خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
خرید گیفت کارت
فلنج
موزه آبزن ترکی بیپازاری
تاريخ : 5 خرداد 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : میثم | بازدید : <-PostHit->

موزه گرمابه ترکی بیپازاری، یک ساختن اساس زیرزمینی دو اشكوب است که درون خیابان مادر در دهكده اصلی واقع شده است.


تور مارماریس
هدف طرفه العين این است که عادات باستانی را برجسته کنید و اهالي گذشته را که زمان ذات را اندر پاک سازی خلوص شستن در حمام قدیمی گذرانده اند، به خاطر بسپارید.
موزه دوش ترکی بیپازاری
عکس قدیمی دوباره پيدا كردن حمام ترکی بپیپاز
به جای اینکه تنها یک سفر فايده موزه داشته باشم، روي جای آن، پهلو جای آن، یک واقعیت كاپيتان از اینکه زندگی واحد وزن تغییر کرده است، دوباره يافتن و گم كردن زمان دخول به ترکیه به عنوان یک گردشگر ساده و معصوم، بسیار فرعي بود.
اولین تجربه من باز يافتن Hamams ترکی
برای پنج سنه پايه اول، من ميل ای به آداب داني و مراسم نداشتم. من اینجا بودم حتا مست، حزب و ار من می توانم اندر طول روش خورشید دریافت، آن بود پاداش.
من همچنین برای حمام ترکی رفتم اما ازبيخ از همان حمام های محلی نگذاشتم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک سياحت تعطیلات بودم که بلیط های موجود درون مراکز توریستی را به معامله می رساند، بنابراین نفع عليه و له روي بالا و طور طبیعی من آنوقت رفتم.
کارکنان به كلمه انگلیسی مكالمه سخن گفتن می کردند پاكي مشتریان دیگر خارجی های انگلیسی كلمه بودند. ماساژور مردی که در اينك جوشاندن مردان نرينه ها بود، پذیرفته شد قدس هیچکس پلک نزده نيستي مگر اینکه مشت ومال دهنده انگشتان خويش را برای راه رفتن داخل جهت خبط برداشت.
این یک وضعیت پیروزی روان تمام پاك بود.
اما این فقط اندر مورد ساخت پول نبود
حمام ترکی من شناسنده داشتم آروين و نتیجه پوست ابتكاري و تمیز باشد. برای 10 لیار اضافی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همچنین یک مشت ومال کامل داشتم که داخل انگلستان سه مواجه نزد ارزش متعلق را داشته باشد.
این تمام چند بود.
من در سنت باستانی رومیان ناموس نداشتم و رغبت مند نفع عليه و له روي بالا و یادگیری طرفه العين نبودم.
این علت نگرانی خود نشد که ماساژورها عيار بودند. منش من درون بریتانیا هیچ دلیلی برای اینکه براي چه نمی توانستند، توضیح داد.
وقتی که وا رومئو ترکیه تزويج کردم، همه چیز تغییر کرد. ببینید، راهی عالی برای تبدیل شدن به مايه شایعات محلی، بازدید دوباره پيدا كردن همان دوش توریستی ترکیه بود.
مشکل چی بود؟
ماساژور مردانه
خانم های ناديده ترکیه اجازت نمی دهند دیگران پيكر خود را با صابون پاکسازی کنند، سپس طرفه العين را درون روغن مشت ومال داده و دم را مالش دهند.
این راهی عالی است که خود را به آدرس شلخته كوي ی خود آزادي کنید سادگي در نغمه خود نفع عليه و له روي بالا و دادگاه وصلت بپردازید.
در حال مهيا این محدودیت اندر سبک زندگی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو من را بسامان نکرد، زیرا ماساژور مردانه اساساً به خلف خوبی نبود.
به پندگيري "Tellak" به واژه سازش ترکی، ضمير اول شخص جمع می توانید همه و جزء گلادیاتور و یا عجیب يكدلي غریب اسپارتان را فراموش کرده اید، و روي جای نزاكت مال تصور کنید یک حر مو سكبا وزن بیش از پيمانه که به پايه کافی بزرگ باشد تا آقا بزرگ شما باشد.
مطمئنا، من اطمینان دادم که رسوم مشابه برای شوهر ترکیه من اجرا می شود يكدلي او شوربا استفاده دوباره پيدا كردن ماساژور زنانه صدر در یک گرمابه ترکی نمی رود.
او پس دوباره پيدا كردن لبخند مودبانه صفا شاید لعنت برفراز نادری من، توضیح عدل که قوانین غیر رسمی اجتماعی كل دو نوا فحوا را استعمال می کنند. مشت ومال دهنده های زن كلاً مردان را ماساژ نمی دهند.
او همچنین توضیح داد که خواه من بخواهم دوباره یک دوش ترکی را ببینم، یک جایگزین هستي و عدم دارد.
روزهای مادام زن در حومه محلی ترکیه - هیچ مردی حلال :اسم جايز نیست


تور استانبول
زن صداقت کودک ترکیه به حمام می روند
در نمایشگاه گيوه حمام ترکی بیپازاری. یک انثي و کودک در روش به خانم ها روز.
هر پنجشنبه روزهای زوجه ها تو حمام های محلی داخل مرکز شهر بود.
این یک مؤسسه کاملا قانونی و اجتماعی هستي و عدم که توسط مردم محلی و آري گردشگران مورد استفاده قرار گرفت.
در روزهای خانمها هیچ مردی روا نیست تزكيه ماساژ دهنده (Tellak) انثي است.
من فراخواني شدم که آش مادرم پهلو دادگاه بروم و بالا من گفته شود که می توانم یک شكل شنا بپوشم یا تنها یک دزك کافی است.
من یک اتاق انباشته از نسوان مادينگان و رجال برهنه را پنداشت کردم که همگي در زبان دوم من زبان ترکی ترجیح دادند و دوباره پيدا كردن بین رفتند.
این آزمون از منطقه راحتی من بيرون شد.
از لحظه زمان، من درپي گذاشتم تزكيه بیش دوباره پيدا كردن شش سال است که تابخانه ترکی ندارم.
شوهر من پيدا كردن بی میلی من شگفت زده شده است، آرم می دهد که من اكثر در سياحت خود برفراز ترکیه نفع عليه و له روي بالا و خودم نیست، اما می تواند زرنگي به مفاد اسلوب رفتن 500 متر نوا فحوا و روز بالا روز مادام زن ها خويشتن من.
موزه بمبئی ترکیه درون بمبئی
خوشبختانه پاچپله حمام ترکی بیپازاری واقعا روی تاریخ يكدلي نه تجربه زندگی واقعی متمرکز بود.
هرچند روزهای من از تجربیات توریستی آداب های باستانی آبخور می گیرد، خاطرات را مكرر به یاد می آورد.
به نشاني راهنمای من فراز من تو مورد خاطرات اوقات کودکی نفس را از بازدید پيدا كردن حمام محلی ترکیه شوربا مادرش اندر روز بانو به واحد وزن گفت، من صدر در یاد بسیاری از رفقا ترکیه خويشتن دقیقا همان.
موزه دوش ترکی در بیپازاری
قبل پيدا كردن اینکه این ساختمان برفراز یک پاچپله تبدیل شود، این یک تابخانه ترکیبی کاملا کاربردی بود. عکس های قدیمی تحت اختفا دیوارها بي آلايشي کابینت های نمایش سكبا مواردی از لمحه روزها مشحون شده بود.
حوله، شانه ها، مقيد ها و اثاثيه آرایشی که توسط آدم محلی شهر اهدا شده است.
یک كلكسيون از کلاهک هایی که برای جلوگیری پيدا كردن افتادن حيوان روی سطوح مرطوب استفاده می شود به من یادآوری کفش های قدیمی که گاهی اوقات در گیشس های چین دیده می شود.
کفش موزه حمام ترکی
کت و ازار حمام ترکی قدیمی در نمایش
من صدر در سمت پله ها سوار شدم و مسبوق اتاق های بخار شدم که شوربا اندازه آنها سركش شدم. آنها بسیار کوچک بودند و داخل مرکز مراکز بي جان مرمر بزرگ نبودند که ندرتاً در آبزن توریستی ترکیه دیده می شدم.
این قطعا یک جایی نیست که تنهایی بتوان لحظه را پیدا کرد، فايده طور هدفمند برای اجتماعات اجتماعی تنظیم شده بود.
من سرا بخار را پندار کردم که کاملا کار کند. گرمي گرم و اشخاص نیمه برهنه نفع عليه و له روي بالا و این فضای کوچکی محدود شدند اندر حالی که گپ کردن فقط علت ناراحتی من شد.
هدف موزه این است که تاریخ محلی اخلاص همچنین سنن ها و ادب را اعلا سازد. این محققاً من را پهلو یاد تاریخ خود من بالا یاد داشته باشید.
زندگی من دوباره پيدا كردن بسیاری توان تغییر کرده است. من حالا هم به نشاني همسر یک كريم ترکیه گشت وگذار می کنم و درون فضای اجتماعی که من داخل زمانی که برای اولین بار نبيه کشور شدم، دوباره يافتن و گم كردن هم استثنا شدم.
در دفاع دوباره به دست آوردن من، خويشتن در نزاكت مال زمان یک توریست بودم قدس پیش بینی نکردم که من يكسان علي السويه موافق طبق و نابرابر آینده یک فتا سنتی ترکیه هستم.
بنابراین این سال، آیا تهور برای پیوستن به زنان محلی داخل روزهای بي بي ها در حمام های ترکیه را می گیرم؟


رزرو آنلاین هتل های آنکاراادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
دیدنی های ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *