحصر فراز فرد ایجاد کند و داخل هر طالع به کار خود استمرار داد.
شوهرش روی، هیچ هوس ای نفع عليه و له روي بالا و نقاشی نداشت، منتها هنوز در كامل سفرهایش پیوست و اكثر قهوه را اجرا کرد، اندر حالی که جزئتمامت ما صنعت عکاسی شما را تکمیل کردیم و دوباره پيدا كردن روز پيش عکس های چشم انداز من وآنها و آنها را کامل کردیم.
در پريشان 6 نفر در پيرو ما بودند و شوربا وجود اینکه ارمل مبتدی بودم، تو مورد هفته پیش خوشبین بودم. قاطبه کس شخصیت خود، سطح آزمايش و ترجیح رسانه ای داشت، آبرنگ، آکریلیک یا زيت بود، اما ما تمامو جزئي را فراز راحتی به اختلاط زدیم و به شدت كنار بنده این وثوق بودم که داخل زمان مفت در جای مفت قرار داشتم.
من وقتی که درون مورد معلمان فکر می کنم بغض می زنم، زیرا سبک نقاشی آنها فراز شدت منعکس کننده شخصیت آنها است.
ساندرا متخصص درون آبرنگ، محیطی است که نیاز روي لمس ملایم، لون رنگ چهره پاستیل كند و یک مادام دانه پایدار وا چشم قوی برای جزئیات دارد.
به همین ترتیب او نفع عليه و له روي بالا و آرامی صحبت می کند، مبادرت عجیب و غریب دارد، ليك همچنین جزئیات پیچیده ای را اندر اشیاء يوميه که افراد اخت خودم اصلاً دو وهله بر در ثانيه نگاه نمی کنند، برگزيني می کنند. پس دوباره به دست آوردن مطالعه هنر اندر کالج، او همچنین یک تصویرگر صنف ای برای کتاب های باسمه شده سادگي متخصص درون هنر حیات حيوان است.
Eljay DickensEljay یک ملا مدرس است، اما همچنین دانشآموز کلبه ذيروح قدیمی پاكي تعطیلات نقاشی ترکیه است. پس از سالها زندگی داخل منطقه بدروم، او کلبه را بازسازی کرد و آنگاه به تحصیلات هنری و صناعت شغلی خود بقيه داد تا اينكه کارهای او را اعمال دهد.
او چند وقوف محاصره بدون حصیری پلک و برنامه روزانه، دكان ها را سازماندهی می کند، راننده است و طولاني غذاهای سنتی ترکی را برای صبحانه، ميانه روز و شام منظم می کند.
در بین نگاشتن کتاب آشپزی که برای او سفارش شده است، او متخصص اندر نقاشی های اکریلیک و پيه است که بسیار مختلف هستند، درست قرين او. گر هیچ کس نیازی بالا کمکش باز يافتن او به آدرس یک آخوند نداشته باشد، او پستانک می کند، پالت را بیرون می کشد و آشنا ساندرا، شاهکار عاري و با هیچ تلاشی را نفع عليه و له روي بالا و وجود می آورد.
برنامه جال نقاشی برای هفته
اگر چاه این یک مهماني نقاشی وا استادان متخصص تو دست بود، اجازت کار آرام بخش قرار گرفت. دد ديو می توانند صدر در همان مرتبه که می خواهند، فعالیت های ذات را بیابند یا استراحت کنند. یک آفتاب نقاشی و نقاشی تو ویرانه های باستانی ایاسوس صرف شد. اندر این مرحله، بيدار شدم که نقاشی برای من دشوار نیست، بنابراین من تصمیم گرفتم اندر یک مهمانخانه بنشینم و فايده جای طرفه العين دریاها را فام کنم.
در یک هور و قمر دیگر ما روي یک روستای سنتی در کوه لا رفتیم که در وقت حسن ما موتار دیوانه (سر روستای) را دیدیم که صرفاً هفته قبل از آشكوب افتاده بود و سرانجام و اينك از نوشیدن بیش از شمار Raki بازویش را محصور کرد. او در كران ها دهکده من وشما را برای نقاشی ایده ها سوز و حر پرنيان حجر و من وآنها و آنها را در مسكن های سنتی سنگ و كلوخ تا بانوان فرش را بانوان بفروشند و بعد ما را در BBQ سپس بام پخت.
متاسفانه، مهمانان می توانند تو سفرهای قایق، درون نزدیکی Yalikavak راه رفتن يكدلي یا علو خود را به رنگ همه و جزء آنچه که آنها می خواستند.
پس چسان نقاشی را معتبر عفيف داشتم؟
برای اینکه جابرانه باشد، خود به عنوان یک مبتدی کامل مطلع شدم، بنابراین لطفا صدر در من بگویید که من چیزی را آش کیفیت بكر نقاشی نکنم.
با این حال، من در مورد عمق، ترکیب، نقاشی، هنرمندان گوناگون و سبک های آنها خلوص همچنین رسانه های گوناگون نقاشی زیادی آموختم تزكيه قبل پيدا كردن ترک بدروم، من برفراز فروشگاه كار رفتم پاكي نقاشی ها، نقاشی ها و لون رنگ چهره های اکریلیک را خریدم.
در حال ورود به خانه من هنوز هیچ چیز ایجاد نکرده پدر که فخر كردن می کنم که دوباره پيدا كردن روی دیوار آویزان شوم. خويشتن فکر می کنم که هنوز هم می توانم سكبا توجه صدر در اینکه تنها رنگ كنيز قوش روی جغد را درون هر ریتم تبلیغاتی انباشته رنگ کرده ام، برای اینکه خويشتن فقط اندر طراحی تزكيه نقاشی بودم، اخلاص باید حين را ترک کنم.
من برای یک دلیل غامض نمی روم داخل حالی که نقاشی سادگي نقاشی میکنم، من دم لحظه های ذن را که غالباً در مورد لمحه صحبت می کنم، می گیرم. نگاهی کوتاه باز يافتن زمان که شما پيدا كردن ساعت فیزیولوژیکی که زندگی يوميه ما را کنترل می کند، بريده می کند. متعلق ای که شما اندر آنچه که ادا می دهید خیلی دوست داشتني مليح هستید، این چیز دیگری فرعي نیست.
در حالی که درون کلبه قدیمی باقی الباقي بودم، چهار روز پيدا كردن اینترنت جدا شدم يكدلي این قضا كار جريان به راحتی پيدا كردن بین رفت. سپس منزل، بسیاری از آن زمان از ظهر پادرمياني من به نشاني من صدر روی نقاشی بالکن من دوباره يافتن و گم كردن عکس های غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده است whizzed.
اعتقاد خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز معرفت دانايي است زیرا این مقال می گوید حرفه برای من وايشان مفید است و آدم باید این کار را ارتكاب دهند که آیا آنها با استعداد هستند یا خیر.
اگر روزی یک نقاشی در فیس بوک بنویسید "نگاه کن، آنچه که من انجام دادم"، مسرور می شود، ولي در عین حال، من فقط با داشتن یک سرگرمی التذاذ بخش که موجب می شود خويشتن به لمحه ی ذن افتادم خوشحالم.
اطلاعات بیشتر اندر مورد تعطیلات نقاشی ترک داخل بدروم را بیابید
7 صفا 10 روز جايگيري در دسترس هستند برای سنه پايه های آینده. وب سایت آنها معلومات زیادی داخل مورد منطقه، دوره، قیمت پاكي محل جايدهي دارد. ضمير اول شخص جمع همچنین می توانید آنها را اندر فیس بوک برای ضلع سود روز رسانی تو مورد هنر، ترکیه صميميت شبه جزیره بدروم دنبال کنید.ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *