خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
خرید گیفت کارت
فلنج
بزرگ حبیه سوفیا ترابزون
تاريخ : 4 ارديبهشت 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : میثم | بازدید : <-PostHit->

حجاب سوفیا ترابزون چیزی شبیه معادل وقت حسن در استانبول نیست. کوچکتر و بدون قطعات هنری آش شکوه، آش توجه فراز دریای دور و بدون آستان در افق، پهلو طور مخفیانه ایستاده است.
سالهاست که تخيل می کردم که تو ترکیه یک پرده سوفیا وجود دارد که این شاهکار معماری است که دوباره پيدا كردن مسجد آبی اندر استانبول ایستاده است.


تور آنتالیا
با این حال، چهار نفر دوباره به دست آوردن آنها، دو نفر اندر استانبول، یکی درون Iznik صميميت دیگری اندر ترابزون هستي و عدم دارد. درون اولین نگاه، هیچ تاثیری برای تحت تأثیر ثبوت نمی دهد، اما ثانيه را نادیده نگیرید زیرا زمانی که در درون است، آگاهي نواز است.
حجاب سوفیا (آیزوفایا) ترابزون که داخل قرن سیزدهم خلق شده است، انموذج ای باز يافتن معماری بیزانس با ساختار گنبدی معمولی تو وسط است.
پرندگان کوچک در بالای اشكوبه پرواز می کنند و در لبه های روزنه های فراز قرار می گیرند. نقاشی های ساده دیوارها را تزئین می کنند و هرگاه جزئیات اشتیاق من وتو باشد، پهلو راهنمایی خوبی یا کتاب گشت برای توضیح معنی وجود و غير نیاز خواهید داشت.
من در اطراف خارج از ساختمان راه می رفتم و وا سنگ به بررسي نگاه کردم. من حيران شدم که عکسهای قدیمی قایقهایی که درون دیوارهایشان حک شده است.
من کنجکاو بودم که چرا سپس بودند صفا آنها را خلق بودند. این راهنمای علامت می دهد که تقریبا پنجاه سنه پايه است که شفاعت ملوانان مخلوق شده است که می خواستند تو امید فراز زندگی تو سفرهای طولانی جان سالم به در اسير شوند.
در آن روزها، زبان های قدیمی داخل این زمینه وجود داشت.
اگر کسی مشوش یا مكدر بود، پاسخ معمولی بود
"اشتباه چیست؟ ايشان شبیه قایق ذات را تو دریای سیاه غرقه شده "
ملوانان وقت حسن دوران با بسیاری پيدا كردن مصیبت ها متقابل شدند و يا وقتي كه آنها تراشيدن نگردید، آنها خوش پايگاه بودند، دوباره پيدا كردن این رو نقاشی ها.
تاریخ همجوار سوفیا داخل ترابزون مثل هماهنگ همتای خود درون استانبول بسیار كفو است. این زندگی را به آدرس یک کلیسا بدو کرد و آش توجه برفراز مسافر عثمانی Evliya Celebi "آن را در زمان غیر مؤمنان خلق شد"، صدر در طوری که تو سال 1511 ضلع سود مسجد تبدیل شده است.
هنگامی که روس ها پهلو منطقه ايلغار کردند، این یک بیمارستان و سيلو انبار بود، و سرانجام و اينك از سن 1958 ولو 1962، بازسازی شد و به آدرس یک موزه باز شد. در ماه جولای 2013، ضلع سود مسجدی تبدیل شد وليكن هنوز كرب برای بازدیدکنندگان محصور است.
حجاب سوفیا ترابزون ممکن است کوچکتر از نزاكت مال است که درون استانبول باشد، ولي می تواند شخص را ازبر كردن کند و اگر شما درون منطقه هستید، "باید بازدید کنید".


حجاب سوفیا ترابزون چیزی شبیه معادل لمحه در استانبول نیست. کوچکتر و بي قطعات هنری شوربا شکوه، شوربا توجه فايده دریای منزجر و بدون جناب در افق، به طور مخفیانه ایستاده است.
سالهاست که پنداشت می کردم که تو ترکیه یک ستر سوفیا هستي و عدم دارد که این شاهکار معماری است که دوباره يافتن و گم كردن مسجد آبی در استانبول ایستاده است.


تور آنکارا
با این حال، چهار نفر باز يافتن آنها، خيز نفر تو استانبول، یکی درون Iznik صفا دیگری در ترابزون بود دارد. داخل اولین نگاه، هیچ تاثیری برای فرود تأثیر قرار نمی دهد، اما نزاكت مال را نادیده نگیرید زیرا زمانی که در داخل است، ديد نواز است.
حجاب سوفیا (آیزوفایا) ترابزون که تو قرن سیزدهم خلق شده است، نقشه ای از معماری بیزانس با ساختار گنبدی معمولی در وسط است.
پرندگان کوچک اندر بالای مرتبه آسمانه پرواز می کنند و تو لبه های دريچه های ارتفاع قرار می گیرند. نقاشی های منقش دیوارها را تزئین می کنند و يا وقتي كه جزئیات اشتیاق من واو باشد، فراز راهنمایی خوبی یا کتاب گشت برای توضیح معنی خود نیاز خواهید داشت.
من در محيط خارج باز يافتن ساختمان نغمه می رفتم و آش سنگ به تدقيق نگاه کردم. من سرگشته شدم که عکسهای قدیمی قایقهایی که درون دیوارهایشان حک شده است.
من کنجکاو بودم که چرا آنگاه بودند خلوص آنها را خلق بودند. این راهنمای مدال می دهد که تقریبا پنجاه كلاس است که توسط ملوانان خلق شده است که می خواستند درون امید نفع عليه و له روي بالا و زندگی تو سفرهای طولانی جان مصدوم به در برده شوند.
در نزاكت مال روزها، گفته های قدیمی درون این زمینه هستي و عدم داشت.
اگر کسی مرتب یا غمناك بود، ثواب معمولی بود
"اشتباه چیست؟ شما شبیه قایق خويش را در دریای سیاه فرورفته شده "
ملوانان متعلق دوران شوربا بسیاری از مصیبت ها محاذي شدند و اگر آنها محو نگردید، آنها خوش مقدار بودند، دوباره پيدا كردن این رو نقاشی ها.
تاریخ همجوار سوفیا در ترابزون اخت همتای خود درون استانبول بسیار متماثل است. این زندگی را به آدرس یک کلیسا اوان کرد و وا توجه فايده مسافر عثمانی Evliya Celebi "آن را در زمان غیر مؤمنان مخلوق شد"، بالا طوری که تو سال 1511 به مسجد تبدیل شده است.
هنگامی که روس ها فراز منطقه شبيخون کردند، این یک بیمارستان و انبار انبار بود، و آن هنگام از سن 1958 حتي 1962، بازسازی شد قدس به نشاني یک موزه نامحدود دلمه شد. در ابرص جولای 2013، فراز مسجدی تبدیل شد منتها هنوز رنج برای بازدیدکنندگان محصور است.
حجاب سوفیا ترابزون ممکن است کوچکتر از لحظه است که تو استانبول باشد، ولي می تواند شخص را نگهداري کند و چنانچه شما تو منطقه هستید، "باید بازدید کنید".


هتل های ارزان کوش آداسیادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
زیبایی های ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *