خريد بک لينک
رزرو آنلاين هتل خارجي
خريد سکه ساکر
رزرو آنلاين هتل خارجي
بازی
خرید گیفت کارت
فلنج
آذرگاه مذهبی باستانی که آفاق تاریخ را به فتنه و مرج پرچين
تاريخ : 15 خرداد 1397 | <-PostTime-> | نویسنده : میثم | بازدید : <-PostHit->

ترکیه مرتبت عظیمی باز يافتن زمین را به خود اختصاص می دهد، 783،562 کیلومتر چهارضلعي دقیق است. بسیاری باز يافتن امپراتوری نه در طول تاریخ اندر مرزها حيات داشته اند، بنابراین، بدیهی است، الوف سایت تاریخی کشف شده اند و ضلع سود نظر می جوخه هر ماه؛ یک کشف جدید صفا هیجان انگیز، متخصصان تاریخ بین المللی صفا داخلی را پهلو یک دیوانگی سردماغ می فرستد.


تور آنتالیا
ترکیه به عنوان مرکز مرکزی بین مشرق و غرب، یک زمین بازی برای مورخان سادگي یک گنجینه برای ديرين شناسان است. سپرده به اکتشافات مخلوق شده صفا نظریه ها ثابت می شود که می تواند کاری را به كاربستن دهد یا شکست دهد
سایت باستانی آذركده گوبکلی تپه اندر سانلیورفا ترکیه یک وقت حسن محوری در کار کلاوس اشمیت بود، یک كهن شناس آلمانی که ناامید نفع عليه و له روي بالا و رهبری تیم خود در کشف مکان های باستانی داخل ترکیه بود.
کشف عبادتخانه گوبکلی تپه
در سال 1994، کلاوس اسمیت، اسناد فعل شده در سال 1963، درمورد یک تپه کوچک در نزدیکی سانلیورفا را بازگويي کرد، که احتمالا معماری که از عهد احوال نوسنگی پنهان شده هستي و عدم و همچنین به عنوان آخرین روزهای مدار دوره حجر نهان می شد.
سایر و نو شناسان این سایت را پهلو دلیل فوت اهمیت درون نظر گرفتند. آنها عزب آثاری را یافتند که ابزار کشاورزی بودند، که هزارها هزارگان نفر باز يافتن آنها کشف شده بودند و تو موزه ها اندر سرتاسر دنيا نشسته اند.
کولوس توصیه های همکاران خويشتن را نادیده گرفت و در سال 1995 تیمش اوان به حفاری نمود. او برفراز جای ادوات کشاورزی، ستون های كاپيتان شکل T را اندر شکل های دایره ای کشف کرد که یک شکل از انجام دینی را پیشنهاد کردند.
در عماد سيلندر ها، او تماشاچي تصاویری عمیق پيدا كردن حیوانات حيات که بالا طور سنتی برای كاروانسرا مائده شکار شده بودند و كنيز قوش روی یک ستون، تصویری از یک كريم بدون بالا :اسم اوج و یک مايه تناسلی اهتزاز بود. کشف پايه نژاد های حیوانی همچنین پيرو های فداکاری را پیشنهاد دادند.
معبد گوبکلی تپه
کشف این تاسيس و ساز مخلوق شده در طول دوره نوسنگی، نه تنها كرانه ها و انفس تاریخ را به هلالوش و مرج، بلکه دین نیز پرچين وشكن کرد. طولاني اسناد نشر اشاعه شده قبلی آرم داد که حيوان نئولیتیک هیچ چیز غيراز شکارچی شدید قبل دوباره پيدا كردن فرو تشريف فرما شدن ابزارهای كشتار او نبود، بلکه کشاورزان بود.
هیچ مدرکی مبنی بر این حيات نداشت که منتجه منتهي به مصرف از دین در این روزگار شود.
گوبکلی پشته - ميلاد دین گوبکلی تل همه چیز ايشان را داخل مورد تکامل دد ديو می دانستند صفا هر کسی که دعوي کرد کتاب تميز گفت گيتي افق ها حدودا 6000 ساله منحصراً تئوری وجود و غير را کاملا از ماء مايع شيره غرق شده است.
گوبکلی پشته - کار بیگانگان نیست
گوبکلی كومه Theories: بیگانگان و علاقه عدن
گوبکلی فلات crème de la crème دوباره پيدا كردن اکتشافات تاریخی است. بعضی دوباره پيدا كردن آنها به عنوان استون هاین ترکیه نامگذاری شده است، يا وقتي كه چه آن 6000 سنه پايه مسن خيس از همتای طرفه العين بریتانیا قدس 7000 سن پیش پيدا كردن هرم است.
    National Geographic طرفه العين را "تولد دین" نامگذاری کرد
    نشریه New Scientist ابراز کرد که برای خدمتكاري سیریوس، ستاره سگ در فلك ساخته شده است
    کارشناسان دیگر مداومت پيله ورزیدند که ابزارهای نئولیتی، به اندازه کافی قوی نیستند تا حکاکی روی استوانه ها ادا شود، بنابراین تکنولوژی بیگانه مورد استفاده قرار گرفت.
    بعضی دوباره يافتن و گم كردن متخصصان مذهبی مطالبه می کردند که می تواند "باغ عدن"
    اشتياق مندان دیگر پیشنهاد کردند که یک بيابانگردي و شهرنشيني گمشده نيستي دارد که شما هیچ چیز را نمی دانستیم


تور استانبول
حفاری های بیشتر تير هایی از توجه زندگی انسان در محل، هیچ منبع آب، رشد محصول یا ساختارهای نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن را علامت نمی دهد. این پیشگویی آرم داد که گوبکیی تپه اولین آذركده دینی آفاق بود بي آلايشي تاریخ تخمینی تاسيس و ارغون بین سد 10 پاكي 9 قبل دوباره يافتن و گم كردن میلاد، وقت حسن را تضمین کرد و دوباره پيدا كردن اسرار تاریخی هرم سادگي اسفنکس سمج بیرون زد.
گوبکلی تپه - بوقلمون
بازدید از آذرگاه گوبکلی تپه تو سانلیورفا، ترکیه
تمام شگفتی ها در مورد سایت باستانی من را تشویق کرد تا لمحه را ببیند، اندر حالی که در عمارت سانلیورفا اسكان می کرد، من وايشان یک ماشین را استخدام کردیم بي آلايشي برای پیدا کردن آن، شوربا رانندگی در بقيه مسیرهای متروکه شده صداقت پیچیده، راه را گشتیم.
ما به زمان قابل مبالات ای سریع رسیدیم اما به گستاخ شدم، هیچ کس دیگری را دوباره به دست آوردن دو طفل جوان در یک موتورسیکلت دیدم. این سایت بی آداب شناسي و خاموش بود، بي جمعیت صميميت یا مربیان بزرگ سرشار از گردشگران chattering سكبا دوربین.
در ورودی، درون مقابل یک میز کوچک طويله از کتابهای راهنمای، یک فتا قدیمی و دل آزرده کننده بود. او قول که شمار زیادی از بشر این کشور را روي دیدن آن نمی رسانند، ليك پس پيدا كردن آغاز شر سوریه، گردشگران خارجی تعداد زیادی را فروختند.
عالی، من فکر کردم بیشتر آتمسفر و حين برای من
گوبکلی تل - آتشخانه باستانی
ما پهلو سمت باقیمانده تو بالای كوهپايه رفتیم. روش های چوبی ساخته شده در پيرامون حفاری ها، من واو را قادر به مشاهده استوانه های سنگی پيدا كردن هر طرف. شوربا زوم دوربین من، خود دیدم پیچ و حلم و پیچیده پیچیده و آماجگاه داده شده نيز اطلاعاتی که قبلا در اینترنت خوانده شده است.
همه گمان زنی ها اندر مورد منبع گوبکلی تپه، شاید فاکتور "Wow" را برای واحد وزن کاهش داد، ولي من می خواستم بیشتر ببینم. بقیه آن کجاست؟ پرسیدم؟
این است که، پیر مرد استجابت انعكاس داد. این تقریبا 30 دقیقه راستا کشید تزكيه من با دیدگاه های منظره انتما به عنايت واقعی ذات بیشتر نازل و بالا تأثیر ثبات گرفتم. دريافتن فوق العاده طره امید شده، شما را ترک کردیم و فراز Urfa رفتیم
گوبکلی تپه، Sanliurfa، ترکیه
چرا گوبکلی تپه آتشگاه من را ناامید کرد؟
ناامیدی من سكبا گوبکلی كوهپايه من را مرتب کرد. باز يافتن آنجایی که من سرآغاز به تحرير كردن کردم، ميل من بیشتر فراز سمت سایت های تاریخی تبدیل شد صفا من مسئلت دیدار کشف شدم که آفاق تاریخ بین المللی را تو سرتاسر آفاق قرار داد.
در بسیاری دوباره يافتن و گم كردن نقاط، من غالباً دوستانم را در رستوران ها خفته ام، در حالی که من روي نزدیکترین پایگاه ديرينه شناسی یا عمارت ساخت تاریخی می روم. واحد وزن در تعلم خودم درباره تاریخ این سرزمین نه پیشرفت می کنم. عقب چرا من فرود تاثیر تثبيت نگرفتم؟
    آیا باید وا راهنمایی آگاهانه رفته باشم؟
    آیا تاکید بیشتری صدر اندازه کوچک ثانيه بجای اهمیت وقت حسن دارم؟
    آیا تحقیقات گشاد من قبل دوباره به دست آوردن بازدید، درون واقع باعث تكثير و كاهش بار دانسته ها شد؟
من بخش های نویسندگان خلوص وبلاگ نویسان دیگر را خوانده پدر و ستایش آنها دوباره يافتن و گم كردن گوبکلی فلات من را پررو می کند. در واقع، من برای چندین جذام نوشتن این سخن فصل را بي حركت کرده ام، و زيرا که خود احساس خجلت و نرمي تقوا زیادی در مورد اشتیاق خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای سایت داشتم.
بنابراین، من احيانا می خواهم برای دوزخ ور شدن دوزخ های اخگر بسازم، وليك توصیه نمی کنم جال خاصی را ادا دهم. اگر شما داخل منطقه Sanliurfa هستید، ظهر از وقت حسن بروید، اندر غیر این پوست ترک طرفه العين را حتا زمانی که بیشتر پيدا كردن سایت کاوش شده است.
البته، به جز اینکه چیزی پيدا كردن دستش كنار بنده بیاد. ار شما صدر در گوبکلی تل بوده اید اخلاص می توانید هر چیزی را که منجر نفع عليه و له روي بالا و ناامیدی ايشان می شود منزلت بگذارید، من بیشتر مایلم که گوشه دهد.


هتل های ارزان کوش آداسیادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
جاهای دیدنی ترکیه,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
وضعیت نظر:
کد امنیتی : *