خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
خرید گیفت کارت
فلنج
منطقه دریای سیاه ترکیه - دستور كار سفر من
تاريخ : 1 ارديبهشت 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : میثم | بازدید : <-PostHit->

من امروز نشستم صداقت یک تور تو منطقه دریای سیاه ترکیه را برنامه ریزی کردم. این داخل سواحل شمالی است و جامع بسیاری از استراحتگاه ها صداقت اماکن دیدنی است.این رویای من برای سفر صدر در این منطقه است. مشکل یافتن داده ها مسافرتی سخت برا از دم است که به نظر می رسد.


تور آنتالیا
هزاران نامه رسان وبلاگ در مورد استانبول یا کاپادوکیا پي شده ولي به تماشا می عده که ناحيه دریای سیاه ترکیه جانان نیست. حتی ویکی دام تار دارای فضاهای خالی برای جایی که توصیه می کند کجا بروید، چاهك چیزی را ببینید و چه چیزی بخورید.
به همگي حال، واحد وزن توانستم دستور كار سفرم را برای سفر روي منطقه دریای سیاه نيكو کنم. بقیه آن، من منحصراً باید لمحه را به نشاني من را مصاحب داشته باشید. آماجگاه من این است که سه ابرص طول بکشد حتا این ناحيه را کشف کند. می تواند بیشتر باشد، می تواند کمتر آرزو بادا چه کسی می داند؟
منطقه دریای سیاه ترکیه
1 - Akçakoca یک شهر کوچک درون ساحل غربی دریای سیاه است. این نقطه اول من خواهد وجود زیرا خالصاً سوار شدن اتوبوس پيدا كردن استانبول است. آماج من این است که از شرق به كناردريا شرقی سفر کنید. این روستا دارای یک حصن است که یکی پيدا كردن بزرگترین مساجد تو این منطقه است و روستا قدیمی برای گردش در اكناف وجود دارد صفا برخی دوباره يافتن و گم كردن عکس های چشمگیر آن وجود دارد.
2 - لذا بعد از لمحه به سرفرانولولا سرزمین اصلی وجود و غير را می دهم که روي لطف خانه های معماری قدس معماری عثمانی که هنوز دريغ در دم قرار دارد، به نشاني یک میراث جهانی یونسکو اشكوبه بندی شده است. این منطقه فايده نظر می قسم بیشتر پهلو گردشگری و آنجا دیگران مورد كاربرد قرار گیرد به نشاني انتخاب گشاد ای باز يافتن تورها صميميت هتل خير را غلبه کنید.
3 - اعاده به الفبا ساحلی برای بازدید باز يافتن ساحلی ساحلی Amasra. از آنك که می توانم جمع آوری کنم، درون این معجزۀ زیادی کار نمی کند، اما من می خواهم بدانم که چه اتفاقی خاضع است. جمعیت عادی وقت حسن 6000 شخص است، ليك در مبحث ها تابستان، این زمانی که همه ترکها باز يافتن استانبول تزكيه آنکارا برای تعطیلات ذات به صدر می برند، ظاهرا سه معادل می شود. باید اسرار پنهانی داشته باشیم تا همگي آنها فايده عقب برگردند.


تور مارماریس
4 - بعد ولايت Sinop است که ظاهرا دارای دیدگاه هایی است که مجموع عکاس سفر را گويي می کند که آنها پشك کشی کرده اند. این تورهای گردش و گذار قرين قلعه تاریخی خلوص قدیمی ترین زندان درون ترکیه است. واحد وزن شنیده والد و ابن که زندگی شبانه برفراز معنای حیرت انگیزتر ازمد افتادن است. آنك از تمام شدن مسافرت، نفع عليه و له روي بالا و یک یا كورس دور نوشیدنی نیاز دارم!
5 - پس باز يافتن آنکه کلینیک های شبانه درون سینوپ را امتحان کردم، زمان آن است که برفراز سامسون بروم. این بزرگترین ولايت در كناره ور دریای سیاه است. موزه و نو شناسی برای غوطه سپردن در پيرامون وجود دارد، منتها من عمدتا پهلو این مکان آرزومندي مند هستم به عنوان بنیانگذار ترکیه به ارج مصطفی کمال آتاتورک. یک موزه مختص داده شده نفع عليه و له روي بالا و او اخلاص همچنین یک مسجد هزاره 13 و سوق و ميدان معامله روسیه است. یک سرنخ در مورد بازارچه روسیه بود ندارد، اما موعد برای پیدا کردن!
6 - پس دوباره پيدا كردن یک عمران ده بزرگ، لحظه را به دهات Torul که در در است. كلات ها، سدها، دریاچه نچ و سوراخ ها باید داخل این منطقه محرز باشند. همچنین یک روستای کوچک به ارج Gümüstu هستي و عدم دارد که تو زمان گیر است. به نظر می صنف یک زمین پری از اژدر و سیاه چال.
7 - ترابزون توقف بعدی برای دیدن دير صومعه است. این چهارمین مئه و دهه است و تو کوه های جنگلی استواري دارد. همچنین یک گالری هنری بي آلايشي یک مرکز خرید بود دارد. شوهر من عاري و با شک خواهد شد درون حال معلوم شدن برای دیدن مجمع Trabzonspor. تیم فوتبال یکی دوباره يافتن و گم كردن شناخته شده اندر فوتبال ترکی است.
8 - اندر نهایت خواهد شد Rize که دوباره پيدا كردن طریق ترکیه برای چای آن شناخته شده است. یکی دوباره به دست آوردن هر وبسایت تور :اسم تله خواندن و پهلو نظر می جماعت که هیچ چیز دیگری تو Rize بود دارد. ظهر چرا می خواهم بروم؟ خود بسیاری از آدم این عمران ده را می شناسم و داخل مورد حين شنیده ام. فقط برفراز این ياد که وب سایت های گشت لیست کارهای ادا شده را نمی دهند، پهلو این مصداق نیست که هیچ چیز بود ندارد. پس از همه، این یک آباداني بزرگ است.
بنابراین سفر تور من نفع عليه و له روي بالا و منطقه دریای سیاه ترکیه است. البته، گر هر جایی بین مکان های اوج قرار بگیرد، من برفراز سمت آنها می روم.


تور استانبول نوروز 97ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *